7

No jeśli się uzna, że wygranie La Ligi i Pucharu to nic takiego, a to co robi Messi w prawie każdym meczu za codzienność, to faktycznie można uzasadnić jego brak. Ale poważnie mówiąc, to nie ma co się przejmować tą nagrodą, wszyscy wiedzą, kto jest najlepszym piłkarzem na świecie, nie ma tutaj nawet co dyskutować, a nawet jeśli ktoś zacząłby mówić że Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego, to przepraszam ale nie traktowałbym go poważnie, tak samo jak tych nagród.

1

Maciej Janiak?

0

Hahahaha.

11

Nie rozumiem, co ty napisałeś.

0

Rakitič z podaniami tylko do tyłu i w bok.. dalej nie ma co czytać tych wypocin.

0

I jak tu z czymś taki dyskutować? Postawiona głupia, nie do sprawdzenia, bezmyślna teza, że bez Valver... przepraszam "pseudo trenera" tylko z kimś innym byłby taki sam efekt, bo tylko Messi robi grę.

0

No, a zaraz przerwa na reprezentacje. ;/

0

Co jest z Sane, że nawet na ławce City go nie ma? Jakaś kontuzja, czy po prostu Pep na razie na niego nie stawia?

2

Weź, ty się najpierw naucz pisać poprawnie, a potem się udzielaj na tej stronie.

0

Hahaha gościu.. Ty napisałeś, że wygrałbyś tyle samo w poprzednim sezonie, co Valverde. Chyba jednak takie głupoty.

0

Kto ci powiedział, że chce mieć wąską kadrę? Były takie plotki w mediach, ale ja widać woli mieć dłuższą kadrę. Po za tym uważasz, że ile powinien mieć ludziw pierwszym składzie?

0

Nie no, ten pisze takie głupoty, że śmiać się chce, a ma ponad 10 lajków pod potem. Ale i tak napiszą, że kibice z rm.pl to stan umysłu.

1

Boże jakie wypociny. Nie no co ty, to że beniaminek to znaczy, że ta drużyna od razu jest słaba. Zrozum, że to nie fifa i to, że masz teoretycznie dużo lepszy skład pod względem nazwisk, nie oznacza, że mecz będzie łatwy, zbyt wiele czynników się na to składa. Ale na szczęście Valverde decyduje o składzie a nie ty.

1

Tak, i Xavi Simons jeszcze.

11

Mądrość, a inteligencja to, co innego. Widzisz, jak nie wiesz, nie słuchałeś jego wypowiedzi to po co się wypowiadasz?

0

Firmino myślę idealnie wpasowałby się do gry Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Według mnie wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś (państwo) mówi ci, co możesz używać a czego nie? To jest dla mnie niepojęte.

3

Nie ma sensu denerwować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ;D

0

W sumie, to całkiem spoko, że jakieś nowe drużyny, z którymi przyjdzie nam grać. Bo ostatnio to powoli robiło się monotonne, gdy cały czas było PSG, City, Ajax.

5

Trol?

0

No tak, bo przecież mam wiedzieć jaką płeć posiadasz. Do reszty twojej wypowiedzi nie chce mi się odwoływać bo to głupoty co NAPISAŁAŚ, był mecz z Sevillą o SH i zmieniliśmy formację w trakcie meczu, w którym grali zawodnicy, którzy trenowali ledwo tydzień (Messi, Suarez, Dembele, Rakitć, Cou) i zmiana gry była widoczna.

0

Dobra, wystarczy La Rambli na dzisiaj. Trzeba iść spać i Tobie też to radzę.

0

W końcu jakiś rozsądny głos.

0

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale po przerwie zmieniliśmy formację.

2

Boże jaka ty baba jesteś. Co nie widzę twój komentarz to ty płaczesz.

4

Hahahaha.

0

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Ja się z tobą zgadzam.

0

No, ale węże jadowite są. :D

0

Głowa nie do piłki na najwyższym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?