0

Pan Stanisław zawsze ostro, w tym wypadku również.

0

Na lepszych graczy bez szans, musisz mieć w Fifie dwóch typowych defensywnych pomocników, ewentualnie jednego ale wtedy czwórka w obronie i wytyczne, żeby boczni zostawali z tyłu. I ja jednak Isco dałbym wyżej.

1

Im więcej będzie się darł tym lepiej.? Przypomina mi się jak większość tu chciała Sampaoliego.

6

Ma rację.

0

Ale głupota niestety jeszcze gorsza.

0

+5 do skromności

0

Przeczytaj może całą wypowiedź Hazarda dotyczącą swojej przyszłości, a nie zdanie, które jest zacytowane.

0

Hahaha, tak nie wiem, kto to Guardiola, bo w ogóle nie zacząłem im kibicować za tego trenera. Tylko starszy kolego zrozum, że ta kosmiczna Barca Pepa to już wspomnienie i historia, dlaczego? Bo zwyczajnie kluby nauczyły się przeciwko takiej Barcelonie grać. Jak ci go tak brakuje, to mówię idź kibicować City i zobaczysz, że tam nie jest tak kolorowo, jak mówią niektórzy arcyfani Pepa patrzący na niego przez różowe okulary z romantycznym wspomnieniem jego czasów u nas.

1

Komentarz adekwatny do avataru, bardzo płytkie postrzeganie piłki nożnej.

2

Ja jestem za. Dla mnie Valverde nie może a nawet powinien kontynuować pracę w klubie. Wygrał w pierwszym sezonie ligę z jedna porażką i Puchar Króla, do tego nie odczuliśmy straty Neymara, szkoda jedynie rewanżu z Romą. Odnośnie tego sezonu, to widać, że trener próbuje ułożyć zespół po swojemu, szuka rozwiązania, robi rotacje, za których brak w poprzednim sezonie był krytykowany, szkoda że niestety wtedy traciliśmy punkty jak w meczach z Gironą, Leganes czy Bilbao, jednakże według mnie punkty tracimy przez słabą formę defensywy i indywidualne błędy jak np. u Pique, który wystawiał patelnie przeciwnikom. Można Ernesto zarzucić, że powinien Gerarda dać na ławkę jak swego czasu Enrique, ale być może Valverde chce mu dawać grać, aby złapał pewność siebie i można powiedzieć, że może to dać efekt, bo wczoraj Pique to był inny piłkarz niż w meczach z Gironą, czy Leganes. Ja wyżej wymienione mecze traktuję jako wpadki, które w sezonie się zdarzają, a co do wczorajszego meczu, to graliśmy na Mestalla z Valencią tutaj nigdy nie gra się pięknie, jak się wygrywa to 2:1, 1:0 albo 3:2 tak więc trudno, nie ma co dramatyzować. A na koniec, to nawet nie miałbym kandydata za Valverde, wymienia się Blanca, ale w mojej opinii to nie jest dobra kandydatura. A pisanie komentarzy "Valverde out" "Valverde wy********j" to myślenie czysto rewolucyjne, czyli mówiące o tym jak coś zniszczyć a nie naprawić.

1

No niezłe, bo uważam że konstruktywna krytyka jest dobra, ale problem w tym, że za bardzo tutaj takiej nie ma.

0

A czyli im dłużej kibicujesz, tym większe głupoty możesz pisać? Ale skoro chodziłem z drabina na jagody, to pewnie masz rację.

1

Znaczy, że intelektem nie grzeszysz.

0

Słowo klucz "konstruktywną".

2

Napisać "Valvede out" i zero słów wsparcia, tak? Zajebiste podejście xD

2

O nie Szpilka i legendarne "sandej saturdej bejbi" XD

1

Dla kogoś, kto grał w piłkę jest to oczywiste, tutaj większość nie grała i nie wie jak to od środka wygląda w klubach.

0

No tak, ja się zgadzam i uważam, że ten okres naszych słabych wyników minie prędzej czy później (oby prędzej). Nawet jak się patrzy na Real, Bayern widać, że topowe drużyny nie zaczęły dobrze tego sezonu, a kryzys zawsze przychodzi.

0

Pewnie byłeś jednym z tych, którzy na jesień 2014 zwalniali Luisa Enrique.

1

Tutaj niestety mało kto, umie uczyć się na błędach i mimo to, że większość z tych co wywalają Valverde teraz, razem ze mną w 2014 roku wywalali Luisa Enrique po słabych meczach, dziwnych rotacjach itp.. Mi na szczęście Lucho zamknął mordę zdobywając tryplet, mimo że w styczniu 2015 nigdy nie pomyślałbym o tym. Przez to każdemu trenerowi, jaki tu przychodzi daję stuprocentowy kredyt zaufania i mam nadzieję, że Valverde tez niektórym zamknie mordę, a samo to, że wygrał w tamtym sezonie ligę i Puchar Króla zasługuje na zdecydowanie większy szacunek od kibiców niż komentarze po meczu "Valverde wy*******aj", bo to świadczy o waszym poziomie. Żeby nie było wątpliwości, też mi nie podoba się styl gry Barcy za jego kadencji, uważam że powinniśmy grać jednak efektowniej mając Messiego, Coutinho, Albe, Arthura czy Dembele, jednak ja wierzę w naszego trenera i mam nadzieję, że to się zmieni.

0

Wcale, a wcale.

1

No idźmy tą drogą i zwalniajmy każdego po serii meczów bez zwycięstwa. Gdyby przyszedł ktoś nowy i zagrałby następne 4 mecze słabo, to go też zwolnijmy i tak w koło Macieju. Zróbmy z Barcelony Legię Warszawa, co tam.

1

Ten nawet meczu dokładni nie umie oglądacć.

1

Na szczęście my ślepo Realu nie naśladujemy.

0

Jestem abstynentem, ale mniejsza.

0

Biedny ty :(

1

Tak tak, pisałeś przed meczem, że będzie manita dla Valencii więc te swoje przewidywania wiesz, gdzie możesz sobie wsadzić.

0

"4 porażka licząc remisy z rzędu" to zajebiście. Aaa reszta strony, to fajnie, że reszta strony go wyjaśniła, bo wiesz ta reszta strony to świetni fachowcy od wszystkiego, jak czegoś nie będę wiedział to się zapytam RESZTY STRONY.

0

Zwalnianie trenera właśnie po takiej serii.. no nie powiem, śmiejecie się z naszej rodzimej ligi i z januszów piłki, ale przychodzi co do czego, to najchętniej zrobilibyście to samo co oni. Więc za przeproszeniem nie pi***ol.

0

Czy on gdzieś się cieszy? A nie, bo to przecież łatwiutki teren jest prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?