11

Nikt jeszcze na jesień LM nie zdobył.

0

No tak, to wiadomo, Szpilka cały czas ma te swoje minusy w boksowaniu, których nie wyeliminuje, do tego średnia szczęka, więc z czołówką szans nie ma.

0

Powiem ci, że ja dokładnie tak to punktowałem, drugi sędzia to nie wiem, kompletnie niewidomy. Szpilka, mimo że naprawdę średnio go lubię wygrał każdą rundę oprócz 5 i 10, z czego w 10 przegrał dwoma punktami bo nokdaun.

5

Chyba naprawdę nie znasz się na boksie, jeśli uważasz, że Szpilka nie wygrał na punkty.

0

Boże chroń przed takimi ekspertami.

0

Gdy już się nie ma do czego przyczepić.

1

Ibra mówił, że zawodnicy Mou sa w stanie umrzeć za niego na boisku, więc gość musi mieć coś w sobie.

1

Może Sancho? Ale to raczej chyba transfer w perspektywie 2-3 lat, a nie teraz.

6

Lubię gościa, świetny showman, oryginalny w tym, co robi, top zawodników na świecie w wadze lekkiej.

3

Taa Lucho i uleganie presji.. Przecież znając tego gościa on specjalnie nie powołałby go tylko po to, żeby pismaki miały o czym pisać, przecieżwyniki go bronią i ma na LO taką gorszą wersję Alby, Gayę.

0

Ale zyskałby jednak bardzo dużo pewności i mogłoby mu dać niezłego powera, bo to jest jednak powołanie do kadry.

0

Bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Środek pola, ofensywa i bramkarz na naszą korzyść, a średnią grę defensywną niwelujemy wysokim pressingiem po stracie piłki. Dla mnie jesteśmy niedużo, ale mimo wszystko lepszym zespołem.

0

Wiesz, geniuszu gdybyś trochę pomyślał zauważyłbyś, że drużyny grające z nami cofają się głęboko, nie ma miejsca na wiele piłek prostopadłych i wtedy zadaniem pomocników jest rozszerzanie tej gry i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Była jedna sytuacja, w której Arthur miał hektary przed sobą i zawodnik zrobił ruch, i co? I zagrał fenomenalną piłkę, ale to nie znaczy, że takie piłki gra się 5 razy na mecz. Pewnie nie grałeś nigdy nawet w okręgówce, więc i tak nie wiesz o czym piszę, ale mniejsza już. I nie, nie będę ci wypisywał żadnych minut, żeby ocenić grę piłkarza, ogląda się cały mecz i obserwuje jego zagrania, krótsze, dłuższe oraz grę bez piłki.

8

Raczej my jesteśmy lepszym zespołem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nikt się nie idzie bić, nie te czasy, od 2015 roku marsze przebiegają bardzo spokojnie, ciekawe z jakiego powodu..

1

Ja też byłem, wiele rodzin z dziećmi, par, starsze osoby, odśpiewanie hymnu, naprawdę taka dumna atmosfera. Przed marszem, organizatorzy wiele razy powtarzali, że jesteśmy tutaj, żeby świętować ten ważny dzień, a nie prowokować i jak tacy się tutaj znajdują, to niech od razu opuszczą marsz. Hasła, które rozbrzmiewały były odwołujące się do historii, a jedyne, które naprawdę mogło się ni spodobać to "a na drzewach zamiast liści, będą wisieć syjoniści".

8

Komentarz usunięty

0

W ogóle uważam, że powinien być powoływany za Kimpembe , od którego myślę, że jest lepszy.

0

Czytałem wiele razy twoje wypociny na temat Valverde, naprawdę po komentarzu o handlarzu ludźmi przestałem brać twoje smęty na poważnie.

0

"Raz dobrze podał do przodu" XD ty już się nie odzywaj.

1

Masz rację, ale tak szczerze, to ile razy w trakcie meczu Barca ma tyle przestrzeni przed sobą? Zazwyczaj przeciwnicy są cofnięci i nie ma miejsca na prostopadłe piłki, więc pomocnicy rozciągają jak mogą grę.

3

Komentarz usunięty

3

No nie znasz...

2

Nie odzywaj się.

0

Hahaha, tak hahaha bo siła i waleczność w piłce zjada spokój i technikę. XD

8

Tobie ktoś płaci za pisanie głupot?

0

Monkey D. Luffy. Jest to manga One Piece Japończyka Eiichiro Ody i anime stworzone przez studio Toei Animation. Tak w bardzo dużym skrócie, anime jest o piratach a marzeniem głównego bohatera jest zostanie królem piratów i odnalezienie legendarnego skarbu One Piece.

0

Ulubiona postać z anime.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?