skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej nogę z gazu, a nie klapki z oczu ;) Ajć
0
Spoko mordo postaram się pożyć, ale nie wiem, bo ja to jestem "Schumacher". Nie no masz rację pewnie, że można, ale to jest w dłuższej perspektywie niedobre dla silnika.
0
Tak 99, nie wiem co to ma do rzeczy, ale mniejsza. Nie, ja bardziej na Need For Speedzie się wychowałem panie starszy bardziej życiowo mądry kolego ;)
0
To niech ci wisi dalej. Haha luz nie zgubi.
0
A nie ogarniasz, że trzeba czasami po prostu jechać po mieście z różnych przyczyn.
0
Są osoby, które mają samochody ponad 300 koni, jeśli będziesz nimi jeździł jak nakazuje te 50km/h to zwyczajnie zepsujesz silnik. A żebyś wiedział, że mocne, potwierdzam
0
No przepraszam cię, naprawdę bardzo Ci współczuję utraty bliskiej osoby, znam to uczucie, ale to jest granie na emocjach, samochody są po to, żeby nimi jeździć i są też takie którymi wręcz trzeba szybko jeździć, sam z resztą tak robię, tyle tylko, że trzeba to umieć.
0
Przed chwilą taki widziałem na facebooku.
3
O Boże, nic głupszego tutaj dzisiaj nie przeczytam.
4
Na szczęście gram troszkę wyżej a po za tym te ustawienia przy SFG to podstawa wszędzie, wystarczy ogladać mecze albo interesować się trener ja, najlepiej grajacy głowa w strefie, reszta bierze krycie indywidualne. Boże co to za porównanie.
12
Messi co na insta wstawił XD
18
Boże człowieku, nie grałeś w piłkę pewnie nigdy, nie masz pojęcia o stałych fragmentach, a wypowiadasz się w pretensjonalnym tonie typowego Janusza piłki. Najwyżsi, najlepiej grający głową zawodnicy ustawieni są w strefie, zazwyczaj jeśli w drużynie dość niskiej jak Barca jest SFG przeciwko to własnie indywidualne krycie daje się tym niższym i nie po to, żeby wygrali głowę, ale żeby np. nie dali się rozpędzić zawodnikowi, do tego już wysokim nie trzeba być i to tu Rafa niestety popełnił błąd. Boże i jeszcze ludzie "lajkują" ten komentarz, tylko świadczy o poziomie wiedzy niektórych tutaj.
1
Ale byś się gościu zdziwił. Jestem pewny niemalże w 100%, że gdyby teoretycznie Pep nas przejął teraz to Rakitić grałby tyle samo co u Valverde.
2
Rakitić defensywny pomocnik, no powiem ci, że nieźle.
19
XDD
1
Tak można grać z zerwanym więzadłem, tylko musi zejść ta opuchlizna i te obrzęk bo zerwaniu, po jakimś czasie to kolano nie tylko zaczyna coraz normalniej wyglądać i zaczyna też lepiej funkcjonować.
5
Oby skład się nie podobał La Rambli i żeby były narzekania, wtedy zazwyczaj Barca gra dobrze.
0
Oby wyszedł Roberto i Vidal.
1
Bardzo duża w tym zasługa ówczesnego trenera Rakowa Marka Papszuna, z którym miałem okazje chwilę współpracować, jest naprawdę świetnym trenerem, z którym zespół z Częstochowy może spokojnie grać w Ekstraklasie.
0
Że niby co?
0
Nie wiem czy należy to zgłosić przed podaniem, czy po. Jeśli po to masz rację, mogło tak być.
0
No to prawda, mimo wszystko wolałbym Arthura w pierwszym, daje bardzo dużą jakość i kontrolę środka pola.
2
Niestety nie rozumiesz. Bo wiesz, jednak to trochę dziwne, że lekarz, który mu to podawał, nie zgłosił tego, bo to trochę jakbyś poszedł do sklepu po batonika i zapomniał zapłacić, niby jest to możliwe, ale chyba tak w granicy 99,9%. Chciał się umyć po meczu, bo nie chciał siedzieć śmierdzący? No słuchaj, przepisy są takie a nie inne dura lex sed lex.
0
To prawda.
11
Puyol! Uwielbiam tego gościa.
1
Nic nie ma, a on już po prostu nie ma argumentów i wyskakuje z Rakiticiem. ;)
8
Hahahahahaha Doctor honoris causa (łac. „doktor dla zaszczytu”) – akademicki tytuł honorowy nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury. Nie wymaga posiadania formalnego wykształcenia, ale nadawany jest zazwyczaj osobom o wysokim statusie społecznym lub naukowym. No ekstra, świetnie, wybornie, co za wspaniały, elokwentny, obdarzony wielką wiedzą, uczciwy, zasłużony człowiek dla Polski, w dodatku nie konfident i nie Tajny Współpracownik. Jedno wielkie XD
9
To bardzo mądry musi być, skoro ma taką opinię.
0
XDD
6
No tak, bo nie wiem, czy wiesz ale zbyt duża waga jest uciążliwa dla kolan i jeśli będzie w stanie zrzucić kilka kg nie tracąc przy tym swoich atutów czyl m.in. siły to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Tęga głowo.