0

Raczej nogę z gazu, a nie klapki z oczu ;) Ajć

0

Spoko mordo postaram się pożyć, ale nie wiem, bo ja to jestem "Schumacher". Nie no masz rację pewnie, że można, ale to jest w dłuższej perspektywie niedobre dla silnika.

0

Tak 99, nie wiem co to ma do rzeczy, ale mniejsza. Nie, ja bardziej na Need For Speedzie się wychowałem panie starszy bardziej życiowo mądry kolego ;)

0

To niech ci wisi dalej. Haha luz nie zgubi.

0

A nie ogarniasz, że trzeba czasami po prostu jechać po mieście z różnych przyczyn.

0

Są osoby, które mają samochody ponad 300 koni, jeśli będziesz nimi jeździł jak nakazuje te 50km/h to zwyczajnie zepsujesz silnik. A żebyś wiedział, że mocne, potwierdzam

0

No przepraszam cię, naprawdę bardzo Ci współczuję utraty bliskiej osoby, znam to uczucie, ale to jest granie na emocjach, samochody są po to, żeby nimi jeździć i są też takie którymi wręcz trzeba szybko jeździć, sam z resztą tak robię, tyle tylko, że trzeba to umieć.

0

Przed chwilą taki widziałem na facebooku.

3

O Boże, nic głupszego tutaj dzisiaj nie przeczytam.

4

Na szczęście gram troszkę wyżej a po za tym te ustawienia przy SFG to podstawa wszędzie, wystarczy ogladać mecze albo interesować się trener ja, najlepiej grajacy głowa w strefie, reszta bierze krycie indywidualne. Boże co to za porównanie.

12

Messi co na insta wstawił XD

18

Boże człowieku, nie grałeś w piłkę pewnie nigdy, nie masz pojęcia o stałych fragmentach, a wypowiadasz się w pretensjonalnym tonie typowego Janusza piłki. Najwyżsi, najlepiej grający głową zawodnicy ustawieni są w strefie, zazwyczaj jeśli w drużynie dość niskiej jak Barca jest SFG przeciwko to własnie indywidualne krycie daje się tym niższym i nie po to, żeby wygrali głowę, ale żeby np. nie dali się rozpędzić zawodnikowi, do tego już wysokim nie trzeba być i to tu Rafa niestety popełnił błąd. Boże i jeszcze ludzie "lajkują" ten komentarz, tylko świadczy o poziomie wiedzy niektórych tutaj.

1

Ale byś się gościu zdziwił. Jestem pewny niemalże w 100%, że gdyby teoretycznie Pep nas przejął teraz to Rakitić grałby tyle samo co u Valverde.

2

Rakitić defensywny pomocnik, no powiem ci, że nieźle.

19

XDD

1

Tak można grać z zerwanym więzadłem, tylko musi zejść ta opuchlizna i te obrzęk bo zerwaniu, po jakimś czasie to kolano nie tylko zaczyna coraz normalniej wyglądać i zaczyna też lepiej funkcjonować.

5

Oby skład się nie podobał La Rambli i żeby były narzekania, wtedy zazwyczaj Barca gra dobrze.

0

Oby wyszedł Roberto i Vidal.

1

Bardzo duża w tym zasługa ówczesnego trenera Rakowa Marka Papszuna, z którym miałem okazje chwilę współpracować, jest naprawdę świetnym trenerem, z którym zespół z Częstochowy może spokojnie grać w Ekstraklasie.

0

Że niby co?

0

Nie wiem czy należy to zgłosić przed podaniem, czy po. Jeśli po to masz rację, mogło tak być.

0

No to prawda, mimo wszystko wolałbym Arthura w pierwszym, daje bardzo dużą jakość i kontrolę środka pola.

2

Niestety nie rozumiesz. Bo wiesz, jednak to trochę dziwne, że lekarz, który mu to podawał, nie zgłosił tego, bo to trochę jakbyś poszedł do sklepu po batonika i zapomniał zapłacić, niby jest to możliwe, ale chyba tak w granicy 99,9%. Chciał się umyć po meczu, bo nie chciał siedzieć śmierdzący? No słuchaj, przepisy są takie a nie inne dura lex sed lex.

0

To prawda.

11

Puyol! Uwielbiam tego gościa.

1

Nic nie ma, a on już po prostu nie ma argumentów i wyskakuje z Rakiticiem. ;)

8

Hahahahahaha Doctor honoris causa (łac. „doktor dla zaszczytu”) – akademicki tytuł honorowy nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury. Nie wymaga posiadania formalnego wykształcenia, ale nadawany jest zazwyczaj osobom o wysokim statusie społecznym lub naukowym. No ekstra, świetnie, wybornie, co za wspaniały, elokwentny, obdarzony wielką wiedzą, uczciwy, zasłużony człowiek dla Polski, w dodatku nie konfident i nie Tajny Współpracownik. Jedno wielkie XD

9

To bardzo mądry musi być, skoro ma taką opinię.

0

XDD

6

No tak, bo nie wiem, czy wiesz ale zbyt duża waga jest uciążliwa dla kolan i jeśli będzie w stanie zrzucić kilka kg nie tracąc przy tym swoich atutów czyl m.in. siły to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Tęga głowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?