skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie lepszą kontrolę gry i wygrywamy środek, gdy mamy w niej Cou (w optymalnej formie), Arthura, Busquetsa, Rakiticia. Wtedy z przodu jest Suarez i Messi. Dla Dembele wtedy niestety nie ma miejsca. No chyba, że Valverde posadziłby Coutinho i za niego wskoczyłby Francuz.
2
No a co niby, Ousmane gra świetnie teraz, ale Suarez jest niekwestionowany w grze w pierwszym składzie i do tego Arthur, który również świetnie pasuje do koncepcji Valverde. Nie wiem, gdzie widzisz miejsce dla Dembele, no chyba, że za Coutinho.
1
No jest teraz jakaś akcja z tym.
4
Boże jak to wyglada, gdy na Instagramie Liverpool ma wokół swojego herbu ta tęczę...
1
Zdecydowanie 10.
2
Jak ja nie lubię tego użalania się i w ogóle prawie łaski, że się mecz ulubionej drużyny ogląda. To idź sobie oglądać Arsenal, może ta ich "ciekawa" gra w końcu ich gdzieś doprowadzi (śmiech).
0
Przypominam, że wpływy z tego podatku to ledwo ponad 10% całości budżetu, najwięcej wpływów daje VAT i akcyza.
0
Podatek dochodowy, dobry czy zły? Potrzebny, niepotrzebny co o nim sądzicie?
2
Albo ty za profilowe ;D
4
Raczej de Ligt jest potrzebniejszy, ale nikt nie obraziłby się gdyby zawitali do Barcelony we dwóch.
2
Przyjście Pepa do nas z powrotem mimo, że nierealne byłoby bardzo ciekawe, ale to tylko teoretyzowanie. bardzo prawdopodobne, że po jakimś czasie zacząłby się na niego tutaj taki sam hejt jak na Valverde teraz, bo nagle się okaże, że nie każdy mecz był wygrywany po 5:0, nie w kązdym meczu była pełna kontrola, bo były również defensywne zmiany i stricte defensywni piłkarze w 1 składzie (Keita). Mimo iż uważam, że Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie, to większość ludzi, a szczególnie kibice Barcy kompletnie przerysowują jego postać.
0
Te 111:115 dla Wildera to jest kryminał.
3
W końcu ktoś bardzo mądry i oceniający dopiero po obejrzeniu czegoś jeszcze raz, a nie na gorąco jak reszta.
15
Kibic pełną gębą.
0
Pique!!! Dembele asysta ;) I bardzo dobra nasza gra dzisiaj
0
Chodzi o sama decyzję, że szukał dryblingu a nie podania przy wyjściu spod pressingu.
0
No i to jest cały Semedo, 20 minut świetnej gry, po to żeby wdać się w niepotrzebny drybling i stracić piłkę, a nic nie denerwuje trenerów tak jak straty, których można było uniknać.
3
Wiesz w sumie masz rację, tyle tylko, że mówią to osoby blisko z nim związane, które wiedzą jak wszystko funkcjonuje od środka, współpracowały z nim. A pod tym mamy wpis kibica, który mówi, że się z tym nie zgadza. To tak jakby znany o znanym fizyku ludzie mówili pochlebne rzeczy odnośnie jego pracy, badań etc. a ja bym sobie powiedział "nie zgadzam się z tym", trochę głupie i nieprzemyślane.
6
Oczywiście na pewno wiesz lepiej i masz rację.
0
Iniesta.
2
Dokładnie tak jak mówisz, Fury był za szybki dla Wildera, dość klockowaty AJ byłby zdeklasowany przez Cygana. Eddie Hearn pewnie po wczorajszej walce trzęsie portkami.
1
Zdecydowanie Fury wypunktowałby Joshue.
11
Jak ty sie sugerujesz komentarzami z pod postu to nie mamy o czym rozmawiać.
1
Był. Odstaw sympatię na bok przy ocenianu walk.
6
Niestety, ale Narkun był lepszy. I tak Mamed mistrz.
0
Ja czepianie się? Skądże znowu? Ja tylko stanąłem po stronie słabszego. ;)
8
Ty to widzę lubisz tak czepiać się wszystkich o wszystko.
1
Kibicuje ktoś może Chojniczance Chojnice i powiedziałby trochę jak wygląda ich gra w tym sezonie i jak spisuje się trener Cecherz?
0
Bardzo możliwe, że tak będzie, szczerze mówiąc nigdy chyba nie widziałem tak zmotywowanego Mameda.
0
Myślę że Gamer i Mamed zwyciężą. Gamer w stójce lepszy od Koike i raczej jest silniejszy od niego, wiadomo Kleber magik parteru ale Gamrot też tam słaby nie jest. W Mamedzie wydaje mi się, że jest taka sportowa złość, że znokautuje Żyrafę.