0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Defensywny pomocnik z najlepsza technika i przegladem pola oraz boiskowa inteligencja który potrafi posyłać świetne piłki do przodu. Expercie

0

Powiedział ktoś, kto uważa że trener zabija talent naszych zawodników, idź jeździć samochodem lepiej.

0

Jak ty uważasz ze Busquets nie jest kreatywny to naprawdę skończ ogladac piłkę nożna.

0

Trzeba być po prostu głupim żeby pisać takie pierdoły.

0

Ktoś chyba wstawiał niżej komentarz, że odczuwa lekki dyskomfort w kolanie.

3

Zwykłe wypociny, do tego sam nie wie o czym pisze.

0

No raczej żaden z was go nie zna.

2

Wyciąga wnioski, Pierwsza jedenastka nie jest zajeżdżana, pisanie o tym, że w marcy czy kwietniu piłkarze będą zajechani to wróżenie z fusów, piłkarze padają jak muchy, ale winy trenera w tym nie ma, bo na treningach zdrowie zawodników jest monitorowane, a obciążenia dopasowane do nich, a nawet gdyby któryś z nich czuł się gorzej to jak człowiek z człowiekiem może porozmawiać z trenerem, że czuje się przeczmęczony, jakoś tego nie było, warto dodać, że urazy zostały złapane na kadrze więc Valverde jest ostatnim odpowiedzialnym za to. Wykorzystuje szerokość składu, ostatnio bramki często strzela Dembele wchodząc z ławki i ratuje punkty, czy Malcom w meczu z Interem również wchodząc z ławki, Rafinha w razie kontuzji Messiego czy Cou również był pierwszym zmiennikiem, więc trener korzysta z szerokości ławki. No a pisanie "Vlverde out" no to przepraszam, ale kretynizm w czystej postaci.

2

Ty nawet nie wiesz, o czym ten człowiek mówi i jeszcze ze swoją głupotą masz czelność się wypowiadać.

1

Jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.

1

XDD

0

Ekstra.

0

Chyba jakiś zmęczony jestem, ale nie zrozumiałem żartu ;D

0

Ktoś wie, czy u Rafy to jest to samo kolano, co wtedy po Nainggolanie?

2

Aa no to uważam tak samo ;) nie wiedziałem, że ty za Realem jesteś.

0

No dla mnie Isco jest lepszy, ale to moja opinia.

0

Nie, stary naprawdę, nie chce mi się już tego tłumaczyć, przeczytaj mój komentarz w tej dyskusji ten najdłuższy w odpowiedzi do Pedeudo, jak nie zrozumiesz to trudno.

0

Jaka rozbieżność, jak mu się nie uda wrócić do Barcy, to pójdzie do Realu XD Ale to chyba jakieś średnie źródło.

0

O następny ogarnięty. Jeszcze powiedzcie, że jesteście za zwolnieniem Valverde, to już będę wiedział z kim nie rozmawiać.

0

"Już tak nie szpanuj, że na maturze miałeś." a teraz wyskakujesz z merytoryką? Idź się połóż spać.

0

O widzę tutaj dedukcja na poziomie Sherlocka ;) Ojejku to już nawet urocze, kiedyś było powoływanie się na gimnazjum, a teraz na maturę. Gościu skończ już ;DD

2

Chyba wszyscy chcą KO na Narkunie ;D

0

A widzisz, ja nic nie pisałem o zagrożeniu, tylko o kontroli nad czymś, z resztą jak już napisałem, nie dyskutuję już z Tobą po ostatnim komentarzu.

0

Czytanie ze zrozumieniem w Polsce leży i kwiczy.

0

Tak oczywiście, kontroli nad piłką mieć nie można, kontroli nad padem też nie, kontroli nad mięśniem w trakcie rozciąganie też nie.. Dobra gościu skończmy, myślałem, że jesteś ogarnięty, rozwiałeś mi wątpliwości komentarzem.

0

Mamed czy Narkun?
Wilder czy Fury?
Jak obstawiacie?

0

Ale po co mi to mówisz, pamiętam sam, jak w wieku 8 lat z tatą miałem wypadek samochodowy, to potem bałem się wchodzić do samochodu, a gdy zwalnialiśmy to obracałem się za siebie, czy kierowca z tyłu w nas nie uderzy, zawsze jest taka trauma. Ale teraz już całkiem poważnie, bez podśmiechujek z was, zazwyczaj jeżdżę po mieście normalnie, chyba że jestem jakiś wku****ny to czasami zdarza się jechać szybciej, bo a to na treningu coś nie wyszło a to coś, ale są tacy kierowcy (nie mówię o sobie "schumacherze" sory gościu rozj****eś mnie tym), którzy jak najbardziej ze swoimi umiejetnościami mogą jeździć szybciej, bo miałem okazję z takimi jechać i na początku byłem mega zes***ny nie wyobrażałem sobie takiej jazdy, ale widziałem, że kierowca ma wszystko pod kontrolą i według mnie takich osób nie ma co pouczać.

0

Jak o mnie chodzi, to za przeproszeniem g***o mnie to obchodzi.

0

Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?