0

Właśnie chyba z tym zabijaniem meczów to chyba mamy największy problem.

1

To chyba wszyscy są ślepi.

0

Oceniać trenera po konferencjach prasowych XD

0

O matko jaki ty jesteś charakterny, wyraziłeś swoje zdanie w internecie XDD Nie rozśmieszaj mnie.

7

Może ty zakończ się tu udzielać.

1

I właśnie dlatego teraz tam już nie gra.

17

Nie musi oglądać meczu dla Ronaldo.

0

To pewnie troll.

1

Trolujesz mam nadzieję?

6

Jeżeli to prawda, to na pewno wylatuje do końca sezonu.

10

Jak to jest? Nowoczesna Europa? XD

6

No ale w sumie właśnie takie drużyny jak Liverpool dla takiej drużyny jak Barcelona są bardzo niewygodne, co z resztą pokazali rok temu eliminując ekipę Guardioli. Oczywiście uważam, że jesteśmy zdecydowanie lepszym zespołem od nich, ale mecz z nimi na pewno będzie/byłby ciężki.

1

Tak to jest jak państwo wtrąca się do gospodarki.

1

Wróci na ławkę, bo po prostu Roberto jest lepszy. Już Lucho robił z niego obrońcę, a Valverde to kontynuuje więc to nie przypadek, że drugi trener na niego stawia.

3

Rakiticiowi brakuje inteligencji i źle się ustawia podczas ataku... Nie potrafi klepać... Boże widzisz i nie grzmisz.

1

A ty nie? XDD

0

Wielu rzeczy o piłce nie wiesz najwyraźniej.

0

"Twój komentarz na poziomie gimbazy, byle sie przyczepić..." Naprawdę? Albo trolujesz albo jesteś takim hipokrytą, że szkoda rozmawiać.

2

Weź idź stąd XDDD

1

Proszę cię...

22

No nie ma się już do czego doczepić XDDD

1

Jest screen.

29

Pana Andrzeja to ty szanuj!

0

To raczej nie zmienia faktu, że trzeba być wysokiej klasy piłkarzem, żeby z miejsca zastąpić kogoś takiego jak Xavi, który mimo że był wiekowy to i tak w dalszym ciągu trzymał formę.

0

Lepiej posłuchaj starszego, mądrzejszego od ciebie.

0

No a nie? W sezonie 14/15, który był pierwszym Ivana w Barcelonie ten prawie z miejsca wskoczył do 1 składu i nasza pomoc wyglądała Busquets - Rakitić - Iniesta. Z resztą nawet w finale LM tak wyglądała nasza pomoc więc tak, Rakitić wygryzł ze składu Xaviego.

0

No pewnie co tam, że w swoim pierwszym sezonie w Barcelonie wygryzł ze składu starszego już ale jednak Xaviego.

0

Bardzo mądre słowa, może niektórzy zrozumieją.

6

Za przeproszeniem, ale tylko idioci uważają Rakiticia za słabego piłkarza, który nie pasuje do Barcelony.

2

Valverde już mówił, że nie widzi Vidala na szóstce, więc albo Ivan albo Busi musieli zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?