skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie chyba z tym zabijaniem meczów to chyba mamy największy problem.
1
To chyba wszyscy są ślepi.
0
Oceniać trenera po konferencjach prasowych XD
0
O matko jaki ty jesteś charakterny, wyraziłeś swoje zdanie w internecie XDD Nie rozśmieszaj mnie.
7
Może ty zakończ się tu udzielać.
1
I właśnie dlatego teraz tam już nie gra.
17
Nie musi oglądać meczu dla Ronaldo.
0
To pewnie troll.
1
Trolujesz mam nadzieję?
6
Jeżeli to prawda, to na pewno wylatuje do końca sezonu.
10
Jak to jest? Nowoczesna Europa? XD
6
No ale w sumie właśnie takie drużyny jak Liverpool dla takiej drużyny jak Barcelona są bardzo niewygodne, co z resztą pokazali rok temu eliminując ekipę Guardioli. Oczywiście uważam, że jesteśmy zdecydowanie lepszym zespołem od nich, ale mecz z nimi na pewno będzie/byłby ciężki.
1
Tak to jest jak państwo wtrąca się do gospodarki.
1
Wróci na ławkę, bo po prostu Roberto jest lepszy. Już Lucho robił z niego obrońcę, a Valverde to kontynuuje więc to nie przypadek, że drugi trener na niego stawia.
3
Rakiticiowi brakuje inteligencji i źle się ustawia podczas ataku... Nie potrafi klepać... Boże widzisz i nie grzmisz.
1
A ty nie? XDD
0
Wielu rzeczy o piłce nie wiesz najwyraźniej.
0
"Twój komentarz na poziomie gimbazy, byle sie przyczepić..." Naprawdę? Albo trolujesz albo jesteś takim hipokrytą, że szkoda rozmawiać.
2
Weź idź stąd XDDD
1
Proszę cię...
22
No nie ma się już do czego doczepić XDDD
1
Jest screen.
29
Pana Andrzeja to ty szanuj!
0
To raczej nie zmienia faktu, że trzeba być wysokiej klasy piłkarzem, żeby z miejsca zastąpić kogoś takiego jak Xavi, który mimo że był wiekowy to i tak w dalszym ciągu trzymał formę.
0
Lepiej posłuchaj starszego, mądrzejszego od ciebie.
0
No a nie? W sezonie 14/15, który był pierwszym Ivana w Barcelonie ten prawie z miejsca wskoczył do 1 składu i nasza pomoc wyglądała Busquets - Rakitić - Iniesta. Z resztą nawet w finale LM tak wyglądała nasza pomoc więc tak, Rakitić wygryzł ze składu Xaviego.
0
No pewnie co tam, że w swoim pierwszym sezonie w Barcelonie wygryzł ze składu starszego już ale jednak Xaviego.
0
Bardzo mądre słowa, może niektórzy zrozumieją.
6
Za przeproszeniem, ale tylko idioci uważają Rakiticia za słabego piłkarza, który nie pasuje do Barcelony.
2
Valverde już mówił, że nie widzi Vidala na szóstce, więc albo Ivan albo Busi musieli zagrać.