skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dr Steelhammer to właśnie Władimir a nie Witalij jak coś ;D
0
Nie ma co go Joshua zostawiać na lodzie, bo Whyte sam powiedział, że ich oferta walki była śmieszna i jej nie weźmie.
0
Oby tak się stało. A swoją drogą to dziwne, że piłkarz tej klasy tak długi okres czasu nie ma formy
0
Tak tak oczywiście ty to wiesz, a trener z UEFA Pro na pewno nie.
0
Sam Valverde mówił, że nie widzi go na tej pozycji a no jednak.. wie troszeczkę więcej od ciebie więc no, nie bardzo chłopie.
0
No właśnie chyba ja i nieliczni z tej strony właśnie nie jesteśmy zero-jedynkowi, nigdy nie piszę Valverde chuj**y trener ani Valverde zajeb**ty trener, nie piszę Alba beznadziejnie dzisiaj, ani Alba bezbłędnie itp. bo sam z doświadczenia gry w piłkę wiem, że zbyt wiele czynników składa się na mecz, zależnych bądź niezależnych od jednostki i zazwyczaj szukam czegoś po środku. Tak wiem, nikt nic nie napisał o Valverde ani o Albie, ale odnośnie zero-jedynkowego podejścia to raczej ja się wstrzymuję ze skrajnymi opiniami (oczywiście opiniami odnośnie piłki nożnej, bo w życiu bywa różnie). A to kolega wyżej napisał, że "w każdym" meczu jest zestresowany (czyli w dwóch meczach w pierwszej drużynie w tm sezonie) i akurat ta sytuacja, że to nie jest dziwne, że chłopak taki wychodzi to rozumiem bo pamiętam jak ja wychodziłem na mecz z Widzewem przy "tylko" 18 tysiącach kibiców i sam pamiętam, że na rozgrzewce średnio byłem sobą, a przez pierwsze 5 min to już w ogóle, musiałem się trochę uspokoić.
0
No niedziwne w debiucie w LM na Camp Nou przed stutysięczną publiką.
0
Vidal na DP brawo XD gości nie kompromituj się już naprawdę
4
Gdyby tak Różal zapi*****ił temu gościowi, co to zrobił
1
Ty nie masz jaj XD
0
Dobra Isco to niech się pakuje stamtąd.
0
O ile z Semedo to nie wiadomo, o tyle Sergi jest na tyle inteligentnym piłkarzem czującym grę, że nie ma co się martwić o podwajan.. "duplikowanie".
22
Wyobraź sobie, że oprócz tych średnio 60 meczów w sezonie, jest 5 razy tyle treningów, na których coś się robi i na ich podstawie ustala się 11 meczową i tam się od niektórych zawodników czegoś oczekuje. "xD #logic"
3
Może ty zacznij z nia pisać.
0
Że jak by sobie poradził? Lepiej albo tak samo na pozycji Ivana? On jest dużo gorszy technicznie i tak jak Janiama napisał jak na Barcelonę bardzo elektryczny.
4
No jakby też zestawiać statystyki Iniesty to już w ogóle cienias z Bladej Twarzy.
0
A i co do kontr i jego "człapania" to on tak samo jak i Busquets nie są typami szybkościowców, oni już szybciej nie będą biegać.
0
I niby za kogo ma wejść Coutinho? Za Messiego? Za Suareza albo Dembele? A co ma Rakitić do Coutinho, oni grają na zupełnie innych pozycjach i są kompletnie innymi piłkarzami. Nie robię z Rakiticia nie wiadomo kogo, ale gość prezentuje się od pewnego czasu świetnie, a ty jeśli zrozumiesz, że piłka nożna to nie tylko bramki, asysty i dryblowanie może też to załapiesz, ale nie wydaje mi się. A nie musi tyle biegać, bo my przez większość czasu mamy piłkę i on odpowiada za rozgrywanie więc to rywale muszą biegać to akurat proste nawet ty to powinieneś zrozumieć i nie wyciągaj z kontekstu słów "nie musi biegać" i nie wstawiaj ich sobie, gdzie ci się podoba, bo to kalectwo umysłowe w twoim wykonaniu.
0
Tak oczywiście ja poleciałem, poleciał Luis Enrique i poleciał też teraz Ernesto Valverde, wszyscy trenerzy, którzy go wystawiają i u których jest podstawowym zawodnikiem polecieli. A no i poleciał też selekcjoner reprezentacji Chorwacji na mundialu wystawiając go chyba w każdym meczu. Ale wy dalej mówcie o jednym meczu z Romą. A jeśli uważasz, że nakryli go czapką pomocnicy tych drużyn, które wymieniłeś z La Liga, to przepraszam ale ty nie masz pojęcia o piłce nożnej.
5
Jak pisząc taki komentarz, jak twój pierwszy można napisać do kogoś "się nie ośmieszaj"? No jak ma odzyskać formę? Ty myślisz, że to takie proste i wszędzie odzyskiwanie formy wygląda tak samo schematycznie. Cou grał w pierwszym składzie, prezentował się średnio, złapał kontuzję i wskoczył za niego Dembele, który miał tendencję zwyżkową. Teraz to Coutinho musi zapier***ać na treningach i sobie wywalczyć utracone miejsce, i nikt nie będzie wczśniej schodził z boiska tylko dlatego, że ma wejść Coutinho kupiony za 150 milionów. Który mecz z kolei gra, jeśli jest to pierwszy po przewie świątecznej? Po za tym, to Ivan jest piłkarzem na takim poziomie, że on nie musi biegać tak dużo, bo swoją inteligencją boiskową sprawia, że to przeciwnicy biegają wokół niego za piłką.
4
Yhym tak tak, ciekawe bardzo kiedy "w końcu się skapnie". Bo on się jeszcze nie skapnął i w ogóle go tam nie wystawiał na początku sezonu i w ogóle Coutinho nie grał poniżej oczekiwań. I na pewno jest zakochany w Ivanie, nie tam żeby Chorwat bronił się aspektem sportowym, skądże.
1
Janusz Korwin Mikke (bezbek)
0
Tak nie widzi XD Ty masz lepsze papiery na bycie trenerem. Po treningu wejść sobie na La Ramble, uwielbiam to
10
Nie ma czegoś takiego jak "nigdy" w piłce nożnej.
0
Wystarczy przeczytać twój powyższy komentarz i nic więcej nie trzeba dodawać.
12
Ty wypad z tej strony proszę
0
Tego gościa nie ma co poważnie traktować.
1
A nie wyrównała się twoim zdaniem? XD
5
Tak tak panie ekspercie XD
2
Bo po prostu tutaj ludzie się nie znaja.