skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno niezapomniane wydarzenie. Z resztą sam zawsze chciałem tak z bliska zobaczyć tych nakoksowanych, wielkich atletów z NBA i ich grę.
3
Tak naprawdę z perspektywy telewizji trudno ocenić, trzeba byłoby być z kimś w jednej szatni, usłyszeć co mówi, jak się zachowuje, jakim szacunkiem darzy go szatnia i trenerzy. Do pewnego czasu na pewno jednym z takich był Wasyl.
0
No to niech go siłą wciągną pod nóż jak nie jego. To jest jego kolano, on z nim będzie żył nie do końca gry w Barcelonie, czy kariery piłkarskiej a do końca życia i musi podchodzić do tego egoistycznie. A w kontrakcie na pewno nie ma napisane, że w takim wypadku MUSI przejść operację, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zgodziłby się na to.
0
Powiedz to Liverpoolowi przed kupnem Van Dijka.
0
Jego zdrowie i jego sprawa.
3
Drużynę buduje się od obrony.
4
Komentarz usunięty
1
Opowiadania Borowskiego najlepsze pod ten temat.
40
Nie odpadliśmy z niego.
2
A ten dalej swoje XD
0
No pośmiane
4
Klopp i Barcelona... To ja nie wiem w jakiej ty Barcelonie się zakochałeś.
0
Oooo proszeeeed ten ma oko do zawodników a nie jacyś tam trenerzy z Barcelony XD
0
Wyglada, a nie znaczy, że tak jest.
0
O widzę kolega po transferze Arthura przyszedł.
3
W trakcie meczu to masakra, jeszcze jak przegrywamy to już wgl, wtedy wszystkie głąby wychodzą.
6
Dobra ty już się nie odzywaj znawco piłki i defensywy XD
0
Dobrze, że ty wiesz na co Messi jest oszczędzany. Uwielbiam te komentarze ekspertów...
2
Taa wina Valverde XDD
2
Serio? Po wczorajszych głupotach na temat powołań i tym jaki jest teraz wynik ty się jeszcze wypowiadasz?
3
Czyli jednak są takie dzbany na tej stronie jednak...
0
Witamy na pokładzie (od lipca) Frenkie!
5
A bo ty wiesz, jak to będzie wygladało i za kogo De Jong jest sprowadzany.
0
Widzę nazwisko Segura i od razu negatywne emocje.
2
Nick zobowiązuje.
0
6 to pozycja Busiego..
1
To będzie poezja w środku* ;)
0
Czysto teoretycznie wystawiamy taką 11: Cilessen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Arthur, Vidal - Malcom, Suarez Coutinho
To jest bardzo silny skład a i tak gramy bez aktualnie swoich dwóch najlepszych zawodników ofensywnych i bez Busiego.
11
Przecież on tutaj użył tego słowa w negatywnym kontekście...
4
Wydaje mi się, że całe Barcelonismo po takiej wpadce jak tamta z Romą wyciągnęli wnioski.