0

Na pewno niezapomniane wydarzenie. Z resztą sam zawsze chciałem tak z bliska zobaczyć tych nakoksowanych, wielkich atletów z NBA i ich grę.

3

Tak naprawdę z perspektywy telewizji trudno ocenić, trzeba byłoby być z kimś w jednej szatni, usłyszeć co mówi, jak się zachowuje, jakim szacunkiem darzy go szatnia i trenerzy. Do pewnego czasu na pewno jednym z takich był Wasyl.

0

No to niech go siłą wciągną pod nóż jak nie jego. To jest jego kolano, on z nim będzie żył nie do końca gry w Barcelonie, czy kariery piłkarskiej a do końca życia i musi podchodzić do tego egoistycznie. A w kontrakcie na pewno nie ma napisane, że w takim wypadku MUSI przejść operację, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zgodziłby się na to.

0

Powiedz to Liverpoolowi przed kupnem Van Dijka.

0

Jego zdrowie i jego sprawa.

3

Drużynę buduje się od obrony.

4

Komentarz usunięty

1

Opowiadania Borowskiego najlepsze pod ten temat.

40

Nie odpadliśmy z niego.

2

A ten dalej swoje XD

0

No pośmiane

4

Klopp i Barcelona... To ja nie wiem w jakiej ty Barcelonie się zakochałeś.

0

Oooo proszeeeed ten ma oko do zawodników a nie jacyś tam trenerzy z Barcelony XD

0

Wyglada, a nie znaczy, że tak jest.

0

O widzę kolega po transferze Arthura przyszedł.

3

W trakcie meczu to masakra, jeszcze jak przegrywamy to już wgl, wtedy wszystkie głąby wychodzą.

6

Dobra ty już się nie odzywaj znawco piłki i defensywy XD

0

Dobrze, że ty wiesz na co Messi jest oszczędzany. Uwielbiam te komentarze ekspertów...

2

Taa wina Valverde XDD

2

Serio? Po wczorajszych głupotach na temat powołań i tym jaki jest teraz wynik ty się jeszcze wypowiadasz?

3

Czyli jednak są takie dzbany na tej stronie jednak...

0

Witamy na pokładzie (od lipca) Frenkie!

5

A bo ty wiesz, jak to będzie wygladało i za kogo De Jong jest sprowadzany.

0

Widzę nazwisko Segura i od razu negatywne emocje.

2

Nick zobowiązuje.

0

6 to pozycja Busiego..

1

To będzie poezja w środku* ;)

0

Czysto teoretycznie wystawiamy taką 11: Cilessen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Arthur, Vidal - Malcom, Suarez Coutinho
To jest bardzo silny skład a i tak gramy bez aktualnie swoich dwóch najlepszych zawodników ofensywnych i bez Busiego.

11

Przecież on tutaj użył tego słowa w negatywnym kontekście...

4

Wydaje mi się, że całe Barcelonismo po takiej wpadce jak tamta z Romą wyciągnęli wnioski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?