0

Mam poglądy konserwatywno - liberalne. Jeśli chodzi o życie społeczne to dominuje u mnie konserwatyzm, zachowanie tradycji itp., zaś jeśli chodzi o gospodarkę to jestem tutaj liberalny, uważam że państwo nie powinno ingerować w gospodarkę, więc muszę szukać jakiejś tego typu opcji.

0

No w sumie jak patrzę na wypowiedzi Kingi Gajewskiej, Trzaskowskiego to oni reprezentują typową lewicę światopoglądową, więc na PO mogą sobie zagłosować. Jeśli są socjalistami i gospodarczo szukają kogoś na lewicy to na PiS mogą sobie głosować.

0

Komentarz usunięty

8

Taaa.. był Palikot, potem Petru, teraz ten coś próbuje, a pelikany łykają dalej.

0

Ty pewnie po dwudziestce ^^

2

Janiama pewnie podnosi średnią. Ciekawe kto jest najstarszy, a kto najmłodszy.

0

No mi tego pisać nie musisz ;D

8

Dużo osób i tak tego nie ogarniało i pisali po krótkim komentarzu "(15 znaków)".

2

Nie wiem skąd wiesz, że dałyby więcej miłości.

4

Dzisiaj udało mi się na szczęście nikogo nie potrącić ;) Lepiej powiedz jak tam adopcja dzieci przez pary homoseksualne ;D

45

Przyganiał kocioł garnkowi...

3

Taaa ten gość to jest też as.

3

Nie wiedza, co to znaczy dostać mięśniaka.

9

Brak czego?

0

Hahahha to przewiduj dalej w nieskończoność wróżbito

0

Nie będę się w żadnym stopniu argumentami ustosunkowywał do twojego komentarza. Kierujesz się uprzedzeniami do piłkarzy i trenera i tyle, do tego nie da się racjonalnie podejść, ani tymbardziej skontrargumentować. A i żeby nie było, nie uważam teraz że Roberto gra super..

0

Argumenty XD ja bym tak tego nie naazwał

2

Trol?

0

Ten jak zwykle doj***ł jakaś swoja madrość.

0

Taaak i Keita z Busim grajacy razem... Teraz Ivan z Busim.. Bardzo wybiórcza ta wasza pamięć odnośnie środka pola Barcelony. Wolny Xavi i Iniesta.. ale czas ich reakcji po stracie i pressing to było coś, co dusiło przeciwników.

0

Taak, bo kiedyś pomoc nie uczestniczyła w defensywie ;D

0

No debile no

2

Niektórym nie przetłumaczysz, że sa ludzie z większym pojęciem od nich.

1

Trochę więcej pokory stary, piłka nożna umie każdego zaskoczyć, a to jednak Real.

0

Jak ja tego gościa nie lubię

2

Hahahahaha Jarek XD

0

To wyglada jak ten mem z dwoma Spidermanami.

6

See no nie wydaje mi się, żeby to była kwestia genetyki. Zidane miał 1.85 jak nie więcej i poruszał się równie zwinnie jak nie bardziej, Rabiot jest wzrostu Pogby i też porusza się lekko i zgrabnie, Ibrahimovic za czasów Ajaxu czy Juve miał to samo a jest wyższy od Pogby. Więc to nie jest kwestia genetyki.

0

Róża Thun XD ja się uśmiałem, jak zobaczyłem jej pełne imię i nazwisko, to rzeczywiście “polska” europosłanka XD

0

Raczej patrzac na jego talent to nie będzie z tym problemu, to dopiero poczatek w Barcelonie, a on i tak pewnie wskoczy na wyższy poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?