skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam poglądy konserwatywno - liberalne. Jeśli chodzi o życie społeczne to dominuje u mnie konserwatyzm, zachowanie tradycji itp., zaś jeśli chodzi o gospodarkę to jestem tutaj liberalny, uważam że państwo nie powinno ingerować w gospodarkę, więc muszę szukać jakiejś tego typu opcji.
0
No w sumie jak patrzę na wypowiedzi Kingi Gajewskiej, Trzaskowskiego to oni reprezentują typową lewicę światopoglądową, więc na PO mogą sobie zagłosować. Jeśli są socjalistami i gospodarczo szukają kogoś na lewicy to na PiS mogą sobie głosować.
0
Komentarz usunięty
8
Taaa.. był Palikot, potem Petru, teraz ten coś próbuje, a pelikany łykają dalej.
0
Ty pewnie po dwudziestce ^^
2
Janiama pewnie podnosi średnią. Ciekawe kto jest najstarszy, a kto najmłodszy.
0
No mi tego pisać nie musisz ;D
8
Dużo osób i tak tego nie ogarniało i pisali po krótkim komentarzu "(15 znaków)".
2
Nie wiem skąd wiesz, że dałyby więcej miłości.
4
Dzisiaj udało mi się na szczęście nikogo nie potrącić ;) Lepiej powiedz jak tam adopcja dzieci przez pary homoseksualne ;D
45
Przyganiał kocioł garnkowi...
3
Taaa ten gość to jest też as.
3
Nie wiedza, co to znaczy dostać mięśniaka.
9
Brak czego?
0
Hahahha to przewiduj dalej w nieskończoność wróżbito
0
Nie będę się w żadnym stopniu argumentami ustosunkowywał do twojego komentarza. Kierujesz się uprzedzeniami do piłkarzy i trenera i tyle, do tego nie da się racjonalnie podejść, ani tymbardziej skontrargumentować. A i żeby nie było, nie uważam teraz że Roberto gra super..
0
Argumenty XD ja bym tak tego nie naazwał
2
Trol?
0
Ten jak zwykle doj***ł jakaś swoja madrość.
0
Taaak i Keita z Busim grajacy razem... Teraz Ivan z Busim.. Bardzo wybiórcza ta wasza pamięć odnośnie środka pola Barcelony. Wolny Xavi i Iniesta.. ale czas ich reakcji po stracie i pressing to było coś, co dusiło przeciwników.
0
Taak, bo kiedyś pomoc nie uczestniczyła w defensywie ;D
0
No debile no
2
Niektórym nie przetłumaczysz, że sa ludzie z większym pojęciem od nich.
1
Trochę więcej pokory stary, piłka nożna umie każdego zaskoczyć, a to jednak Real.
0
Jak ja tego gościa nie lubię
2
Hahahahaha Jarek XD
0
To wyglada jak ten mem z dwoma Spidermanami.
6
See no nie wydaje mi się, żeby to była kwestia genetyki. Zidane miał 1.85 jak nie więcej i poruszał się równie zwinnie jak nie bardziej, Rabiot jest wzrostu Pogby i też porusza się lekko i zgrabnie, Ibrahimovic za czasów Ajaxu czy Juve miał to samo a jest wyższy od Pogby. Więc to nie jest kwestia genetyki.
0
Róża Thun XD ja się uśmiałem, jak zobaczyłem jej pełne imię i nazwisko, to rzeczywiście “polska” europosłanka XD
0
Raczej patrzac na jego talent to nie będzie z tym problemu, to dopiero poczatek w Barcelonie, a on i tak pewnie wskoczy na wyższy poziom.