0

Puyola nie było za Lucho "ekspercie". Przypominam ci, że Messi ma już prawie 32 lata, Pique i Suarez to samo, nie mamy Alvesa, Rakitić też już jest starszy te cztery lata. To, że są te same nazwiska w składzie, to nic nie znaczy, bo te same nazwiska mają kilka lat więcej i kilkaset więcej meczów w nogach. Ale taaak... jak zwykle rocznik 99 i więcej wie o piłce niż ty, i jak widać pamięta też więcej ;)

9

No Valverde kadrę dwa razy lepszą niż Lucho...

0

Nie no według podlasia to nie XD

0

Weź dziewczyno zastanów się, co ty piszesz. Żyjesz w erze najlepszego piłkarza na ten moment w historii futbolu, gość co wygrał prawie wszystko w piłce a dla Barcelony wszystko, ma kosmiczne umiejętności, jest naszym kapitanem. A ty narzekasz, że czasami nie biega... Jak to brzmi w ogóle.

0

Dla Martiala ;D;D;D

0

Aaa no to fajnie XD nie wiem czy zrozumiałeś co napisałeś ale fajnie masz ci powiem

0

O matko weź człowieku idź stad XD

1

Śmieszy mnie zawsze, jak kibice mówią, jakiego trenera potrzeba i co ma zrobić z zawodnikami.

0

No jakiegoś zdecydowanego faworyta to nie ma.

1

Nigdy nie ma tak, że jedna strona jest w stu procentach winna, aczkolwiek jak patrzę na tych piłkarzy to skłaniam się ku temu, co mówi Sarri.

1

Ale dlaczego mamy sugerować się ostatnimi meczami, które w naszym wykonaniu były średnie (nie jakieś tragiczne, jak większość tutaj pisze)? Przypominam, że mamy luty, piłkarze mają swoje w nogach, pojawiają się urazy, ale to dotyczy wszystkich zespołów (patrz PSG). Patrząc przez pryzmat całego sezonu to zawodnicy na ważne mecze byli zmotywowani np. Tottenham, Real czy teraz Sevilla, a ostatnie mecze na ten moment to niestety wypadki przy pracy, ale taki jest sport, do tego graliśmy z mocnymi ekipami (Valencia i Bilbao), na domiar tego wszystkiego, niektórzy nasi zawodnicy jak Coutinho są kompletnie bez formy, co z automatu wpływa na naszą grę. I nikt nie mówi, że będzie łatwo, żeby wygrać LM w tym sezonie, bo takiego trofeum nigdy nikt nie wygrał łatwo, będziemy do tego potrzebować zmotywowanego Messiego i reszty ekipy w pełni formy. Jak dla mnie w tym momencie sezonu nie ma co pisać jakichś czarnych scenariuszy i się użalać, bo najważniejsza faza przed nami.

0

Sarri sam mówił, że tych w ogóle piłkarzy trudno jest zmotywować, więc nawet nie ma co oczekiwać, że oni będą przestrzegać jakichś założeń taktycznych.

0

Nikt jeszcze w lutym Ligi Mistrzów nie wygrał.

0

To, że nikt nie pisze o remisie nie oznacza, że od razu wszyscy podchodzą do tematu zero-jedynkowo.

3

Jędrzejczyk i Hlousek.

2

O jezu jak ty gadasz od rzeczy. Gość jest zaangażowany zawsze w mecz, nawet gdy mu nie wychodzi to i tak a to gdzieś skrobnie obrońcę po kostkach, zawsze mu przeszkadza w wyprowadzeniu piłki. Każdy trener to widzi i od początku jego poważnej kariery jest zawodnikiem pierwszego składu w każdym swoim klubie. A ty coś gadasz o pretensjach do każdego. Taki gość, taki ma charakter na boisku i tyle. Każdy na boisku wolałby mieć takiego zawodnika u siebie w drużynie.

2

Kiedy niby grał w środku i wyglądał tak fajnie? Odkąd tu przyszedł to grał na lewym pomocniku. Jedynie na początku tego sezonu było kilka meczów, gdy grał jako środkowy pomocnik i wyglądało to słabo, więc wrócił na swoją pozycję, na której grał również w Liverpoolu.

0

Lakersi, bo to taki sentyment z dzieciństwa.

0

Bo tutaj nikt nie wie, jak naprawdę wygląda piłka nożna, że mecz z Bilbao na wyjeździe zawsze jest piekielnie trudny, że piłkarze w tej fazie sezonu są przemęczeni i nie będzie co 3 dni takich meczów jak ten z Sevilla. I że sami piłkarze doskonale wiedzą o tym, że w wielu ligowych meczach ważniejsza jest efektywność a nie efektowność i wygranie meczy 2:1 w trybie energooszczędnym jest tak samo liczone jak ładne zwycięstwo 5:0.

0

JKM

1

Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Xavi powiedział, że wybijanie piłki i niewiedza co z nią zrobić, to intelektualna porażka.

0

Ten najbardziej merytoryczny zabrał głos.

0

Bo mało się znasz

0

To zapowiqda się merytorycznie w ch*j XD

0

Tylko potem niech te osoby nie wypowiadaja się na temat meczu.

0

O ku**a XDDD

0

Oprócz Martino to nie oszczędza na trenerach, a Guardioli mimo że uważam go za najlepszego trenera na świecie, ostatnio nie układa się w europejskich pucharach.

0

Jeszcze u mnie w pracy leci co jakieś 40 minut to już w ogóle.

0

MMA w sumie bardzo ostatnio się rozwinęło.

0

Może i był typowym "idź ty zagraj" i był na miejscu, bo trzeba być debilem, żeby umniejszać sukces jaki osiągnął Vinicius w tym wieku, oczywiście tamta osoba ma do tego prawo, tak samo jak ma prawo rozbiec się i uderzyć głową w mur, zapewniam cię, że ani jedno ani drugie nie jest mądre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?