skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyola nie było za Lucho "ekspercie". Przypominam ci, że Messi ma już prawie 32 lata, Pique i Suarez to samo, nie mamy Alvesa, Rakitić też już jest starszy te cztery lata. To, że są te same nazwiska w składzie, to nic nie znaczy, bo te same nazwiska mają kilka lat więcej i kilkaset więcej meczów w nogach. Ale taaak... jak zwykle rocznik 99 i więcej wie o piłce niż ty, i jak widać pamięta też więcej ;)
9
No Valverde kadrę dwa razy lepszą niż Lucho...
0
Nie no według podlasia to nie XD
0
Weź dziewczyno zastanów się, co ty piszesz. Żyjesz w erze najlepszego piłkarza na ten moment w historii futbolu, gość co wygrał prawie wszystko w piłce a dla Barcelony wszystko, ma kosmiczne umiejętności, jest naszym kapitanem. A ty narzekasz, że czasami nie biega... Jak to brzmi w ogóle.
0
Dla Martiala ;D;D;D
0
Aaa no to fajnie XD nie wiem czy zrozumiałeś co napisałeś ale fajnie masz ci powiem
0
O matko weź człowieku idź stad XD
1
Śmieszy mnie zawsze, jak kibice mówią, jakiego trenera potrzeba i co ma zrobić z zawodnikami.
0
No jakiegoś zdecydowanego faworyta to nie ma.
1
Nigdy nie ma tak, że jedna strona jest w stu procentach winna, aczkolwiek jak patrzę na tych piłkarzy to skłaniam się ku temu, co mówi Sarri.
1
Ale dlaczego mamy sugerować się ostatnimi meczami, które w naszym wykonaniu były średnie (nie jakieś tragiczne, jak większość tutaj pisze)? Przypominam, że mamy luty, piłkarze mają swoje w nogach, pojawiają się urazy, ale to dotyczy wszystkich zespołów (patrz PSG). Patrząc przez pryzmat całego sezonu to zawodnicy na ważne mecze byli zmotywowani np. Tottenham, Real czy teraz Sevilla, a ostatnie mecze na ten moment to niestety wypadki przy pracy, ale taki jest sport, do tego graliśmy z mocnymi ekipami (Valencia i Bilbao), na domiar tego wszystkiego, niektórzy nasi zawodnicy jak Coutinho są kompletnie bez formy, co z automatu wpływa na naszą grę. I nikt nie mówi, że będzie łatwo, żeby wygrać LM w tym sezonie, bo takiego trofeum nigdy nikt nie wygrał łatwo, będziemy do tego potrzebować zmotywowanego Messiego i reszty ekipy w pełni formy. Jak dla mnie w tym momencie sezonu nie ma co pisać jakichś czarnych scenariuszy i się użalać, bo najważniejsza faza przed nami.
0
Sarri sam mówił, że tych w ogóle piłkarzy trudno jest zmotywować, więc nawet nie ma co oczekiwać, że oni będą przestrzegać jakichś założeń taktycznych.
0
Nikt jeszcze w lutym Ligi Mistrzów nie wygrał.
0
To, że nikt nie pisze o remisie nie oznacza, że od razu wszyscy podchodzą do tematu zero-jedynkowo.
3
Jędrzejczyk i Hlousek.
2
O jezu jak ty gadasz od rzeczy. Gość jest zaangażowany zawsze w mecz, nawet gdy mu nie wychodzi to i tak a to gdzieś skrobnie obrońcę po kostkach, zawsze mu przeszkadza w wyprowadzeniu piłki. Każdy trener to widzi i od początku jego poważnej kariery jest zawodnikiem pierwszego składu w każdym swoim klubie. A ty coś gadasz o pretensjach do każdego. Taki gość, taki ma charakter na boisku i tyle. Każdy na boisku wolałby mieć takiego zawodnika u siebie w drużynie.
2
Kiedy niby grał w środku i wyglądał tak fajnie? Odkąd tu przyszedł to grał na lewym pomocniku. Jedynie na początku tego sezonu było kilka meczów, gdy grał jako środkowy pomocnik i wyglądało to słabo, więc wrócił na swoją pozycję, na której grał również w Liverpoolu.
0
Lakersi, bo to taki sentyment z dzieciństwa.
0
Bo tutaj nikt nie wie, jak naprawdę wygląda piłka nożna, że mecz z Bilbao na wyjeździe zawsze jest piekielnie trudny, że piłkarze w tej fazie sezonu są przemęczeni i nie będzie co 3 dni takich meczów jak ten z Sevilla. I że sami piłkarze doskonale wiedzą o tym, że w wielu ligowych meczach ważniejsza jest efektywność a nie efektowność i wygranie meczy 2:1 w trybie energooszczędnym jest tak samo liczone jak ładne zwycięstwo 5:0.
0
JKM
1
Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Xavi powiedział, że wybijanie piłki i niewiedza co z nią zrobić, to intelektualna porażka.
0
Ten najbardziej merytoryczny zabrał głos.
0
Bo mało się znasz
0
To zapowiqda się merytorycznie w ch*j XD
0
Tylko potem niech te osoby nie wypowiadaja się na temat meczu.
0
O ku**a XDDD
0
Oprócz Martino to nie oszczędza na trenerach, a Guardioli mimo że uważam go za najlepszego trenera na świecie, ostatnio nie układa się w europejskich pucharach.
0
Jeszcze u mnie w pracy leci co jakieś 40 minut to już w ogóle.
0
MMA w sumie bardzo ostatnio się rozwinęło.
0
Może i był typowym "idź ty zagraj" i był na miejscu, bo trzeba być debilem, żeby umniejszać sukces jaki osiągnął Vinicius w tym wieku, oczywiście tamta osoba ma do tego prawo, tak samo jak ma prawo rozbiec się i uderzyć głową w mur, zapewniam cię, że ani jedno ani drugie nie jest mądre.