9

Tak porównuj czasy Guardioli do obecnych i żyj przeszłoścą dalej. A co do stylu, to powiem ci być może brutalną dla ciebie prawdę, no ale niestety jak to mówił mi mój były trener Andrzej Sikorski "to nie jest łyżwiarstwo figurowe, tu nie ma ocen za styl".

3

Zastanawiam się który twój wpis był najgłupszy. No, ale jakoś śmierdzi trolem

0

Wszystko zależy od interpretacji sędziego, czy zawodnik podawał ja unyślnie.

0

Dajmy sobie spokój z ich opiniami.

0

Jedziesz Jano! Widzialem z bliska jego przygotowania, gość jest w formie

0

Uaaa, jutro nie usiądziesz.

0

A co trenujesz?

0

Późno trenujesz ;D

1

Emm no nie wydaje mi się, raczej sprawia wrażenie gościa który te konferencje ma kompletnie w dupie i wali poprawne wizerunkowo ogólniki.

7

Tak tak, widzi to taki ekspert jak ty, ale trener tego nie widzi XD

2

No z tych co traktują konferencje przedmeczowe poważnie to tak, chociaz nie wiem czy z idioty da się zrobić idiotę.

5

Serio, a uważasz, że miał zacząć jechać po swoim zawodniku na konferencji prasowej, że nie ma formy itp.? Znaleźli się dyplomaci od siedmiu boleści.

0

Wydaje mi się, że skończyli swoje"kariery". W ogóle potem to oni chyba byli ziomkami po tej "bitwie".

0

O nieee XDDDD

0

Kot!

1

No trzeba utrzymywać regularność, niby pompki robiłem, ale jednak wolne ciężary to wolne ciężary. Właśnie o dziwo w martwym jakiegoś spadku nie było, ale przy przysiadzie i ławce jakoś tak mniej pewnie.

10

Kilkanaście dni siłowni nie zrobić i siła automatycznie spada...

2

Tak, a co?

0

No i on na niego stawia i chce go w swojej drużynie.

2

Uczestniczy w pressingu, sam go zaczyna, nie ma dla niego straconych piłek, ma pretensje często do kolegów ale to dlatego, że mu zależy. Jak ktoś się nigdy na boisku nie znajdował, nie czuł tych emocji, a tylko ma perspektywę telewizora to może pisać takie pierdoły jak wy, ale nikt tego poważnie nie traktuje.

1

"A co moze on zostawia serducho na boisku?" Daj sobie spokój może z tym sportem, pooglądaj kręgle i je sobie analizuj.

1

Tak. Ma kontrakt.

33

Brak serducha u Suareza... Serio... wam ktoś płaci za takie głupoty?

0

Taa Xavi lepszy wtedy od niego proszę was... Z resztą cytując was samych "Xavi tylko gre spowalnia i taki z niego pożytek". I nie, nie żadna bzdura, Ivan tu przyszedł i od razu wskoczył do pierwszej 11 i utrzymuje się w niej do dzisiaj, nie przez przypadek Valverde nie chce go stracić i wolałby mieć go w zespole. A prawda jest taka, że w stosunku do Valverde czy Enrique wasz wiedza o piłce jest zerowa. Amen.

2

Ciebie to w szkole chyba nie lubili za kablowanie ;)
Odpadaliśmy przez wiele czynników, nie tylko przez pomoc, nie zwalaj tutaj winy na jedno.

1

Tak tak tak panie znawco, i ten Rakitić gra w tej słabej linii pomocy od 2014 roku jak tu przyszedł i każdy trener na niego stawia. Chyba, że ty wiesz coś lepiej od Lucho i Valverde... Ale patrząc nie ciebie to nie sądzę.

0

Bardzo wyrównany mecz, nie jestem jakiś obiektywny w tym, bo kibicuję Barcelonie i jednak jak to zwykle bywa doświadczenie by wygrało. BARCAWIN

0

XDDD

1

Pośmiane

5

Weź człowieku skończ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?