skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skrzydła w 4-4-2 XDDDD ten co ma fantazję
21
O widzę masz lepiej rozpracowany Betis niż sztab XD
3
Kto ma się oszczędzać? Ronaldo, Chellini, Szczęsny, Bernardeschi, Matuidi nie grają, a dostali szansę inni na pokazanie się. Czemu mają się oszczędzać?
4
Założenie o trenera żeby grać na stojąco?
2
-1.82-83 ma na stówę
- ma 1.76
-ty masz jakiś dziwny internet
Że go zapraszają do takich programów...
0
Dawaj przewiduj!
0
Fury 19 nokautów na 28 walk, no rzeczywiście nie ma czym uderzyć ;) ale fakt jego styl jest bardziej na zasadzie wypunktowania przeciwnika i nie dania mu dojść do głosu w walce. Nudność mnie w ogóle nie obchodzi, sam na boks mówię szermierka na pięści i porównuję to z szachami i widowiskowość nie ma dla mnie kompletnie żadnego znaczenia. Dla mnie Fury, po mega długiej przerwie i dwóch walkach na przetarcie wygrał z Wilderem i Joshue również by wypunktował jak Włada w 2015, którego to on zdetronizował a nie jak wmawia sobie Eddie Hearn. A jeszcze co do nudności, to jednak jeśli chodzi o same konferencje prasowe, to tutaj Fury jest ciekawszy dwa razy od obydwu panów, więc ;)))
2
Sprawca afery końskiej sandej saturdej
0
Najlepsza walka ostatnich lat w boksie zawodowym to odbyła się 1 grudnia 2018 roku, Tyson Fury vs Deontay Wilder. Walka Wildera z AJ byłaby tylko o większą stawkę.
3
La Rambla przed 1/4 LM: cieniasy, nie wyobrażam sobie z nimi przegrać, 5:0 Messi hattrick
La Rambla po 1/4 LM: zdj pikachu robiącego :O
4
Tu się ludzie nigdy nie nauczą...
0
Popatrz, jak gra teraz, szuka wolnych przestrzeni za plecami obrońców (stąd częste jego irytujące spalone), wiąże ze sobą dwóch środkowych obrońców, wychodzi z linii często jednego z nich zabierając inteligentnie tworząc przestrzeń, czasami lubi się cofnąć aby zgrać na klepkę. To jest gra Suareza, tak gra każda typowa 9 w XXI wieku.
0
Może to dlatego jego pierwszy sezon na takim poziomie, bo gość jest z rocznika 97? Typowe dziewiątki do nas nie pasują? Hmm, ciekawe co Luis robi u nas piąty rok? Po za tym uświadomię cię trochę w tej kwestii, takich typowych dziewiątek, wilekich mało zwrotnych gości, z kiepską techniką i zwrotnością i tylko dobrym strzałem głową w dzisiejszej piłce albo nie ma, albo jest już takich zawodników coraz mniej. Oglądałem kilka meczów Eintrachtu w tym sezonie i mam bardzo podobne zdanie o nim jak Tomasz Ćwiąkała, otóż ten gość ma bardzo podobny styl do Lewandowskiego, podobnie jak Timo Werner do Suareza.
0
Wieczny nie będzie, ale na spokojnie jeszcze 3 lata ma na najwyższym poziomie. No można go tam przywiązać, ale co z tego? To nie jest jego pozycja, jak już szukamy kogoś na zastępstwo Suareza, to Luka Jović. Nie wiem, czy Valverde go chce, na razie to tylko zwykłe plotki, że Barca się nim rzekomo interesuje, jeśli Erneto go naprawdę chciał i miałby na niego pomysł w naszej drużynie to w porządku, nie mniej, ja na ten moment tego nie widzę.
0
Ale Griezmann to nie jest typowa 9, jest lewonożny, lubi pojawiać się w tych samych strefach co Messi, raczej niepotrzebnie dublowaliby się na boisku, a nie można dać takiej swobody dwóm graczom na boisku.
2
Weź przestań, ty się znasz widzę
0
Jak tak przeczytałem to po części się z Tobą zgadzam, ale uważam, że umiejętności i klasy piłkarskiej United nie przeskoczy i przejedziemy się po nich.
0
Przecież Ajax jest dobrym rywalem i po ewentualnym ich przejściu bardzo prawdopodobnie czeka ich starcie z City, gdzie ty tu widzisz autostradę?
3
Proszę cię, to United jest naprawdę bardzo przeciętne, trochę odżyli po odejściu Mourinho, ale jednak pewnych rzeczy się nie oszuka, mamy zdecydowanie lepszy zespół od nich, lepiej gramy, im udał się rewanż z Paryżem, w którym notabene jak chodzi o samą grę to byli słabi i PSG ich gniotło. Oczywiście nie można ich lekceważyć, ale według mnie Manchester nie ma żadnych argumentów, żeby w dwumeczu nas pokonać.
3
Weź człowieku ty to widzę co komentarz płaczesz jacy my słabi jesteśmy i nie mamy szans w LM.
0
Nie wiem dlaczego, ale bardzo czesto sie takie cos uklada, nawet u nas w Pucharze Krola, wylosujemy Seville i nagle gramy z nimi trzy mecze, bo jeszcze jeden w trakcie w lidze.
0
Sprawdzil sie moj typ ;D
1
Juventus trudniejszy niż City dla nas wydaje mi się.
1
Taa za słabi jesteśmy na finał... nie wiem skad się tacy goście biora
0
Wcale, a wcale ;)
0
Powiedzcie że jest Kimoembe, a nie ma Lengleta...
0
Dla niego priorytetem niech będzie powrót w stu procentach do zdrowia i zrobienie porządku z tym kolanem, żeby nic się nie odnawiało powoli wchodząc na wysokie obroty, a nie ma na nim wielkiej presji, bo jego rodak prezentuje się świetnie.
11
Tak patrzę na twoje komentarze i jak dla mnie to chyba ban za trolla powinien być, bo ty dziwny jakiś jesteś.
46
O widzę następny mądry po fakcie.
16
Dobry ruch ze strony Królewskich.