6

Jak ktoś nie rozumie piłki nożnej to tak myśli jak ty

1

Że co niby? On ma motywować piłkarzy rezerwowych, na mecz majac bezpieczna przewagę punktowa w lidze? Żart chyba, im ma po prostu zależeć się pokazać jak dostaja szansę. Jak nie to ławka dalej.

0

XDDDD zabierzcie mu internet

0

Co to w ogole za komentarz? Rozumiem, że za darmo ma grać, albo nie wiem czego ty oczekujesz.

2

To, jak wyglądają walki na najwyższym poziomie, jak zawodnicy wykorzystują swoje umiejętności parterowe, zapaśnicze i stójkowe. Zastanawianie się, czy doskonały parterowiec da sobie radę ze strikerem i na odwrót, można zauważyć wiele ciekawych ciosów, kopnięć, obaleń, dźwigni. Dla mnie jest to po prostu ciekawe, a jak już wjeżdżał Conor ze swoim trash talkiem to nie mogłem się doczekać walki. Do tego sama oprawa jest świetna, wiele kibiców, oktagon na środku, wychodzisz przy muzyce, która ma cię nieść. Sam poniekąd to uprawiam odkąd przestałem grać w piłkę i oglądając to można wyciągnąć coś dla siebie. Po za tym, żadne sporty nie uczą tak pokory, jak sporty walki.

3

Pachwiny sobie samemu od tak nie wyleczysz, nie rób nic przez następne dni, jeśli to małe naciągnięcie zniknie za jakiś czas. A co do gry, to następnym razem lepiej ten mięsień rozgrzewaj. Tak, jazda rowerem w niewielkim stopniu angażuje ten mięsień, bo co chwila musi się lekko napinać.

0

No wóda i koks prymitywne bardzo, ale Popek wchodzac do KSW miał to samo w głowie i co? Przez to ktoś miał nie ogladać Mameda, Borysa czy innych? Przez ta jedna walkę ludzie mieliby nie ogladać reszty walk? Istanieje coś takiego jak freak fight sprawdź sobie.

0

Czyli standardowo.

9

Przyjmujesz piłkę swoja dalsza noga, ewentualnie łateiej ci zagrać na jeden badź dwa kontakty, co przy wychodzeniu spod pressingu jest kluczowe.

0

Nie no, Jon Jones, Cormier, a nawet Cain Velasquez z przed kilku lat daliby radę Fedorowi. Nie no gdzie Conor jak on to waga piórkowa/lekka, a Fedor ciężka satry, no co ty. A uderzanie serii ciosów o takiej samej sile to błąd ogólnie, ciosy się balansuje tj. trzy ze średnią siłą, czwarte mocne itp. inaczej bardzo łatwo się wystrzelać.

0

Znaczy w MMA w tamtym okresie nie miał na pewno nikt takiej siły ciosu, bo no nie oszukujmy się, w boksie każdy gość z czołówki miał silniejszy. Ale jak chodzi o MMA, to na tamten moment nie miał gościa na siebie. Dzisiaj raczej kompletnei inaczej by to wyglądało.

0

Conor Diaz II jak dla mnie

0

Chodzi ci o MarioVEB? Jak kur***kim hipokrytą trzeba być, żeby pisać coś takiego, ale no tak, z kim ja piszę. Idź chłopie pooglądaj NBA.

0

Hahahahahaah no tak, bo on był w każdej podstawówce i pytał się dzieciaków XD a może wie to od nauczycieli jak to się nazywał ten przedmiot... aaa preorientacja zawodowa, gdzie każdy kręci bekę i mówi randomowy zawód. Taaaak, uwielbiam takie "badania". Tak tak nie wyszło ;D

1

Hmm tak? A mi się wydaje, że trochę przesadzasz i jak zwykle uważasz, że wszystkie rozumy pozjadałeś. Normalne, że są takie dzieciaki w tym wieku, ale jednak, jak piszesz, że większość chciałaby być youtuberem to trochę pier***isz głupoty. A jeśli oni są zapatrzeni w chłopaków, którzy trenują to jakiś sport to bardzo dobrze. A nawet jeśli są w jakieś niezbyt poważne osoby zapatrzone, to jest to normalne, bo dzieci w tym wieku szukają swoich idoli, osób z którymi chcą się utożsamiać, co oczywiście z wiekiem przechodzi. Więc jak mi piszesz "a co mają dzieciaki dzisiaj w głowach chyba nie trzeba wspominać?" to jest wielki ziew, bo wszystkie dzieci w tym wieku lubią robić głupoty

6

Szczerze, Kasjo tymi kilkoma czystymi trafieniami to mógł mu zabrać kilka lat życia, albo przybliżyć do parkinsona na starość. I werdykt to dramat.

5

Ale czym się zachwycają, bo nie rozumiem? Wiadomo konferencje dziewczyn, czy ich wypowiedzi to dno, ale jak ktoś się zaczął przykładać do tego sportu jak Isamu, Dawid Malczyński czy Krycha, lub zrzucił 30 kg jak TaxiZłotówa i wszyscy nagle złapali zajawkę na ten sport i prowadzą sportowy tryb życia to co Ci się nie podoba? Czy to takie hejtowanie dla zasady?

35

To był hit XD jak już usłyszałem, że niejednogłośną decyzją sędziów to się lampka zapaliła

0

Do was to mówiłem, czy do niego? Nie odpowiadaj za grupę.

0

Nie, nie, zapewne znasz to powiedzenie "psy szczekają, karawana jedzie dalej".

0

Wykup jak najwcześniej, bo potem możesz późno dostać dostęp I przegapić kilka walk.

4

Komentarz usunięty

0

Nie, ty przeczytaj i dalej się zastanawiaj, kto trolluje.

0

To przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś.

2

Trollujesz?

9

No tak.. typowe podejście laika do sportów walki.

1

Bez szans raczej.

0

Boks i MMA.

0

O jezu.. no pewnie że macie prawo. Ale sory, gość widzi go na treningu, widzi jak wypełnia zadania taktyczne, analizuje jego grę. Nikt z was tego nie robi. Do tego gość rywalizuje z Messim, Dembele i Coutinho XD tu nawet nie ma się co zastanawiać. Ja nikomu ślepo nie ufam, ale daję kredyt zaufania. I tak mam łagodne podejście, mógłbym mieć podejście Różala do takich “ekspertów” jak ci wyżej i powiedzieć “wyjdź kur*o i sam zrób”.

0

I może po Willianie 30letnim nie jęczałbyś, że gra mało. A tak wzięliśmy gościa, który potrzebuje gry a jest najsłabszy z naszej linii ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?