0

Jak ja się cieszę, że tego nie oglądałem.

0

No nas piekło 3 lata z rzędu, trzeba się będzie cieszyć jak ją wygramy.

37

Według mnie to on w ogóle głupotę zrobił, że postanowił tam wrócić.

1

Najważniesze będzie, żeby nie stracić bramki w pierwszych 15 minutach gry, potem mecz będzie wyglądał już normalnie, ale Liverpool na pewno ruszy na nas i trzeba będzie być na to gotowy. Co do konkretnych ruchów kadrowych to ciężko coś powiedzieć, bo nie wiemy jaki plan ma Ernesto na ten mecz.

0

Pompki, dipy, podciąganie taka podstawa kalisteniki w sumie.

0

No tak, Busquets, Arthur, Rakitić to nasza najlepsza pomoc.

4

Tak bez Rakiticia w takim meczu.

3

Tak, jeśli tego nie rozumiesz to nie ma nawet o czym rozmawiać.

0

Idź już spać gościu

2

To tylko świadczy o twojej bezmyślności.

0

Lecz się gościu.

0

On mówił, że w Championship tak kiedyś było...

0

Lubię takie dylematy ;D

0

Serio aż tak tam jest? XDD ten polsat to dno jest

2

Nie mniej jednak Roberto w ważnych meczach radzi sobie lepiej i nasza gra z nim w składzie jest płynniejsza.

2

W pojedynku z Viniciusem tego nie pokazał.

1

Też bez przesady, bo Messi nie będzie miał zbyt często takiej okazji. Leo drybluje gdzieś w środku pola, atakuje z głębi i tam mija przeciwników, jak tyczki. Ze środkowym obrońcą wbrew pozorom nie będzie miał tak dużo pojedynków 1vs1.

0

Nieee...

1

No jeśli nie byłoby akcyzy, a podatek VAT byłby max 15% (bo taki jest nakaz od Unii) to sobie policz ile kosztowałby.

0

Nie no coś tam się spinaja często ze soba.

1

To trzeba mu było lewy prawy unik lewy sierp to by zmienił zdanie. A tak poważnie to Ci mega współczuję, mam mega szacunek do każdego, kto trenuje sporty walki i nie poddawaj się, wrócisz silniejszy.

4

Zieeeeeeew... To samo wałkowane tysiąc razy. Sam Messi po meczu z Betisem wygranym, gdzie nie mieliśmy stu procentowej kontroli, że nie cierpieli przez to, że mądrze bronili. Tak, ale ty z tymi dwoma, co dali ci lajka wiecie za pewne dużo więcej o taktyce niż Valverde. Dajcie już spokój, o tyle co na początku sezonu, gdzie gra była taka sobie i wkradały się potknięcia jak w.w. to dyskusja z wami miała lekki sens, ale teraz tylko się kompromitujecie.

0

Poważnie zrezygnowałbyś z De Ligta dla Gabriela Jesusa?

0

No ja mam to samo, Liverpool to mój drugi klub po Barcelonie. Znam kilku się z kilkoma kibicami tego klubu i są normalni, a to, że w internecie niektórzy są jacy są no to niestety nic na to nie poradzimy.

0

No jeszcze mają drugą połowę więc spokojnie. Życzę im z całego serca, żeby te punkty stracili.

0

XDDD

5

Ty widzę, że wiesz lepiej od samego Suarez i Valverde, czy potrzebuje odpoczynku.

0

Najciekawsze na świecie to jest dzisiaj "xD"

1

Wiesz ja myślę, że istnieje między nimi coś takiego jak "dialog".

0

Jak to dobrze, że tych od krytykowania za wszystko jest coraz mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?