skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja się cieszę, że tego nie oglądałem.
0
No nas piekło 3 lata z rzędu, trzeba się będzie cieszyć jak ją wygramy.
37
Według mnie to on w ogóle głupotę zrobił, że postanowił tam wrócić.
1
Najważniesze będzie, żeby nie stracić bramki w pierwszych 15 minutach gry, potem mecz będzie wyglądał już normalnie, ale Liverpool na pewno ruszy na nas i trzeba będzie być na to gotowy. Co do konkretnych ruchów kadrowych to ciężko coś powiedzieć, bo nie wiemy jaki plan ma Ernesto na ten mecz.
0
Pompki, dipy, podciąganie taka podstawa kalisteniki w sumie.
0
No tak, Busquets, Arthur, Rakitić to nasza najlepsza pomoc.
4
Tak bez Rakiticia w takim meczu.
3
Tak, jeśli tego nie rozumiesz to nie ma nawet o czym rozmawiać.
0
Idź już spać gościu
2
To tylko świadczy o twojej bezmyślności.
0
Lecz się gościu.
0
On mówił, że w Championship tak kiedyś było...
0
Lubię takie dylematy ;D
0
Serio aż tak tam jest? XDD ten polsat to dno jest
2
Nie mniej jednak Roberto w ważnych meczach radzi sobie lepiej i nasza gra z nim w składzie jest płynniejsza.
2
W pojedynku z Viniciusem tego nie pokazał.
1
Też bez przesady, bo Messi nie będzie miał zbyt często takiej okazji. Leo drybluje gdzieś w środku pola, atakuje z głębi i tam mija przeciwników, jak tyczki. Ze środkowym obrońcą wbrew pozorom nie będzie miał tak dużo pojedynków 1vs1.
0
Nieee...
1
No jeśli nie byłoby akcyzy, a podatek VAT byłby max 15% (bo taki jest nakaz od Unii) to sobie policz ile kosztowałby.
0
Nie no coś tam się spinaja często ze soba.
1
To trzeba mu było lewy prawy unik lewy sierp to by zmienił zdanie. A tak poważnie to Ci mega współczuję, mam mega szacunek do każdego, kto trenuje sporty walki i nie poddawaj się, wrócisz silniejszy.
4
Zieeeeeeew... To samo wałkowane tysiąc razy. Sam Messi po meczu z Betisem wygranym, gdzie nie mieliśmy stu procentowej kontroli, że nie cierpieli przez to, że mądrze bronili. Tak, ale ty z tymi dwoma, co dali ci lajka wiecie za pewne dużo więcej o taktyce niż Valverde. Dajcie już spokój, o tyle co na początku sezonu, gdzie gra była taka sobie i wkradały się potknięcia jak w.w. to dyskusja z wami miała lekki sens, ale teraz tylko się kompromitujecie.
0
Poważnie zrezygnowałbyś z De Ligta dla Gabriela Jesusa?
0
No ja mam to samo, Liverpool to mój drugi klub po Barcelonie. Znam kilku się z kilkoma kibicami tego klubu i są normalni, a to, że w internecie niektórzy są jacy są no to niestety nic na to nie poradzimy.
0
No jeszcze mają drugą połowę więc spokojnie. Życzę im z całego serca, żeby te punkty stracili.
0
XDDD
5
Ty widzę, że wiesz lepiej od samego Suarez i Valverde, czy potrzebuje odpoczynku.
0
Najciekawsze na świecie to jest dzisiaj "xD"
1
Wiesz ja myślę, że istnieje między nimi coś takiego jak "dialog".
0
Jak to dobrze, że tych od krytykowania za wszystko jest coraz mniej.