3

Ehh... Gadanie gości nie będących nigdy w szatni piłkarskiej o tym, co im się wydaje. Daj sobie spokój.

0

Obstawiam Krakowski, Andryszak, Racic, Thiago Silva, Akop Erko 50 na 50 tutaj nie obstawiam, Parke, Grabowski, Soldić, Askham.

6

XDDDDDDDDDDD

3

Widzisz jakie rozpieszczenie u kibiców jest dzisiaj ;)

0

Taaaak... I na pewno właśnie taki przypadek to Bale, który tam siedzi kilka lat i nic nie mówi w tym języku. Proszę was...

34

Bardzo ładne, inne określenie lenistwa.

1

Przebierz się za Ragnara.

7

W sumie po takich upokarzających porażkach jest mega wku****nie, ale po chwili przychodzi coś takiego, że jest się za tym swoim klubem jeszcze bardziej.

0

Tak, łączę jedno i drugie.

0

77 kg, a to był taki puchar przez miasto organizowany w bjj no gi, ale podczas tego wydarzenia było kilka walk na zasadzie MMA.

0

Poddanie ;)

1

Akurat szkoły w weekend nie mam odkąd przestałem studiować ;)

6

A pochwalę się wam, wygrałem dzisiaj walkę amatorską w MMA ;)

0

Może jednak zdrowie jest najważniejsze.

0

Nie no, ten Tottenham jest w finale...

0

Noo remis faktycznie, to na Wembley ich pocisnęliśmy.

0

Oni walczyli o awans do fazy pucharowej wtedy.

0

Noo, to świadczy, że mecz meczowi nierówny.

1

No do Tottenamu, który ograliśmy rezerwą na CN "xD"

0

Taaak oczywiście, teraz jest najłatwiej napisać "Zagrali słaby mecz, fura szczęścia i geniusz geniusza"

0

No sam napisałeś że jest cienka linia między optymizmem a naiwnością, według mnie jest cienka linia postrzegania przez kibiców zagrania dobrego meczu od słabego, Suarez w poprzednim meczu strzelił bramkę a nie grał jakichs superzawodów, ale wydźwięk był pozytywny. Wczoraj zagrał podobnie tyle, że nie strzelił bramki a miał okazję. Gdybanie, zamieniłby jedną okazję na gola, przeszlibyśmy i ze słabego zawodnika stałby się dobrym. Tak jak kiedyś powiedział Xavi, w piłce jak wygrywasz nie jesteś tak dobry jak o tobie mówią, ani jak przegrywasz nie jesteś tak słaby jak o tobie mówią, wszystko jest gdzieś pomiędzy.

0

To może trzeba było być konsekwentnym i jak siedziałeś z zamkniętą mordą po zwycięstwach to po porażce również, co?

0

No z Liverpoolem wygrali pierwszy mecz 3:0 więc nie wiem nad czym się zastanawiałeś, wyszło jak wyszło.

0

No normalnie, dzień po przegranym meczu to jest na gorąco. Dziwne, bo od pewnego czasu to ci "ludzie mający oczy" o których mówisz czyli w sumie ty też to siedzieli z zamkniętymi mordami cicho bo były wygrane, przyszła porażka i odpadnięcie i zaczyna się wymienianie składu i wyrzucanie trenera. W sumie ciekawe jakby Juppa po 2012 roku z Bayernu wyrzucili, czy Monachijczycy zrobiliby to, co zrobili rok później, ale to gdybanie, tyle, że my mamy już ligę i szansę na puchar. Była szansa na Ligę Mistrzów no, ale niestety Liverpool był świetny plus nasze błędy i jesteśmy za burtą, taka jest piłka.

0

Za głupotę powinny być bany, wyłapałbyś.

1

Tak tak, wyciąganie wniosków na gorąco przez kibiców po porażce. Nie ma nic mądrzejszego.

0

No jak ty polecasz, to kupuję :D

1

Polecacie Mortal Kombat 11? Bo się tak zastanawiam czy kupować.

0

Weź człwowieku się uspokój XD

0

Idź po prostu na siłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?