skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ehh... Gadanie gości nie będących nigdy w szatni piłkarskiej o tym, co im się wydaje. Daj sobie spokój.
0
Obstawiam Krakowski, Andryszak, Racic, Thiago Silva, Akop Erko 50 na 50 tutaj nie obstawiam, Parke, Grabowski, Soldić, Askham.
6
XDDDDDDDDDDD
3
Widzisz jakie rozpieszczenie u kibiców jest dzisiaj ;)
0
Taaaak... I na pewno właśnie taki przypadek to Bale, który tam siedzi kilka lat i nic nie mówi w tym języku. Proszę was...
34
Bardzo ładne, inne określenie lenistwa.
1
Przebierz się za Ragnara.
7
W sumie po takich upokarzających porażkach jest mega wku****nie, ale po chwili przychodzi coś takiego, że jest się za tym swoim klubem jeszcze bardziej.
0
Tak, łączę jedno i drugie.
0
77 kg, a to był taki puchar przez miasto organizowany w bjj no gi, ale podczas tego wydarzenia było kilka walk na zasadzie MMA.
0
Poddanie ;)
1
Akurat szkoły w weekend nie mam odkąd przestałem studiować ;)
6
A pochwalę się wam, wygrałem dzisiaj walkę amatorską w MMA ;)
0
Może jednak zdrowie jest najważniejsze.
0
Nie no, ten Tottenham jest w finale...
0
Noo remis faktycznie, to na Wembley ich pocisnęliśmy.
0
Oni walczyli o awans do fazy pucharowej wtedy.
0
Noo, to świadczy, że mecz meczowi nierówny.
1
No do Tottenamu, który ograliśmy rezerwą na CN "xD"
0
Taaak oczywiście, teraz jest najłatwiej napisać "Zagrali słaby mecz, fura szczęścia i geniusz geniusza"
0
No sam napisałeś że jest cienka linia między optymizmem a naiwnością, według mnie jest cienka linia postrzegania przez kibiców zagrania dobrego meczu od słabego, Suarez w poprzednim meczu strzelił bramkę a nie grał jakichs superzawodów, ale wydźwięk był pozytywny. Wczoraj zagrał podobnie tyle, że nie strzelił bramki a miał okazję. Gdybanie, zamieniłby jedną okazję na gola, przeszlibyśmy i ze słabego zawodnika stałby się dobrym. Tak jak kiedyś powiedział Xavi, w piłce jak wygrywasz nie jesteś tak dobry jak o tobie mówią, ani jak przegrywasz nie jesteś tak słaby jak o tobie mówią, wszystko jest gdzieś pomiędzy.
0
To może trzeba było być konsekwentnym i jak siedziałeś z zamkniętą mordą po zwycięstwach to po porażce również, co?
0
No z Liverpoolem wygrali pierwszy mecz 3:0 więc nie wiem nad czym się zastanawiałeś, wyszło jak wyszło.
0
No normalnie, dzień po przegranym meczu to jest na gorąco. Dziwne, bo od pewnego czasu to ci "ludzie mający oczy" o których mówisz czyli w sumie ty też to siedzieli z zamkniętymi mordami cicho bo były wygrane, przyszła porażka i odpadnięcie i zaczyna się wymienianie składu i wyrzucanie trenera. W sumie ciekawe jakby Juppa po 2012 roku z Bayernu wyrzucili, czy Monachijczycy zrobiliby to, co zrobili rok później, ale to gdybanie, tyle, że my mamy już ligę i szansę na puchar. Była szansa na Ligę Mistrzów no, ale niestety Liverpool był świetny plus nasze błędy i jesteśmy za burtą, taka jest piłka.
0
Za głupotę powinny być bany, wyłapałbyś.
1
Tak tak, wyciąganie wniosków na gorąco przez kibiców po porażce. Nie ma nic mądrzejszego.
0
No jak ty polecasz, to kupuję :D
1
Polecacie Mortal Kombat 11? Bo się tak zastanawiam czy kupować.
0
Weź człwowieku się uspokój XD
0
Idź po prostu na siłkę