skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wittgenstein Weź, bo mnie szlag trafia jak o tym myślę. Niestety oglądałem.
0
@BarcaInfo Będzie pewnie jak z De Jongiem.
0
Dokładnie, dla mnie Fury pod względem umiejętności numer 1 HW.
0
@FCB24 nie wiesz, nie wypowiadaj sie
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Właśnie w tej konfederacji ten Ruch Narodowy to największy syf. Sam Korwin ich nie lubi, co mu się nie dziwię z resztą.
38
@sebisek No co, z grudnia jest XD
0
@MarioVeB! Zazdro
0
@Kamiloza91 To zwracam honor ;D
1
@Kamiloza91 Mówisz jakby żaden z nich nie był kreatywny? Ty oglądasz mecze, czy tak tylko powierzchownie po nazwiskach lubisz oceniać?
0
Nie gniewam się luz.
0
@ProMILs Dawaj sprowadzaj mnie na ziemię XD Ciekawe, kto by się skompromitował XDD
0
Spięcia, w sumie ja tutaj jako tako "spinałem" się chyba tylko z gościem o nicku Pedeudo, ostatnio go jakoś nie ma. Resztę z was to ja wiesz, traktuję tak jak wyżej napisałem "XDDDD którzy myślą, że coś widzą o piłce". Oczywiście są też użytkownicy, których się tutaj czyta bardzo dobrze, jak np. Janiama.
1
@ProMILs No bo taki zajebisty żart... z resztą dobra. Jak ty mi próbujesz wytłumaczyć, że to był żart.. to o jakim poczuciu humoru my mówimy XD
1
@ProMILs Beeeka z żartu XDD
3
@sawyer00 XDDDD Typowe nie znam się, ale się wypowiem
3
@robsesh Daj sobie człowieku spokój z analizowanie piłki nożnej, bo ci nie wychodzi.
6
@KingKahuka Proszę, nie wypowiadaj się na takie tematy.
10
Krzysztof Głowacki mistrzem świata federacji WBO!
2
@Janiama Taki Kimmich pasowałby idealnie.
40
@Kubala22 Tak tak.. Jovic by się uśmiał. Suarez by się usmiał widząc dotyczasowe osiągnięcia swoje i Serba. Serio, trzeba być ćwierćinteligentem, żeby wstawiać taki post. Szkoda w ogóle gadać.
6
@kibic1899 Same głupie frazesy i bardzo okładkowe, niezagłębiające się patrzenie na sprawę. Taki komentarz, byleby coś napisać i udawać merytorykę.
0
@ksobi Na klacie, czy na brzuchu? :D
1
@konkwistadore Stary, my w tym sezonie ograliśmy Real kilka razy, Tottenham, Inter, Ateti, wygraliśmy z Liverpoolem 3:0. Przegraliśmy jeden ważny mecz, niestety taki jest sport. A ty coś pier***isz ile byśmy przegrali z City, jakby oni byli nie wiadomo, jak cudowni.
0
@FCB24 ooo pan od taktyki.
0
@marcinnikt Yhym slogany.
0
@Encore Dla mnie Fury i Wilder najlepsi w HW.
0
@Gaucho Hehs, nie każdy ale trenując sztuki walki, m.in. boks przy takich morderczych treningach cardio niemożliwe jest utrzymywanie takiej masy mięśniowej.
0
@brashh Pelikan
1
@Chwytliwy Taa i frytki do tego.