0

@Wittgenstein Weź, bo mnie szlag trafia jak o tym myślę. Niestety oglądałem.

0

@BarcaInfo Będzie pewnie jak z De Jongiem.

0

Dokładnie, dla mnie Fury pod względem umiejętności numer 1 HW.

0

@FCB24 nie wiesz, nie wypowiadaj sie

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Właśnie w tej konfederacji ten Ruch Narodowy to największy syf. Sam Korwin ich nie lubi, co mu się nie dziwię z resztą.

38

@sebisek No co, z grudnia jest XD

0

@MarioVeB! Zazdro

0

@Kamiloza91 To zwracam honor ;D

1

@Kamiloza91 Mówisz jakby żaden z nich nie był kreatywny? Ty oglądasz mecze, czy tak tylko powierzchownie po nazwiskach lubisz oceniać?

0

Nie gniewam się luz.

0

@ProMILs Dawaj sprowadzaj mnie na ziemię XD Ciekawe, kto by się skompromitował XDD

0

Spięcia, w sumie ja tutaj jako tako "spinałem" się chyba tylko z gościem o nicku Pedeudo, ostatnio go jakoś nie ma. Resztę z was to ja wiesz, traktuję tak jak wyżej napisałem "XDDDD którzy myślą, że coś widzą o piłce". Oczywiście są też użytkownicy, których się tutaj czyta bardzo dobrze, jak np. Janiama.

1

@ProMILs No bo taki zajebisty żart... z resztą dobra. Jak ty mi próbujesz wytłumaczyć, że to był żart.. to o jakim poczuciu humoru my mówimy XD

1

@ProMILs Beeeka z żartu XDD

3

@sawyer00 XDDDD Typowe nie znam się, ale się wypowiem

3

@robsesh Daj sobie człowieku spokój z analizowanie piłki nożnej, bo ci nie wychodzi.

6

@KingKahuka Proszę, nie wypowiadaj się na takie tematy.

10

Krzysztof Głowacki mistrzem świata federacji WBO!

2

@Janiama Taki Kimmich pasowałby idealnie.

40

@Kubala22 Tak tak.. Jovic by się uśmiał. Suarez by się usmiał widząc dotyczasowe osiągnięcia swoje i Serba. Serio, trzeba być ćwierćinteligentem, żeby wstawiać taki post. Szkoda w ogóle gadać.

6

@kibic1899 Same głupie frazesy i bardzo okładkowe, niezagłębiające się patrzenie na sprawę. Taki komentarz, byleby coś napisać i udawać merytorykę.

0

@ksobi Na klacie, czy na brzuchu? :D

1

@konkwistadore Stary, my w tym sezonie ograliśmy Real kilka razy, Tottenham, Inter, Ateti, wygraliśmy z Liverpoolem 3:0. Przegraliśmy jeden ważny mecz, niestety taki jest sport. A ty coś pier***isz ile byśmy przegrali z City, jakby oni byli nie wiadomo, jak cudowni.

0

@FCB24 ooo pan od taktyki.

0

@marcinnikt Yhym slogany.

0

@Encore Dla mnie Fury i Wilder najlepsi w HW.

0

@Gaucho Hehs, nie każdy ale trenując sztuki walki, m.in. boks przy takich morderczych treningach cardio niemożliwe jest utrzymywanie takiej masy mięśniowej.

0

@brashh Pelikan                    

1

@Chwytliwy Taa i frytki do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?