2

@Michael_20 Śmieszne mówienie o nie wyciągnięciu wniosków, rok temu o ile można powiedzieć, że piłkarze mogli być zajechani na drugi mecz z Romą, o tyle w tym każdy miał odpowiednią ilość odpoczynku, nie wspominając o tym, że przed rewanżem na Anfield w lidze zagrała cała rezrwowa jedenastka. Sami piłkarze mówią, że oni zj**ali i myślę, że wiedzą o tym najlepiej. 

0

@Skila_nie_kupisz No, a Neymar nie miał nic do powiedzenia wtedy. Nie musiał go przekonywać do decyzji, ani nic.

4

@Skila_nie_kupisz No, bo to wiesz, działa jak w sklepie, przychodzisz i bierzesz, co chcesz.

0

@kkbarca Widziałbym uśmiech Zlatana, gdy ktoś mówi o Pepe jako o trenerze z jajami lub charyzmą.

3

@Kusco15 Zasadniczo lewicę i prawicę bardzo łatwo rozróżnić, jeśli jesteś za redystrybucją dochodu narodowego reprezentujesz sobą nurt lewicowy, jeśli stawiasz na niski podatki i tzw. wolny rynek, niską biurokrację, skłaniasz się ku nurtowi prawicowemu. To w co wierzysz, czy jesteś za aborcją, in vitro, związkami seksualnymi czyli sprawami, które nota bene świeżymi, których X lat temu  nie było, jest tylko dodatkiem. Najważniejsza jest gospodarka, na jej podstawie rozróżniasz lewicę i prawicę. 

1

@AdrianGajewski2005  Nie no, nazywanie tej partii prawicową to już jest swego rodzaju bezczelność szczerze powiedziawszy.

0

PiS to są koty XD że sie ich nie lubi to jedno, ale oni sami, mają lepszy wynik niż ta cała koalicja europejska, gdzie PRowo PiS wypada blado, a przynajmniej mam takie wrażenie przebywając w mieście przez większość czasu.

0

@IronSanHybrid Jak masz w naturze usługiwanie to nie wnikam.

0

@IronSanHybrid Twoje komentarze to w sumie taki kabaret skeczów męczących.

0

@KingKahuka He he he he           

7

@FCB24 Obyś jak zwykle nie miał racji.

0

@masq O to ty jesteś tym gościem, który wolał Benzemę niż Eto'o, sory nie wchodzę z tobą w dyskusję.

1

@masq Parafrazując klasyka: Nudny to ty jesteś.

0

@l0Messini Ehh.. przeciwnik próbuje założyć pressing, trzeba go rozbujać od boku do boku, żeby pobiegał i wtedy dać podanie do przodu, to jest podstawa podstaw. Mówisz "obok stoi nie kryty busquets czy arthur",  perspektywa telewizora a tego, co widzi piłkarz na boisku to dwie kompletnie inne sprawy.

0

@l0Messini złoto komentarz typowego laika. Ten podaje do tego, ten do tego. Czemu do przodu od razu nie podaja?! XD

1

@tekken9 sport nie jest logiczny i tyle.

4

@masq "Nawet Robert Fernandez" no tak, bo przecież on lepiej wie, gdzie ma grać zawodnik niż trener.

0

@Momalsino Suarez nie  uczestniczy w grze defensywnej?

0

@pinasmeister Wikingowie                 

1

@bixmix To miało swój klimat, wstawanie w nocy, odpalanie tv i oglądanie zmagań tamtych ekip

0

@Kamiloza91 Ty już może nie wyciągaj wniosków, bo kiepsko ci to idzie.

0

Ty, żeby do Realu nie poszedł :D

2

@monsterrize nowa La Rambla, stare głupie komentarze.

11

@Lama20 Wygrana no logiczne.

0

Dziwnie jakoś taki by było oglądać Pepa w Juve.

4

@Coutinho007 Oni w tej stacji telewizyjnej ogólnie muszą mieć fajnie na bani. Chociaż ze sportem i tak jako tako się ogarnęli.

2

Kiedyś to było... XD

1

Technicznie jest ubogi, ale siłą i dynamiką nadrabia to. Walka z AJ ma być dla niego zderzeniem ze ścianą? Proszę cię... zachowawczy styl Joshuy plus kiepska kondycja będzie wodą na młyn dla Wildera. Jedyną osobą, która może z nim wygrać jest Tyson Fury. Przewagą AJa na w.w. dwójką jest Eddie Hearn, sportowo Gypsyking i Bronzebomber są lepsi (plus o wiele większe jaja przez to, że zdecydowali się na walkę między sobą).

0

Brutalna siła BronzeBombera. Ale to pokazuje to, co jest napisane przez autora posta. Jak dobry jest Tyson Fury, który wrócił po ponad 2-letniej przerwie, unikał (prawie) całą walkę prawej ręki zwierzaka, gdy dostał czysty prawy to wstał, w dodatku w mojej opinii wypunktował Deontaya. Nie mniej jednak Wilder to jest klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?