skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 DC i Diaz
1
@fmX Nie nie, to nie ma, że czasem ich wesprze Griezmann, czy Dembele. W momencie, gdy każda drużyna dysponuje podłączającymi się do ofensywy bocznymi obrońcami, gra defensywna skrzydłowych jest bardzo ważna. Wyobraź sobie mecz z np. Realem jak grasz przeciwko Marcelo i Hazardowi, wtedy sam Semedo nie wystarczy i Dembele musi tak samo bronić, a nie raz czasem ich wspierać.
1
@fmX Jakbyśmy musieli odrabiać straty, to może i fajna jedenastka, ale dzisiaj w piłce balans między defensywą i ofensywą jest bardzo ważny. Domyślam się, ze mogłoby to wyglądać, jak u Beniteza Real i słynne 4-2-4 i brak środka pola.
0
@kingmati414 No wiadomo było, że te negocjacje będą bardzo trudne, mozolne i będą dni, w których wszystko stoi w miejscu. Na razie to takie głaskanie się po jajach. Trzeba czekać na taki jeden strzał, w ktrórym negocjacje pójdą już zdecydowanie w jedną stronę.
0
To jaki środek pola jutro? ;)
2
Wyjść z domu, ładny dzień, Warszawa, tylko ten Wojciech Kowalczyk pijacy na ławce z kolegami XD
4
@Kuczek "Przecztaj plotki transferowe z dzisiaj tak wgl." XD to mi wystarczy
7
@Kuczek Nie wiem co trzeba mieć w głowie, zeby myśleć, że klub nie rozmawiał z tymi piłkarzami, których rzekomo miałby dać do tej transakcji.
2
@moronw Był Xavi i Iniesta i Messi wtedy też głęboko wracał, taki jest jego styl gry.
3
@insp1re Cracovia chyba
1
@stradomek To samo, nikt z jego przeciwników nie podważa jego umiejętności, tego że jak był w formie to był top3 na świecie. On się po prostu zachował po frajersku w stosunku do klubu, kibiców (szczególnie) i sposób jego odejścia. Więc jak mówisz, nawet jeśli strzeli te 30 bramek i hat tricka to bardzo fajnie pod względem sportowym, ale mimo tego, szują będzie taką samą.
0
@FCMichalo No nie wiem, czy tam każdy się tak cieszy.
3
@Fenelon Bez charakteru ci dzisiejsi kibice.
3
@adamek1910 No Polacyew aspekcie czytania sa debilami. Nie dość, że mało czytamy ksiażek, leży u nas czytanie ze zrozumieniem to jest jeszcze problem gdy pojawia się tekst dłuższy niż 10 linijek. Dramat...
1
@kenneth99 Na jej tablicy na FB jest post z 2016 roku "Po co być normalnym skoro można być poje**nym?" XD
0
@Vxb93 Busquets fizol XD
0
Byłem "niewolny" jeden dzień tylko ale luz.
2
@robsesh Villa za Pepa też tam grał no i co? A przepraszam, ty jesteś uprzedzony i umiesz tylko krytykować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy Ja nim jestem u siebie
0
@Sznejk Ja też nie "wieżę"
4
@Berniś To są dwaj zupełnie inni gracze, mające inne zadania na boisku. Nie wiem, jak można ich zestaawiac ze sobą w kategoriach tego ktoś chce, a tego nie (chyba, że kieruje się myśleniem lubię/nie lubię).
0
@Witekk10 No wiesz, na ten moment jest młodszym, krócej grającym w Barcelonie, mniej doświadczonym piłkarzem i może się od Ivana dużo uczyć, co sam zapewne wie.
5
@sidzej Uwielbiam te frazesy, które powtarza tutaj 90% użytkowników, bezpieczna gra itp.. Ale to tylko świadczy o bardzo małym pojęciu ich o tej grze.
3
@ProMILs Albo się wygra z Realem u siebie 5:1 bez Mesiego i krycie się po jaskiniach takich jak ty do następnego remisu bądź porażki. Never ending story.
1
@masq Albo ty się nie wypwiadaj tutaj? Też zaleta.
1
@monsterrize To jest troll rozumiem?
0
@kkbarca Następny "ogarnięty"
0
@Wiktorek2002 Wiktorku XD, daj sobie na wstrzymanie
0
@Eleri Hahahahahahahah