0

@neymarjr_143 DC i Diaz

1

@fmX Nie nie, to nie ma, że czasem ich wesprze Griezmann, czy Dembele. W momencie, gdy każda drużyna dysponuje podłączającymi się do ofensywy bocznymi obrońcami, gra defensywna skrzydłowych jest bardzo ważna. Wyobraź sobie mecz z np. Realem jak grasz przeciwko Marcelo i Hazardowi, wtedy sam Semedo nie wystarczy i Dembele musi tak samo bronić, a nie raz czasem ich wspierać.

1

@fmX Jakbyśmy musieli odrabiać straty, to może i fajna jedenastka, ale dzisiaj w piłce balans między defensywą i ofensywą jest bardzo ważny. Domyślam się, ze mogłoby to wyglądać, jak u Beniteza Real i słynne 4-2-4 i brak środka pola.

0

@kingmati414 No wiadomo było, że te negocjacje będą bardzo trudne, mozolne i będą dni, w których wszystko stoi w miejscu. Na razie to takie głaskanie się po jajach. Trzeba czekać na taki jeden strzał, w ktrórym negocjacje pójdą już zdecydowanie w jedną stronę.

0

To jaki środek pola jutro? ;)

2

Wyjść z domu, ładny dzień, Warszawa, tylko ten Wojciech Kowalczyk pijacy na ławce z kolegami XD

4

@Kuczek "Przecztaj plotki transferowe z dzisiaj tak wgl." XD to mi wystarczy

7

@Kuczek Nie wiem co trzeba mieć w głowie, zeby myśleć, że klub nie rozmawiał z tymi piłkarzami, których rzekomo miałby dać do tej transakcji.

2

@moronw Był Xavi i Iniesta i Messi wtedy też głęboko wracał, taki jest jego styl gry.

3

@insp1re Cracovia chyba

1

@stradomek To samo, nikt z jego przeciwników nie podważa jego umiejętności, tego że jak był w formie to był top3 na świecie. On się po prostu zachował po frajersku w stosunku do klubu, kibiców (szczególnie) i sposób jego odejścia. Więc jak mówisz, nawet jeśli strzeli te 30 bramek i hat tricka to bardzo fajnie pod względem sportowym, ale mimo tego, szują będzie taką samą.

0

@FCMichalo No nie wiem, czy tam każdy się tak cieszy.

3

@Fenelon Bez charakteru ci dzisiejsi kibice.

3

@adamek1910 No Polacyew aspekcie czytania sa debilami. Nie dość, że mało czytamy ksiażek, leży u nas czytanie ze zrozumieniem to jest jeszcze problem gdy pojawia się tekst dłuższy niż 10 linijek. Dramat...

1

@kenneth99 Na jej tablicy na FB jest post z 2016 roku "Po co być normalnym skoro można być poje**nym?" XD

0

@Vxb93 Busquets fizol XD

0

Byłem "niewolny" jeden dzień tylko ale luz.

2

@robsesh Villa za Pepa też tam grał no i co? A przepraszam, ty jesteś uprzedzony i umiesz tylko krytykować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy Ja nim jestem u siebie

0

@Sznejk Ja też nie "wieżę"

4

@Berniś To są dwaj zupełnie inni gracze, mające inne zadania na boisku. Nie wiem, jak można ich zestaawiac ze sobą w kategoriach tego ktoś chce, a tego nie (chyba, że kieruje się myśleniem lubię/nie lubię).

0

@Witekk10 No wiesz, na ten moment jest młodszym, krócej grającym w Barcelonie, mniej doświadczonym piłkarzem i może się od Ivana dużo uczyć, co sam zapewne wie.

5

@sidzej Uwielbiam te frazesy, które powtarza tutaj 90% użytkowników, bezpieczna gra itp.. Ale to tylko świadczy o bardzo małym pojęciu ich o tej grze.

3

@ProMILs Albo się wygra z Realem u siebie 5:1 bez Mesiego i krycie się po jaskiniach takich jak ty do następnego remisu bądź porażki. Never ending story.

1

@masq Albo ty się nie wypwiadaj tutaj? Też zaleta.

1

@monsterrize To jest troll rozumiem?

0

@kkbarca Następny "ogarnięty"

0

@Wiktorek2002 Wiktorku XD, daj sobie na wstrzymanie

0

@Eleri Hahahahahahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?