0

Widzieliście na zdjęciach na IG formę Arthura w te wakacje a choćby rok temu, jak do nas przychodził. Widać po nim, że trochę ziął się za dietę, obyśmy go w tym sezonie widzieli częściej grająego do końcowego gwizdka.

0

@kris81 Moim zdaniem Adaś wygrał właśnie tak jak punktowali sędziowie, w dystansie wygrywał przez kombinację lewy-prawy i powinien kończyć tam lewym sierpem, którego było trochę za mało, a prawa ręka Chrisa opadała. W półdystansie ta walka była równa, ale jednak widać było, że uderzenia Kownackiego są zwyczajnie w świcie silniejsze od przeciwnika, chociaż tam Adam potrafił trochę przyjąć, ale wszyscy wiemy, że ma twardą głowę. Taktyka Adama najwyraźniej była taka, żeby gabarytami zepchnąć przeciwnika do obrony, stąd też waga 120 kg. Uważam, że jeśli chce walczyć z Wilderem o pas to jeszcze trochę poćwiczyć nad obroną i nie wpadać tak po swoich ciosach no i powinien w takim pojedynku być trochę szybszy więc waga kilka kg w dół.

0

@Encore Ooo to sztos bo myślałem, że tylko na Polsacie Sport, którego nie mam ;)

0

@Lamora One Piece, Naruto

16

@FC1899Barca XDDDD

2

@MrShakira Duża nadinterpretacja z tym, że "oddaliśmy go Realowi"

1

@NeroTFP No nie, ale to akurat dobrze, że sobie poszli tam, godnie zakończyli karierę w Barcelonie na najwyższym poziomie, gdy poczuli, że nie mogą na tym poziomie dać drużynie więcej odeszli do innych klubów, gdzie przy okazji świetnie zarobią. A tak jak piszesz, te 20-30 lat temu może by zostali, a może odeszliby do innego klubu w Hiszpanii i w meczach o stawkę grałoby się przeciwko nim, to słabo by to wyglądało.

0

@NeroTFP Takich zawodników ogólnie zawsze był mało, a nie, że teraz jest ich coraz mniej.

1

@IAmBackCules Do tego grać pięknie dla oka.

0

@VenoM Głupie, bez dwóch zdań.

1

@alianta2 Że ludziom nie znudziły się te głupie komentarze

0

@Criss18Barca Idź zacznij grać w piłkę, albo zacznij trenować innych, wznieś piłkę na wyższy poziom w Polsce, a nie od kilku lat to nudne klepanie tego jak słaba jest polska liga przez ludzi, którzy nic nie robią, żeby było lepiej.. ale nic nie zrobisz, bo idziesz pewnie do szkoły średnie teraz dopiero.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Pawel1980 Każdemu zdarzają się błędy. A o kim, jak o kim, ale powiedzenie, ze Busquets gra jak junior to jedna z najgłupszych rzeczy jaką można usłyszeć.

1

@kiper09 W sumie to nawet niedziwne patrząc na realia tutaj, że taki głupi koemntarz a ma 5 lajków.

0

@Pawel1980 Daj sobie spokój stary

0

@osa91 XDDD jak można nazekać na skład w trakcie meczu sparingowego

0

@krzychu1526 Z tym potworem morskim też był spoko, bałem się tego odcinka jak byłem mały.

1

@LuigiVeb Gdy debile zaczynaja śmieszkować na temat na ktory nie maja pojecia.

0

@Bobo25 No wystaczy, że dajesz się ponieść emocjom, patrzysz tylko tam, gdzie jest piłka, a nie patrzysz na ruch pozostałych zawodników i nagle wychodzi, że ten mecz słabiej oglądasz, nie przykuwasz uwagi do szzegółów, trener jak ogląda mecz, to nie ogląda go jak janusz z przed telewizora ale pod pewnym względem taktycznym. No były takie głosy, że gra asekurancko, ale tylko tutaj, ja nic takiego nie mówiłem, Arthur grał zawsze na taką 4+, bo zdarzały mu się głupie straty przy pressie. A rzekomy brak kreacji został wymyślony przez ludzi, którym jak dasz palec to wezmą całą rękę, jak zobczyli, że Arthur przypomina Xaviego to od razu chcieliby, żeby wszystko miał takie jak nasz generał, więc asekurację postawiono mu przez to, że zbyt dużo zaczeto od neigo oczekiwać. A jeszcze w obronę mogę dodać, że Brazylijczyk posyła piłki za plecy obrońców np. wtedy gdy dał idealną piłkę do Rakiticia a tan dotknięciem zamienił to na bramkę. Dla mnie śmieszne jest gadanie "Musi grać po prostu odważniej by pełnić rolę rozgrywającego takiego klubu jak Barca.
". Jeśli nikt mu nie robi odpowiedniego ruchu do piłki to logiczne, że on szanuje piłkę, chce żeby rywal biegał za nią więc gra wtedy zwyczajnie prostą piłkę, a przypominam, że jak gramy z rywalami to oni często bronią na 16, gdzie po prsotu bardzo często nie ma miejsca na piłki prostopadłe.

22

@Bobo25 Chyba kiepsko ogladasz mecze, bo Arthur cały czas prezentował przyzwoity poziom, a aargument z podaniami do najbliższego to jest śmiechu warte, podaje się tam gdzie wymaga tego sytuacja boiskowa. Xavim jeszcze nie jest, ale to jak Arthur potrafi wychodzić spod pressingu co w piłce nożnej jest jednym z najtrudniejszych elementów to jest już klasa światowa. A wypadł ze składu, bo miał w ważnym momencie uraz i na kluczowe mecze trzeba było dać tam Vidala.

4

@olejtm Trzeba żyć w innym świecie, żeby uważać, że trener ustawia skład pod Rakiticia.

0

@Transu96 I może jeszcze frytki do tego.

1

@Encore Ciężko będzie bardzo, Chisora stylowo nie pasuje Arturowi, idzie do przodu, wywiera pressing, ale jest dość wolny, dużo zbiera no i jest już rozbitym bokserem. Szpilka musi dobrze pracować na nogach, jest mańkutem, jest niewygodny dla swoich rywali, powinien punktowac jabem i po akcji schodzić z linii ciosu, nie wchodzić w wymiany i nie dawać się spychać na liny.

0

@Transu96 Znaczy że jesteś osoba ktora ślepo podaża za tłumem.

16

@BaRcA!FaN Jak zwykle wałkowany temat a ludze dalej nie rozumieją. Coutinho na początku sezonu występował w pomocy i wyglądał tam mizernie. W pierwszym sezonie jeszcze wyglądało to jako tako, ale głównie dlatego, że kreatorem był w pomocy Iniesta a Cou był tylko tłem, co jakby dodatkiem, problem zaczął być jak w ubiegłym sezonie to on miał stać się tym kreatorem w środku pola. Ale tak... dalej mówmy że dyspozycja Coutinho zależała od tego, że grał na skrzydle a nie w środku (już mniejsza z tym, że nawet grając na skrzydle, to w praktyce w większości był i tak w środku pola).

0

No to się pośmialiśmy

0

@Bruttal Tylko, że we Włoszech uwielbiany jest typ trochę innego środkowego obrońcy aniżeli De Ligt. Na Półwysie Apenińskim ceni się takich obrońców jak Chiellini, czyli jak na dzisiejsze standardy gry, zawodnika ewidentnie starszej daty, który nie do końca cechuje się dobrym rozegraniem od tyłu i wyprowadzeniem piłki, a takim jest Holender.

2

@AdrianGajewski2005 No ludzie Kruszwila to oglądają chyba tylko dlatego, że jest popularny, rzuca bezbeki na konferencjach FAME MMA i dość oryginalnie wdarł się do YT. I przyznam ci rację, bo jego filmy są po prostu bardzo słabe, zero merytoryki, ani nawet śmieszne nie są.

0

@El dominatore Spoko, ale o każda napisana głupotę nie będę cię upominał wiec się pilnuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?