skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Wiesz ja jak grałem to bywali tacy z mocnym uderzeniem, ale jednak już na pewnym poziomie bardziej doceniasz tych zawodników z technicznym strzałem, którzy wiesz, z wolnego idealnie nad murem a pod poprzeczką ci strzelą i potrafią to powtórzyć na treningu x razy.
0
@Rewolucja123 Czy Andres to nie wiadomo.
1
@fajny_football Uzywając tego zwązku frazelogicznego, zwracając się nim do rozmówcy, przyznajeszmu rację i uznajesz jego wyższość. Tak jaknapisał kolega wyżej, może lepiej przczytać Potop i zorientować się w jakiej sytuacji i jakim kontekście został on użyty.
8
@Katalończyk 99 Swiadczy to o całym tym plebiscycie.
0
Obstawiam, że raczej Valverde nie zwolnią do końca sezonu, chociaż nigdy wykluczać tego nie można, co sądzicie o Marcelino jako o naszym potencjalnym przyszłym trenerze? Czy wolelibyście kogoś innego (ale realnego) jak np. Koeman?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pogba To ustawka na bank
0
@Vxb93 Nie jetem jakoś zwolennikiem XD
10
@Colon Jak to mawiał Ronald Reagan, paradoks zwolenników aborcji jest taki, że zdażyli się już urodzić.
0
To, że w reprezentacji Niemiec sytuacja z bramkarzami i to jak oni do tego podchodzą to jedno, ale że Hoeness to debil to drugie. No nóż się w kiesezni otwiera jak stary kryminalista się wypowiada w takim tonie.
0
@masq Dla ciebe już za późno na taką komisję.
2
@jedrek7000 Tobie powinna usuwać, już tyle co twoich przewidywań się nie sprawdziło to wiesz, lepiej nie wywołuj wilka z lasu, bo się będziesz chciał wejść na stronę a tu ch*j. Gdzie napisałem, że Sarri czy Simeone są gorsi?
0
@JimMorrisonFCB Mnie bardziej irytuje to, że Busquets jest bardzo mało mobilny i dużo przez to tracimy.
5
@nadachu Serio jak ja nie lubię takiego pier****nia. Nie, wcale wczoraj drużyna nie walczyła i jej nie zależało. W ogóle nie biegaja, jak nawet ten gamoń Hajto zwrócił uwagę jakos kolo 70 minuty, że po stracie świetnie się odbudowaliśmy. Napisać, że nie ma strategii, czy taktyki jest wręcz śmieszne, bo każdy wie jak ma się ustawiać w fazie budowania akcji jak i w trakcie bronienia, jak tego nie widzisz to może mniej siedź na La Rambli w trakcie meczu albo obserwuj dokładnie zachowania zawodników. Mówisz, że stoi jak c**a na meczu. Serio? Jesteś na tym poziomie umysłowym, że dla ciebie dobry trener to ten, który skacze przy linii i się drze...
0
@JimMorrisonFCB Zdanie większości mnie nie interesuje.
5
@Rewolucja123 No to było wiadome, ale i tak wiele ludzi łyknęło.
0
@JimMorrisonFCB No tak, i co jeszcze? To Messi, Arthur, Busquets, Alba też są za dobrzy, to kto ma grać u nas?
0
@Barca_Big_Moment Zgadzam się, masz rację.
0
@amanter To mało istotne kogo ty chciałeś.
0
@amanter Hahaahah, a gdyby nie wyszedł w pierwszym to pisałbyś, że po zajebistym meczu siada na ławce. I tak byś narzekał i tak, więc nie usprawiedliwiaj się tu żadną siłą fizyczną w ataku.
5
@Katalończyk 99 Podał to tak przykładowo, u Papszuna na treningach dziadki też są, te zwykłe i zadaniowe bardziej skomplikowane. Wiem, bo mnie trenował, więc masz info z pierwszej ręki.
4
@adambijax Ale ty tak piszesz, bo to modne? Zobacz Suareza, że on wygląda nawet jak na siebie teraz całkiem spoko, nawet na jego twarzy widać, że nie jest taki napuchnięty jak często bywał. Po za tym dziwisz się, że nie ma żadnej diety.. wisz on jest piłkarzem tego już starszego pokolenia w dzisiejszym futbolu, do tego jest z Ameryki Południowej i jego podejście do takich tematów jest bardzo luźne, jak chce to sobie zje hamburgera jeśli się z tym dobrze czuje i się już do tego przyzwyczaił. Nie ma, co robić z tego sensacji, bo budowy atlety nie miał nigdy, a co jest silny to jego.
0
Komentarz usunięty
3
@koszol Mazowieckie
1
@Commando Na 15 mam na szczęście.
12
@Grubson06 Nie mogę patrzeć na tego gościa już :D
0
To już nie będzie ten sam notatnik XD
0
@Chwytliwy No widzisz Ćwiąkała, ja nie mówię o takiej wiedzy, że ktoś zna ciekawostki, statytyki, wie o życiu piłkarzy dużo, zna się z nimi itp. tylko o taką wiedzę na temat taktyki, schematów, pressingu. Negelsmann grał w piłkę w drugiej drużynie Augsburga czyli pewnie gdzieś na poziomie 3-4 ligi niemieckiej to już coś wie. No dobrze a tacy ludzie jak właśnie Sarri zdarzają się wszędzie, wkąxej dziedzinie sportu, bądź życia.
0
@Volk No ja również mam nadzieję, że rudy meksykaniec dostanie, bo w ogóle go nie lubię a fizycznie Kovalev jest większy niż Canelo.
0
@Chwytliwy Po samym meczu zazwyczaj nie, bo wtedy są zbyt duże emocje a to do niczego dobrego nie prowadzi.
No to jest wyjątek, który potwierdza regułę, bo jednak większość zdecydowana tenerów grała w piłkę i mieli z nią bardzo dużą styczność. To proszę, wymień mi tych "wielu świetnych ekspertów".