2

@neymarjr_143 XDDDDDDDDD

0

Brawo nietoperze

17

@Nano22 Juventus 3:0, PSG 4:0? Krótka pamięć.

13

@Nano22 Serio, tak jak uważam, że Ernesto nie jest do końca dobrym trenerem dla nas i po porażce na Anfield mógłby odejść, tak czytanie takich bzdur, jakie ty piszesz to jest masakra. Piszesz jakbyśmy przed przyjściem Valverde co roku wygrywali LM, a nasza gra zachwycała.

11

@itmustbejoke Skończy się jak z Kovaciciem.

1

Ciekawe, czy jest jakiś odcinek, w którym pan Dariusz Szpakowski nie wspomniałby o Lewandowskim?

0

@Encore No nistety, aczkolwiek z Furym i Wilderem bez szans.

0

@Misugi14 Nie sądzę.

0

@Encore Miał koło miesiaca na przygotowania. Teraz jest po pełnym obozie. No way.

0

@Encore Że niby Antek go znokautuje? XD

0

@Grzesior667 Też tak sądzę.

0

@mrboom Tak tak XDDD

0

@Encore Sympatyczny grubasek wygra.

0

Kogo wolicie? Sid czy osioł?

0

@Kidd Stawiam na Ruiza w tej walce, stylowo jest koszmarem dla AJ'a.

2

5

Oglądając ten Matchday, zastanawiam się, kto w szatni na Bernabeu po zwcięstwie z Realem 3:0 krzyknął tam "powinniśmy grać tam, co niedziela" XD

0

@JohnA Hahaha XD tak tak "trochę się pomyliłeś". Czyli sam napisałeś, że twoja wypowiedź nie miała sensu, bo zaprzeczała sobie. No bez odbioru, ale może analizowanie przeciwnika sobie odpuść na przyszłość. ;)

0

@JohnA Chłopczyku, jeszcze się wiele musisz nauczyć. Mecze z Atleti na wyjeździe, nieważne kompletnie w jakiej są formie to jest mega ciężki mecz i tutaj 3 punkty to trzeba im wyrwać.

1

Firpo musi się jeszcze wiele nauczyć. To nie hejt, ma duży potencjał ale doświadczeniem i cwaniactwem z nim wygrywaja.

0

@Mula Diablo 2, Heroes III lub IV, GTA San Andreas

0

Boże jutro ten Black Friday...

0

@krzychu1526 Ja ostatnio na Ricka i Mortyego mam fazę :D

0

@JohnA Nie sugerowałbym się tym wcale.

0

Fajny mecz dzisiaj, ale w weekend się ciężary z Atletico na wyjeździe zapowiadają.

0

@Jordi10 No tak, to było pozytywne określenie.

0

@Jordi10 Dziwny zawodnik, naturalnie jest praworęczny, walczył z pozycji mańkuta, po czym ostatnio wrócił z powrotem do klasycznej pozycji.

0

@pacman1992 Śmieszy mnie to, że niektóre osoby uważają, że przyjdzie tuaj jakiś trener który "przemówi do rozsądku Messiemu". Samo uważanie, że w kwestii piłki nożnej trzeba Messiemu coś uświadamiać, uważam za przezabawne.

0

@NeroTFP Żabson, Bedoes, Kamerzysta XD

1

@Gaucho Bronzebomber vs King Kong! Can't wait

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?