skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu Dobrze Nagato
0
@Barca_Big_Moment Raczej jak Fury ma wygrać to na punkty, jak przed czasem to Wilder. Ale to tylko spekulacje, bo to boks waga ciężka.
0
@IronSanHybrid O nie, dalej ludzie, którzy oceniają trenera po konferencji XD
4
@Ratamahatta Co trener to różne podejście. Nawet u nas w Ekstraklasie był Czerczesow, u którego trzeba było zap***rdalać i piłkarze Legii sami mówili, że nigdy tak ciężko nie trenowali. Z drugiej strony jest Marek Papszun, który skpia się zdecydowanie na taktyce w trakcie treningów i uważa, że piłkarz jest świadomy tego, jak trzeba się prowadzić i sam ma być odpowiednio fizycznie przygotowany do gry.
0
@Barcelismo Wotore*
No ja również jestem ciekawy, jak to wypadnie. Tam, żeby się bić to trzeba już miec jaja ze stali, mam nadzieję, że wypali w 100% i na następnych takich galach wygrany zarobi wicej niż 50 koła.
0
@Kengo Zajebiste są te obrazki :D Teraz wyobraźcie sobie prawdziwego człowieka, który ma taki podłużny łeb jak Fati tutaj XD
0
@klemens100 To jakie to są wartości unijne w takim razie?
0
@norbi77 Cieszę się, nie lubiłem tej postaci.
5
@Odesseiron "Wartości unijne" to nie oksymoron? ;)
2
@TheMefju Prawie w każdym klubie na świecie w szatni rządzi stara gwardia. Ani Real, ani Barca nie są tutaj jakimś wyjątkiem.
0
@TheNekro94 U mnie w sekcji bokserskiej też sporo nowych osób. Po Nowym Roku zawsze tak jest
10
@Odesseiron Wytyka to POLOTICO, które działa na tej samej zasadzie tylko, że związane jest z lewą stroną. Jak to się mówi? Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@syngoku1 Bo styl trzeba mieć jako klub nie tylko na boisku, ale i po za nim. Nie napisałem, że Valverde powinien być dalej trenerem, ale klub powinien się w stosunku do niego właściwie zachowywać. Co również powiedział Iniesta, czy Luis Enrique. A nie jakkolega wyżej "won i tyle".
1
@Messisinio Na szczęście tacy jak ty nie mają nic do gadania.
1
@BarcaInfo Tacy ludzie starają się być na siłę kontrowersyjni. Tak jak kolega wyżej napisał, że w piłce 2+2 nie zawsze jest równe 4, jednym trenerom drużyna pasuje bardziej, inna mniej, bardzo dużo czynników na to wpływa. Idąc tym tokiem myślenia, Luis Enrique nie miałby prawa odnieść sukcesu w Barcelonie po swojej przygodzie z Romą.
6
Kurcze, widok Xaviego na ławce trenerskiej Barcy to już byłoby coś.
0
@Kusco15 Bardziej chodziło mi o to, czy da radę jeszcze tyle kg zbić
0
@bixmix Ale bym się cieszył, gdyby Conor w przyszłości znokautował Khabiba. Aczkolwiek średnie szanse, plus nie wiadomo czy jeszcze wróci do 70 kg.
0
@kamyk_23 Ja pier*ole...
0
@TR3YWAY Nie no Kubanczyk z L Pro
7
Wiedźmin, nie wiedźmin, mi tam się najbardziej Rick and Morty podobał.
0
@Dari0G O kur*a ale beka.
0
@Katalończyk 99 W szkole jest dużo głupot, mega się cieszę, że skończyłem tam chodzić. Całe to szkolnictwo razem z nauczycielami to jest rak.
0
@PatrykBarca Jeżeli chodzi o piłkę nożną to nie. Z resztą, Pep w Bayernie też wprowadził coś takiego. Też świeżak?
0
@PatrykBarca Raul świeżak?
4
@KapiFCB Nie bedzie następny w kolejce, bo Fury wygra z Wilderem.
1
@qbuteq Drewniany Rakitić... Ja pier**e kto to pisze?!
1
@1996messi Jak ktoś jest dobry i się nadaje na ten poziom, tp nawet "wyjety z zamrażarki" da odpowiednią jakość.
2
@franka1968 Przeczytałeś artykuł?
0
@Lord_Vader Już wolę Ivara.