0

@Suzu Dobrze Nagato

0

@Barca_Big_Moment Raczej jak Fury ma wygrać to na punkty, jak przed czasem to Wilder. Ale to tylko spekulacje, bo to boks waga ciężka.

0

@IronSanHybrid O nie, dalej ludzie, którzy oceniają trenera po konferencji XD

4

@Ratamahatta Co trener to różne podejście. Nawet u nas w Ekstraklasie był Czerczesow, u którego trzeba było zap***rdalać i piłkarze Legii sami mówili, że nigdy tak ciężko nie trenowali. Z drugiej strony jest Marek Papszun, który skpia się zdecydowanie na taktyce w trakcie treningów i uważa, że piłkarz jest świadomy tego, jak trzeba się prowadzić i sam ma być odpowiednio fizycznie przygotowany do gry.

0

@Barcelismo Wotore*
No ja również jestem ciekawy, jak to wypadnie. Tam, żeby się bić to trzeba już miec jaja ze stali, mam nadzieję, że wypali w 100% i na następnych takich galach wygrany zarobi wicej niż 50 koła.

0

@Kengo Zajebiste są te obrazki :D Teraz wyobraźcie sobie prawdziwego człowieka, który ma taki podłużny łeb jak Fati tutaj XD

0

@klemens100 To jakie to są wartości unijne w takim razie?

0

@norbi77 Cieszę się, nie lubiłem tej postaci.

5

@Odesseiron "Wartości unijne" to nie oksymoron? ;)

2

@TheMefju Prawie w każdym klubie na świecie w szatni rządzi stara gwardia. Ani Real, ani Barca nie są tutaj jakimś wyjątkiem.

0

@TheNekro94 U mnie w sekcji bokserskiej też sporo nowych osób. Po Nowym Roku zawsze tak jest

10

@Odesseiron Wytyka to POLOTICO, które działa na tej samej zasadzie tylko, że związane jest z lewą stroną. Jak to się mówi? Przyganiał kocioł garnkowi.

0

@syngoku1 Bo styl trzeba mieć jako klub nie tylko na boisku, ale i po za nim. Nie napisałem, że Valverde powinien być dalej trenerem, ale klub powinien się w stosunku do niego właściwie zachowywać. Co również powiedział Iniesta, czy Luis Enrique. A nie jakkolega wyżej "won i tyle".

1

@Messisinio Na szczęście tacy jak ty nie mają nic do gadania.

1

@BarcaInfo Tacy ludzie starają się być na siłę kontrowersyjni. Tak jak kolega wyżej napisał, że w piłce 2+2 nie zawsze jest równe 4, jednym trenerom drużyna pasuje bardziej, inna mniej, bardzo dużo czynników na to wpływa. Idąc tym tokiem myślenia, Luis Enrique nie miałby prawa odnieść sukcesu w Barcelonie po swojej przygodzie z Romą.

6

Kurcze, widok Xaviego na ławce trenerskiej Barcy to już byłoby coś.

0

@Kusco15 Bardziej chodziło mi o to, czy da radę jeszcze tyle kg zbić

0

@bixmix Ale bym się cieszył, gdyby Conor w przyszłości znokautował Khabiba. Aczkolwiek średnie szanse, plus nie wiadomo czy jeszcze wróci do 70 kg.

0

@kamyk_23 Ja pier*ole...

0

@TR3YWAY Nie no Kubanczyk z L Pro

7

Wiedźmin, nie wiedźmin, mi tam się najbardziej Rick and Morty podobał.

0

@Dari0G O kur*a ale beka.

0

@Katalończyk 99 W szkole jest dużo głupot, mega się cieszę, że skończyłem tam chodzić. Całe to szkolnictwo razem z nauczycielami to jest rak.

0

@PatrykBarca Jeżeli chodzi o piłkę nożną to nie. Z resztą, Pep w Bayernie też wprowadził coś takiego. Też świeżak?

0

@PatrykBarca Raul świeżak?

4

@KapiFCB Nie bedzie następny w kolejce, bo Fury wygra z Wilderem.

1

@qbuteq Drewniany Rakitić... Ja pier**e kto to pisze?!

1

@1996messi Jak ktoś jest dobry i się nadaje na ten poziom, tp nawet "wyjety z zamrażarki" da odpowiednią jakość.

2

@franka1968 Przeczytałeś artykuł?

0

@Lord_Vader Już wolę Ivara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?