skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Chłopie KSW to jest federacja mma, on chce z nim walczyć w boksie, to jest zupełnie inna dyscyplina. Ale co mam tłumaczyć laikowi? Kim jest Kasjusz pod względem sportowym? Brązowym medalistą Mistrzostw Polski w boksie w kategorii 81 kg.
0
@MaTt_BarcaFan No Parke to jest w mega treningowym sztosie XD Chyba słabo go śledzisz. Może i się ośmiesza, ale jednak w tej federacji chodzi o to, że gadać takie rzeczy.
0
@Zieliniak To masz słaby research, bo Don Kasjo walczył w boksie amatorskim z vicemistrzem olimpijskim i przegrał na punkty, plus ma około 50 walk amatorskich. Nie wiem czy widziałeś walki Parke'a ktory wywodzi się z judo czyli ze sportu chwytanego, walczył w ufc, jednak jego stójka jest bardzo przeciętna nawet jak na zawodnika MMA.
0
@PatrykBarca Dokładnie, dla mnie też oni wszystkich jadą pod tym względem. U mnie to tak wygląda:
1. Kanał Sportowy
2. Weszło
3. Foot Truck
2
@Zoker Wczoraj ktoś tu pisał odnośnie Bedoesa, że swoimi tekstami zjada 3/4 sceny w Polsce. Bardzo chciałbym zobaczyć te teksty.
0
@tommyVERceti Dla mnie raczej:
Kasjo
Bestia
Ferrari
Pająk
Tyburski
Gamou
0
@Fenelon No menel menelem, ale ma około 50 walk amatorskich w boksie więc co nieco potrafi.
0
@patry295 No właśnie , dla mnie to Boniek go tu pojechał
0
@Tomek54321 Ja na bieżąco z anime.
1
@Bruttal Kibol 11 listopada podpalił mieszkania na ulicy 3 maja.
11
@Chakalaka Wiadomo sytuacja u nas zj**na, ale przejmowanie się opinią Charlie Hebdo to chyba większy rak XDD
1
@Janiama W Nowym Dworze znana postać. Niestety, przykra sprawa.
6
@Przemo91 Nie ogarniasz, że nie mówili, że covid to ściema?
0
@Kusco15 XDD
Ale abstrahująć dyskusja Kliczko vs. Kliczko bardzo fajna powinna być.
1
@aspider Świadczyć o nas mają przede wszystkim wyniki, sytuacja z Milikiem jest skomplikowana, on sam z resztą to wie, że trochę spartolił. Nie mniej jednak jest dość ważną postacią u nas w kadrze i zamiast się betonować myśleniem nie gra w klubie = niech nie przyjeżdża na kadrę, lepiej jest budować tego chłopaka. Podobnie z resztą jak Bednarka, jak nie grał w Southampton, Brzęczek go powoływał, dawał mu grać i nie wiem, czy akurat to mu pomogło, na pewno nie zaszkodziło, a teraz jest podstawowym stoperem u siebie.
1
@aspider No to właśnie trener robi mu przysługę, że go powołuje, bo ten nie ma minut więc chociaż w reprezentacji coś pogra. Nie czarujmy się, jakiś Wilczek czy Buksa to są dwie półki niżej.
0
@Janiama Panie Macieju, moim zdaniem to co, pan pisze to zwykła naiwność.
2
@tobiasson92 Ciekawe czy sam w niej chodzi po domu cymbał.
0
@clyde Nie wierzę jakoś, że mężczyźni średnio żyją 74 lata.
22
@Chakalaka Ten o tym Tusku cały czas XD
0
@barcelonaLM Włącznie?
1
@Tomo1989 No to kettle będzie lepszy bo łatwiej z nim robić przysiady, wymachy, martwe ciągi jednonóż. Oczywiście z hantla też można, natomiast powinno być Ci łatwiej kettlem.
0
@Tomo1989 Zależy co chcesz robić.
3
@MESSIah16 Nie no dla mnie ona jest trolem.
0
@ProMILs Usiąść sobie tak z Borkiem i się napić `:D
0
@Kamilos84 Co mu z pier******a jak ma słabą pracę nóg, średnią kondycję plus jest już bardzo rozbitym zawodnikiem?
1
@Kusco15 Jak dla mnie Usyk zrobi Derecka, technicznie jest dużo lepszy od niego, lotniejszy na nogach, świetnie bije kombinacje góra dół, szczelny w defensywie. No według mnie jest faworytem.
0
@A_Gomesinho_21 Moim zdaniem jeden z najlepszych w historii, w takiej kategorii jak lekka taka dominacja zawodników szczególnie zapaśnicza to jest wręcz niepojęte.
0
@msmsms Dobra weź tam się sklej.
0
@Katalończyk 99 Protest, strajk to jest coś zupełnie innego. XD