0

@MaTt_BarcaFan Chłopie KSW to jest federacja mma, on chce z nim walczyć w boksie, to jest zupełnie inna dyscyplina. Ale co mam tłumaczyć laikowi? Kim jest Kasjusz pod względem sportowym? Brązowym medalistą Mistrzostw Polski w boksie w kategorii 81 kg.

0

@MaTt_BarcaFan No Parke to jest w mega treningowym sztosie XD Chyba słabo go śledzisz. Może i się ośmiesza, ale jednak w tej federacji chodzi o to, że gadać takie rzeczy.

0

@Zieliniak To masz słaby research, bo Don Kasjo walczył w boksie amatorskim z vicemistrzem olimpijskim i przegrał na punkty, plus ma około 50 walk amatorskich. Nie wiem czy widziałeś walki Parke'a ktory wywodzi się z judo czyli ze sportu chwytanego, walczył w ufc, jednak jego stójka jest bardzo przeciętna nawet jak na zawodnika MMA.

0

@PatrykBarca Dokładnie, dla mnie też oni wszystkich jadą pod tym względem. U mnie to tak wygląda:
1. Kanał Sportowy
2. Weszło
3. Foot Truck

2

@Zoker Wczoraj ktoś tu pisał odnośnie Bedoesa, że swoimi tekstami zjada 3/4 sceny w Polsce. Bardzo chciałbym zobaczyć te teksty.

0

@tommyVERceti Dla mnie raczej:
Kasjo
Bestia
Ferrari
Pająk
Tyburski
Gamou

0

@Fenelon No menel menelem, ale ma około 50 walk amatorskich w boksie więc co nieco potrafi.

0

@patry295 No właśnie , dla mnie to Boniek go tu pojechał

0

@Tomek54321 Ja na bieżąco z anime.

1

@Bruttal Kibol 11 listopada podpalił mieszkania na ulicy 3 maja.

11

@Chakalaka Wiadomo sytuacja u nas zj**na, ale przejmowanie się opinią Charlie Hebdo to chyba większy rak XDD

1

@Janiama W Nowym Dworze znana postać. Niestety, przykra sprawa.

6

@Przemo91 Nie ogarniasz, że nie mówili, że covid to ściema?

0

@Kusco15 XDD
Ale abstrahująć dyskusja Kliczko vs. Kliczko bardzo fajna powinna być.

1

@aspider Świadczyć o nas mają przede wszystkim wyniki, sytuacja z Milikiem jest skomplikowana, on sam z resztą to wie, że trochę spartolił. Nie mniej jednak jest dość ważną postacią u nas w kadrze i zamiast się betonować myśleniem nie gra w klubie = niech nie przyjeżdża na kadrę, lepiej jest budować tego chłopaka. Podobnie z resztą jak Bednarka, jak nie grał w Southampton, Brzęczek go powoływał, dawał mu grać i nie wiem, czy akurat to mu pomogło, na pewno nie zaszkodziło, a teraz jest podstawowym stoperem u siebie.

1

@aspider No to właśnie trener robi mu przysługę, że go powołuje, bo ten nie ma minut więc chociaż w reprezentacji coś pogra. Nie czarujmy się, jakiś Wilczek czy Buksa to są dwie półki niżej.

0

@Janiama Panie Macieju, moim zdaniem to co, pan pisze to zwykła naiwność.

2

@tobiasson92 Ciekawe czy sam w niej chodzi po domu cymbał.

0

@clyde Nie wierzę jakoś, że mężczyźni średnio żyją 74 lata.

22

@Chakalaka Ten o tym Tusku cały czas XD

0

@barcelonaLM Włącznie?

1

@Tomo1989 No to kettle będzie lepszy bo łatwiej z nim robić przysiady, wymachy, martwe ciągi jednonóż. Oczywiście z hantla też można, natomiast powinno być Ci łatwiej kettlem.

0

@Tomo1989 Zależy co chcesz robić.

3

@MESSIah16 Nie no dla mnie ona jest trolem.

0

@ProMILs Usiąść sobie tak z Borkiem i się napić `:D

0

@Kamilos84 Co mu z pier******a jak ma słabą pracę nóg, średnią kondycję plus jest już bardzo rozbitym zawodnikiem?

1

@Kusco15 Jak dla mnie Usyk zrobi Derecka, technicznie jest dużo lepszy od niego, lotniejszy na nogach, świetnie bije kombinacje góra dół, szczelny w defensywie. No według mnie jest faworytem.

0

@A_Gomesinho_21 Moim zdaniem jeden z najlepszych w historii, w takiej kategorii jak lekka taka dominacja zawodników szczególnie zapaśnicza to jest wręcz niepojęte.

0

@msmsms Dobra weź tam się sklej.

0

@Katalończyk 99 Protest, strajk to jest coś zupełnie innego. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?