skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@macio_944 Mama: Synku pokrój chleb tym nożem wcale nie jest tępy.
Nóż: Świetny polityk i osoba, której zdecydowanie brakuje szeroko pojętej opozycji. Osoba, do której Jarek nigdy nie dosięgnie pod względem polityki, sprytu, wyrafinowania i czystej sympatii.
0
@RaulGarciatoGbur XD
0
Ktoś ogląda tą konfę? Mazowsze coś nowego?
16
Ale wiedźmina się zaje***cię czyta :D
0
@Zoker Zakon Feniksa
1
@DonMatteo901 Właśnie to obejrzałem i ogólnie jest to bardzo ciekawy odcinek, z którego wiele można się dowiedzieć.
0
@Barca1992 No i co z tego?
0
@Yoshi94 Hmm pewnie tego profesorka
8
@itmustbejoke Casemiro... szkoda dawać jeść.
8
@Limit_l3ss Jak dla ciebie półfinał Ligi Mistrzów dla jednej drużyny jest formalnością, to najwyraźniej mało rzeczy w piłce widziałeś.
0
@ProMILs Aa dobra, mea culpa.
0
Gość wstawia tu twitta z interwencją policji, ci mu kasują post XDD
0
@Mns21 Się gnój nie umie zachować i nic na takiego nie działa, a dać sobie wejść na głowę nie można.
1
Komentarz usunięty
1
@Kusco15 No duży plus dla Szkolnikowskiego, bo kilka lat wstecz negatywnie wypowiadał się o MMA. Ale widać poszedł po rozum do głowy i na TVP jest Armia Fight Night, Cage Warriors, Bellator.
0
@Vebrol Tak, bo rzeczywiście każdy wtedy wiedział, że on tak wystrzeli XD
4
@Wossi61FCB No bo w sumie pewnie istnieją.
0
@busquets5 Ja wolę teraz Misję Futbol, jedynie Pola brakuje.
0
@kaamil1910 Nie wiem, jak jeden i drugi zapewne nic nie umie, to stawiam na większego. Nie stawiaj spacji między wyrazem a pytajnikiem.
0
@kaamil1910 Hmm nO nie wiem, widziałem jak uderzał ciosy na. worku na ig? XDDD On jest gościem na pół liścia.
0
@msmsms Łamanie kołem na żywca. Nie no a na poważnie to takim ludziom zabierać prawo jazdy od razu i jak największe mandaty. Bo jak widzę tych królów remiz ze śmieszną beemką, którzy na wsi gdzie jest wąska ulica w lato, dziecko może wybiec z każdej strony, nie ma chodników, a oni jeżdżą 120km/h na zakręcie to nóż się w kieszeni otwiera.
4
@Borneo Weź chłopie XDDD
6
@Borneo Hahahah a siedź na dupie w domu i nie wyłaź. Jak ja nie nienawidzę takiego podejścia, jeszcze będzie jakieś wnioski wysnuwał, że ktoś jest współwinny. Współwinny to jesteś ty i reszta pożytecznych idiotów łażacych w tych maseczkach wszędzie, by ci powiedzieli, że zdrowsze jest zapis****ać na czworaka to byś tak chodził. Dobra, bo się unoszę tylko, jak myślę o takich.
0
@kodi77 Hahahahaha XD
1
@ObiektywnyKibic121 Narzekacze
0
@Vebrol Świetnie, że wiesz, jaką on ma mentalność XD
4
@Vebrol Raczej taki gość jak Lewy nie ma tak słabej mentalności jak ty czy większość i ma gdzieś, co piszą w mediach.
10
@BorzyKrzys Ale januszowskie czepianie się. Merytoryki nie brakuje w KS, mają programy zarówno bardziej luźne, jak i te "na poważnie". Z resztą, każdy może robić na YT, co mu się podoba, wyświetlenia zweryfikują, w tym internet jest lepszy od tv.
0
@Pawlak1992 Nie no XD w tym. momencie najlepsza jaka może być, to właśnie Fury - Joshua, a nie Wilder - Joshua.
0
@KapiFCB Serce Povietkin, rozum Whyte.