19

@macio_944 Mama: Synku pokrój chleb tym nożem wcale nie jest tępy.
Nóż: Świetny polityk i osoba, której zdecydowanie brakuje szeroko pojętej opozycji. Osoba, do której Jarek nigdy nie dosięgnie pod względem polityki, sprytu, wyrafinowania i czystej sympatii.

0

0

Ktoś ogląda tą konfę? Mazowsze coś nowego?

16

Ale wiedźmina się zaje***cię czyta :D

0

@Zoker Zakon Feniksa

1

@DonMatteo901 Właśnie to obejrzałem i ogólnie jest to bardzo ciekawy odcinek, z którego wiele można się dowiedzieć.

0

@Barca1992 No i co z tego?

0

@Yoshi94 Hmm pewnie tego profesorka

8

@itmustbejoke Casemiro... szkoda dawać jeść.

8

@Limit_l3ss Jak dla ciebie półfinał Ligi Mistrzów dla jednej drużyny jest formalnością, to najwyraźniej mało rzeczy w piłce widziałeś.

0

@ProMILs Aa dobra, mea culpa.

0

Gość wstawia tu twitta z interwencją policji, ci mu kasują post XDD

0

@Mns21 Się gnój nie umie zachować i nic na takiego nie działa, a dać sobie wejść na głowę nie można.

1

Komentarz usunięty

1

@Kusco15 No duży plus dla Szkolnikowskiego, bo kilka lat wstecz negatywnie wypowiadał się o MMA. Ale widać poszedł po rozum do głowy i na TVP jest Armia Fight Night, Cage Warriors, Bellator.

0

@Vebrol Tak, bo rzeczywiście każdy wtedy wiedział, że on tak wystrzeli XD

4

@Wossi61FCB No bo w sumie pewnie istnieją.

0

@busquets5 Ja wolę teraz Misję Futbol, jedynie Pola brakuje.

0

@kaamil1910 Nie wiem, jak jeden i drugi zapewne nic nie umie, to stawiam na większego. Nie stawiaj spacji między wyrazem a pytajnikiem.

0

@kaamil1910 Hmm nO nie wiem, widziałem jak uderzał ciosy na. worku na ig? XDDD On jest gościem na pół liścia.

0

@msmsms Łamanie kołem na żywca. Nie no a na poważnie to takim ludziom zabierać prawo jazdy od razu i jak największe mandaty. Bo jak widzę tych królów remiz ze śmieszną beemką, którzy na wsi gdzie jest wąska ulica w lato, dziecko może wybiec z każdej strony, nie ma chodników, a oni jeżdżą 120km/h na zakręcie to nóż się w kieszeni otwiera.

4

@Borneo Weź chłopie XDDD

6

@Borneo Hahahah a siedź na dupie w domu i nie wyłaź. Jak ja nie nienawidzę takiego podejścia, jeszcze będzie jakieś wnioski wysnuwał, że ktoś jest współwinny. Współwinny to jesteś ty i reszta pożytecznych idiotów łażacych w tych maseczkach wszędzie, by ci powiedzieli, że zdrowsze jest zapis****ać na czworaka to byś tak chodził. Dobra, bo się unoszę tylko, jak myślę o takich.

0

@kodi77 Hahahahaha XD

1

@ObiektywnyKibic121 Narzekacze

0

@Vebrol Świetnie, że wiesz, jaką on ma mentalność XD

4

@Vebrol Raczej taki gość jak Lewy nie ma tak słabej mentalności jak ty czy większość i ma gdzieś, co piszą w mediach.

10

@BorzyKrzys Ale januszowskie czepianie się. Merytoryki nie brakuje w KS, mają programy zarówno bardziej luźne, jak i te "na poważnie". Z resztą, każdy może robić na YT, co mu się podoba, wyświetlenia zweryfikują, w tym internet jest lepszy od tv.

0

@Pawlak1992 Nie no XD w tym. momencie najlepsza jaka może być, to właśnie Fury - Joshua, a nie Wilder - Joshua.

0

@KapiFCB Serce Povietkin, rozum Whyte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?