0

@Tomifcbarca Na DAZN.

0

@patry295 No dokładnie, po taj akcji straciłem jakikolwiek szacunek do niego.

0

@Transu96 Ktoś tu lajwa Wardęgi oglądał? XD

0

@Transu96 Niby jest napisane, że podchodzi pod prawa cytatu.

19

@sebasek99 Oprócz chu****go sposobu argumentacji, żadnej racji też nie ma.

0

@damiano996 Najlepiej tego w ogóle nie zakładać, ale ok.

0

@BorzyKrzys I nie wie, że nie zaczyna się zdania od liczby.

0

@speed1Dokładnie, chociaż ja od niedawna za Wiedźmina się wziąłem od pierwszej książki.

0

@cinero1996 Jedno z lepszych dzisiaj

1

Dobra, kiedy w ogóle wraca Fati?

2

@PatrychoO Szczerze to zapomniałem, że taki człowiek jak Sturridge istnieje XD

0

@FanFcBarcy Hahahaha XD

0

@KapiFCB XDD Tak Kaszubowski vs Pietrzak to starcie na szczycie w Polsce jak nie w Europie w kategorii 77kg. Łukasz Rajewski walczy z bardzo dobrym Dyrschka, Michał Włodarek mega mocny zawodnik walczy ze Stosiciem bardzo dobrym ciężkim po UFC, walka o pas w kategorii koguciej Przybysz Racic, to starcie bardziej dla koneserów bo Chorwat bazuje przede wszystkim na zapasach i klinczu przy siatce, Janikowski Radcliffe walka mega równa jak dla mnie, no i Mariusz z tym Senegalczyiem walka pod Janusza wiadomo. Skończcie jakieś slogany gadać, że KSW sprowadza ogórków bo to jest takie mocne XDD

1

@kejdzi Czego nie rozumiesz? Jak jesteś młodszy i powiedzmy prowadzisz się nie aż tak dobrze, to twój organizm jako tako jeszcze to wybacza, bo nie jest taki wyczerpany i świeższy. Natomiast z wiekiem, złe nawyki i żywienie zostają, a mięśnie i stawy już wyeksploatowane dają to, że co chwila coś boli, coś się przeciąża a w najgorszym wypadku zrywa.

1

@El dominatore Mistrz Gry, Szymon Mówi, WK

0

@AV0CAD0 Ogólnie wpisów typa chakalaka czy jak mu tam nie ma co traktować poważnie.

16

@Janiama Zdrówka!

0

@lucas/catalan I który chyba jest gejem.

0

@BarcaInfo I to jest fajne, widać, że ludzie tym żyją. Wiem, że to wybory na prezesa, ale mnie tak wkurza ta cisza wyborcza u nas. Normalnie jakby to jakieś było nie wiem... nie można gadać, pisać o tym.

3

@abram3k Po co się odzywać, jak się nie ma nic madrego do powiedzenia?

0

@KmN XDD kocham te laickie typowania. Raz wyszedł do walki to już rzeczywiście przewaga wielka. Właśnie fame jest bardzo ciężko trudny do typowania, bo nie bardzo wiesz, czy ktoś cokolwiek potrafi.

0

@Explode Już nie przesadzaj.

0

@DonMatteo901 Na Krwawego Orła zasługuje osoba, która wpadła na ten pomysł.

0

@paweldunajecfcb Rozum i serce mówi Janek.

4

@Kapsel12 Wszyscy od dawna to wiemy niestety.

1

@Kibic1998 Tragedia. Rozdrabnianie się w boksie i to, że może być w jednym momencie 4 mistrzów świata jednej kategorii, polityka federacji i promotorów jest tym, co zabija boks. Przykładowo w mma ten, który jest w UFC mistrzem i każdy wie, że jest najlepszy, bo to najlepsza federacja, plus nie mają konfliktu interesów zestawiać ze sobą najlepszych nazwisk. A tutaj walka Fury Joshua miała być o miano tego jednego mistrza, a tu cyk, po wygranej jednego i tak będzie jeszcze jeden mistrz świata.

1

@tomek8756 Niestety znam tego typa...

1

@itmustbejoke Albo to, jaką pozycję w klubie ma Pique.

0

@Janas11224 Tak, niestety sam na to wpadłem jakiś czas temu.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?