skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borek jaki bulwers z MF XDDD
0
@tristan87 No ogólnie Real jest wielkim klubem.
0
@MSN30 Chyba skończyło się na zapowiedziach.
0
@A_Gomesinho_21 No tak no XD ale tekst 'who's da fuck is that guy' jest kultowy
0
@pax Na 6 albo 8
6
@BorzyKrzys Kto to?
0
@MaTt_BarcaFan Jak ktoś siedzi w temacie, wie o co chodzi.
1
@MaTt_BarcaFan Boks olimpijski = boks amatorski
0
@KmN Kasjo na punkty jak dla mnie. Normana śledzę w zasadzie jak wchodził do UFC i boksu to on świetnego nigdy nie miał.
0
@A_Gomesinho_21 Gość jest znany z tego, że Conor nie wiedział kim jest XD
0
@Jakchcesz Nie wnikaj.
25
@Jakchcesz Różnica jest taka, że JKM Hitlera krytykuje, ten sikalafą czy jak mu tam z tej strony do Tuska się masturbuje.
0
Najepszy polski kickbokser i najlepszy poseł, Tomasz Sarara i Konrad Berkowicz.
0
@Dior To tak nie działa. Ktoś się nie odnajduje w pewnym stylu u pewnego trenera, bo jego atutami są inne rzeczy i spokojnie może sobie poradzić gdzie indziej. Football =/= matematyka.
0
@MSN30 Idealnie na niedzielę haha ;D
0
@amanter Może nie problem jest ze sztabem medycznym, a z tym, że wielu piłkarzy mają wiekowych, wyeksploatowanych i prowadzący się beznadziejnie Hazard.
0
@Encore Bardzo ciężka walka. Ale Janek ogarnie
0
@TheHeisenberg Tu wystarczy podstawowa wiedza o biologii i zwykłe rozeznanie na dotyczące nas tematy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@Ratamahatta Maja Staśko nie lubi tego XD
0
@Nerazzurro XDD
4
@Sznejk Obyś miał rację
0
@Gomess Podejrzewam, że miał ciekawe.
0
@Damian11 O matko XD faktycznie oni żyją w ogóle?
1
Nie włączam nawet, żeby nie było.
0
@Sergio_Devils I co to ma do rzeczy?
0
@Sergio_Devils Ja nie wiem, czy ty oglądasz piłkę od wczoraj? Zasada, że mecz meczowi nierówny jest chyba w tym sporcie ponadczasowa, niektórzy dalej tego nie ogarnęli i uważają, że jak drużyna dzisiaj gra przeciętnie ze słabym zespołem, to będzie grać gorzej z lepszym.
0
@Kibic1998 Parker TKO/UD, Ruiz TKO/KO.
0
@Katalończyk 99 A czemu nie?