7

@Peszko07 Chory kraj i tyle.

0

@K1nGM3ss1 Jakiej charyzmy? XD To ty naprawdę świetnych mówców nie widziałeś. W sensie nie jest to jakieś flaki z olejem, ale no takie zwykłe, przeciętne nic więcej. Z reszta bawi mnie to wychwalanie Tuska.

11

@elo1600 Nie no, nie odpisujcie temu kontu, bo to jest syf taki sam jak ten sikalafą jakiś czas temu, albo nawet to jest ta sama osoba.

7

@Fenelon Nie no, ale dziękowanie im za działalność i to "żeby nie zajmować linii" XD No jak już dzwonicie to po to, żeby tą linię zająć i pogadać z nimi, a nie takie przepraszam, że żyję. Oczywiście to nie hejt, ale taka uwaga i to, czego ja nie lubię w tych telefonach.

2

Edek Durda to jest mistrz XD

0

@Benek1899x1910 Typie, a ty umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja napisałem, że wszędzie można spotkać “dziwny” incydent kibicowski, a nie konkretnie taki.

0

@masq Mike > wszyscy

0

@Sulimo A nie, to nie przeze mnie, po prostu je mają i tyle.

1

@macio_944 It is what it is

2

@macio_944 No, mam tu kilku użytkowników których nie trawię. O dziwo dwóch z nich dostało perma XD Jak to mówią, do trzech razy sztuka

1

Komentarz usunięty

0

@Benek1899x1910 Bo po prostu mało wiesz o kibicowskim świecie w Polsce. To, że czegoś nie widać, nie znaczy, że tego nie ma.

9

@patry295 Wszędzie, na każdym kontynencie zamieszkałym przez ludzi, można znaleźć dość dziwny incydent kibicowski tego typu i napisać to samo. Zwykła demagogia i tyle.

0

@pt9 Nie rozumiesz.

4

@macio_944 Bardzo wygodne musi być, aby obronić swoją tezę o zabieraniu ludziom wolności i ich segregacji zasłanianie się "badaniami i opracowaniami" a w rzeczywistości być po prostu zesranym tego wirusa.

0

@barcelonaLM Przez kogo uwielbianych Wegrów?

2

@pt9 To jest brak szacunku do własnej pracy a przede wszystkim do pracy swoich wszystkich kolegów z drużyny i całego sztabu. Plus niefajnie moga się poczuć słabsze teoretycznie drużyny, które kiedyś zajęły to miejsce i dla nich jest to sukces. Trzeba mieć klasę i umieć przegrywać. Ci chłopcy, którzy zdejmuja medale po zajeciu 2 miejsca sa niczym dzieci płaczace, że przegrały w fifę.

0

@AmigoBlancos Argument, że wiele zespołów tak robi, to dla mnie żaden argument.

2

@Mns21 Hahahahaha nie powiem śmiechem lekko XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mextexperu Ale ty napisałeś, że pasowałby za Mateusza. Nie, nie liczy się wiedza piłkarska, bo to YouTube i liczą się wyświetlenia, rozpoznawalność, a wiedza schodzi na dalszy plan, tak działa internet.

0

@mextexperu Początkowo Rudzki miał być z nimi w KS, mieli to robić w 5. Nie pasowałby lepiej niż Borek, charyzmą Mati go zjada i popija kolką.

0

@Colon Można się przejechać na kimś, kogo się podziwia.

0

@A_Gomesinho_21 A weź przestań, to jest najprostsze i siejące mega spustoszenie kopnięcie. W tym jest duża przewaga MMA nad K1, że w kickboxingu lowkick jest tylko na udo, więc ciężko tą nogę dobrze okopać. W MMA wystarczy kilka dobrze trafionych calfkicków i mobilność przeciwnika jest wyłączona, co jest ważne przede wszystkim w kwestii taktycznej. A co do tego, że ktoś sobie łamie piszczel, to ludzie sobie je łamali już kopiąc te klasyczne lowicki na udo, a nie na łydkę, więc wtedy trzeba byłoby w ogóle niskie kopnięcia wyeliminować, co byłoby głupotą. A po za tym, każdy w środowiska z zawodników i trenerów, bardzo ceni sobie kopnięcia na łydkę, to jest zwyczajny musi have w dzisiejszym MMA.

1

@macio_944 Nie no on to jest taka ciepła klucha, że masakra XD. Pytam serio, jak wy możecie lubić tak bezbarwnych, bezjajecznych dziennikarzy?

1

@dmcteam A kim on jest, żeby jego twity dalej przekazywać XD

0

@IbrahimAfellay Nie no poważnie aż
Tak?

0

@Rust_Cohle Top forma Conora to była w wadze piórkowej, a nie lekkiej, u Dustina jest na odwrót. Więc nawet w swojej najlepszej dyspozycji ciężko byłoby mu z dzisiejszym Poirierem, a o wciąganiu nosem nie ma żadnej mowy.

0

@culesjasiules Fati w pierwszym

0

@SkilledHydra16 Raczej Poirier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?