skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
16
@against_modern_football Dla niektórych z tej strony to ta ustawa to nic takiego i ważniejszy jest tvn XD
1
@Kgorecki2500 Niezły bejt
0
@Sulimo Ooo matko kochana, tragedia normalnie
0
@Sulimo Nie no bekę sobie robię XD się spięliście o jakiś przecinek w zdaniu. Nawet lubiłem twoje wstawki o bogach greckich
2
@Sulimo Nie muszę podawać ani nawet takowego mieć, po prostu chcę, ucieszyłoby mnie to.
10
@bixmix Aż tak się przejmujesz tym, co ludzie, których nie znasz o Tobie pomyślą?
2
@Sulimo Obyś ty dostał
0
@DonMatteo901 Ooo widzę, że nie tylko ja XD
3
@szkutnik91 No ta para stoperów to jest nasza przyszłość.
3
@vangoor Ile to miało być drużyn hipotetycznie, po których miało nie być co zbierać? Na ten moment żaden z nich nie jest w Realu, Haaland najbardziej jest łączony z wyspami, a Mbappe to niewiadoma jak każdy z PSG bo odejść stamtąd to też Mission impossible.
1
@RonnieVEB krupnik
0
@Dojaar Oooo argument z wiekiem XD nowe nie znałem
3
@Dojaar Tak się zastanawiałem po tym avaterze, czy jesteś głu... no niezbyt madry. Rozwiałeś moje watpliwości.
2
@mrboom Dlatego napisałem goście typu Coutinho, Fati, którzy słyną przede wszystkim z techniki.
2
@kuz Nie masz chyba za bardzo praktycznego pojęcia o grze w piłkę, jeśli uważasz, że ktoś może zapomnieć jak się gra po takiej przerwie. W takich powrotach, najgorszy jest wątek fizyczny, że ktoś nie ma kondycji, przez pewien czas może brakować przyspieszenia. Natomiast co do kwestii technicznych, to goście typu Coutinho, Fati, oni po pięćdziesiątce obudzeni o 3 w nocy będą pamiętać, jak się kopie piłkę.
7
@tomek8756 Akurat to, że nam by nie pomogli jest raczej oczywiste. Tutaj zdanie Najmana to żadne szczególne odkrycie.
1
@GeneralXavi A są jeszcze? Bo ja w Ikei to byłem z 10 lat temu ostatni raz z rodzicami na zakupach XD
1
@PatrychoO My to się postarajmy, żeby nas nie wykupili i obyśmy utrzymali młodych zawodników, których mamy dzisiaj, a o Halandzie na razie możemy zapomnieć. Aczkolwiek baaaaaaardzooo chciałbym się mylić.
0
@Gaucho Jeśli uważasz, że w tych czasach coś jest za darmo, to nie
0
Następny mecz będzie ciężki, wyjazd do Bilbao, oby wywieźć 3 punkty stamtąd.
0
@marcin000019 W smoki też wierzysz?
2
@QuiqueSetien1958 Ale to w sumie Atleti teraz jest campeon, a oni też są Madrid więc XD
1
@LuisSalvano Jakim dziwnym? To nie jest żaden celebryta tylko sportowiec z krwi i kości, który w swoim sporcie osiągnął wszystko, do tego od małego uwielbiał i grał również w piłkę oprócz sportów walki. Szacun, że ma ambicje i chce spróbować, a jego nazwisko może jedynie pomóc finansowo takiemu klubowi.
0
@LuisSalvano Aaa weź idź, nie masz pojęcia o marketingu.
0
@SkilledHydra16 Poważnie?
0
@macio_944 "No dzisiaj jakoś wyjątkowo szczególnie mną sarkazm rzuca jak widzę tyle głupot co się wypisuje" oczywiście ty ich nie wypisujesz ;) Skądże znowu
2
@DonMatteo901 Każdy wie, że tvn to gówno, tak samo jak tvp, jak ktoś wywyższa jedno nad drugim świadczy o jego oderwaniu i typowej mentalności Kalego. Natomiast jeśli istnieje chamska prorządowa propaganda, fajnie jakby też istniała antyrządowa propaganda, przynajmniej jakaś równowaga w naturze.
0
@tomek8756 Każdy jest hipokrytą.
1
@hayek Zaproszę go na sparing jak jest taki kozak XD napiszę wam czy się odbył. Ale podejrzewam że on tylko w tłumie taki mocny.