skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@AntekGriezmann Wiesz, jak wyjdziesz gdzieś ze znajomymi i będą dziewczyny, to może lepiej nie opowiadaj żartów. Taka moja mała rada ;)
0
@MarFan Serio mają być podwyżki dla parlamentarzystów?
0
@Ronmes Niestety nie wiem
0
@Chaoss Jacek Laskowski, Wolski
1
@POLAK12345 Jak byłem mały, bałem się tego odcinka
2
@LeoMessiah Tak, denerwuje mnie to.
6
@BorzyKrzys Bez kitu XD Nie widziałem, żeby ktokolwiek miał jakiś mega problem z tym. Ale zawsze się trafi jakiś zj*b szukający na siłę problemu.
1
@GregSTG U nas, gdzie zamiast z ziomkami przy grillu na działce, czy w mieście w barze na zewnątrz sobie nie pooglądasz.
3
@Cyzix Wiesz jakby ja zgadzam się z tvnem w tym sporze. Ale jednak, jak ciśnie się tvn z pisem... to jakby gówno z gównem się je**ło a ty byś stał i się podniecał.
4
@Cyzix Że kogoś te wojenki polityczne miedzy pisem a po w ogóle emocjonują
4
@macio_944 Na szczęście ty jesteś taki oświecony i rozumiesz
0
@FC1899Barca Aa tam, ogólnie osoby trochę bliżej kulis wiedzą, że Artur nie jest osobą pierwszą do darcia się na innych. Boruc nawet w szatni rzadko zabiera głos, raczej raz na jakiś czas, nie jest gościem pierwszym motywującym wszystkich w szatni. Tylko jak się zdenerwuje to jest bardzo ekspresywny.
27
@Comentateiro Zjedz snickersa
0
@wojopancer A co ma jedno do drugiego?
0
@Jackazz Nie no rozumiem, ale wiesz to jest naprawdę mega trudne jeśli musisz przewrócić kogoś jakimś rzutem lub wycinką, a druga osoba jest na to przygotowana i chce zrobić to samo. Oprócz siły potrzebna jest duża sprawność i koordynacja ruchowa, technika i kondycja. Ale no rozumiem, że dla kogoś to wygląda jak wygląda ;)
0
@Kgorecki2500 Niestety.
0
@FC1899Barca Jak dla mnie, jeśli Fati będzie zdrowy to on gra w pierwszej 11.
2
@Kgorecki2500 Niech w końcu do mnie zadzwonią, bo pani z WKU mi powiedziała, że do końca lipca dadzą mi znać co i jak, a na razie cisza.
0
@patry295 He he
0
@Jackazz pov: kiedy nigdy nie uprawiałeś sportów walki XD
0
@Borneo Byłem, nawet testu mi nie robili, nie każdy kraj jest zje**ny
1
@Bocheno1 No mam nadzieję, że jak Araujo będzie zdrowy to razem z Garcią mogliby stworzyć podstawowy duet.
0
Myślicie, że to będzie sezon, w którym Pique przestanie być naszym podstawowym obrońcą?
0
@Borneo Jak na razie z tego co widzę to na razie osoby, które się zaszczepiły się bujają, a ja mogę robić dokładnie to samo, co mogłem zawsze. Byleby nie ugiąć się przed zastraszaniem przez polityków. "chłopaku przerabiałem wirusa ciężko w szpitalu i nie zamierzam się przyzwyczajać były wirusy i zostały pokonane przez szczepionkę." XDD chłopie, to już jest nudne
0
@Borneo Likwidacja covida XD Człowieku to już z nami będzie i tyle. Choćbyś zamknął siebie i wszystkich w domu i granice państw na dwa miesiące, otworzyłbyś je z powrotem i znowu byłyby zarażenia. Ty się musisz nauczyć z tym żyć normalnie (ku*wa piszę to jakby to miało być największe zło na świecie XD) i tyle, albo w jedną albo w drugą, a nie, ze masz jakiś lockdown co kilka miesięcy, który już mniejsza, że nęka gospodarkę, co zwykłych ludzi ewidentnie wku*wia. Szczepionki już i tak są, lepsze bądź gorsze, kto chciał to się zaszczepił, i tak już prawie wszyscy to przeszli. A ty panikujesz jak jakaś c*pa i tyle.
0
@Borneo "Sam jak brałem osobę do sprzątania pierwsze pytania czy jest zaszczepiona.
W firmie nie zatrudnię żadnej osoby niezaszczepionej bo przyjdzie mi rozłoży cały zespół.Albo trafi na miesiąc do szpitala plus dojście do siebie reszta na tą osobę musi robić.' Oby ci upadła ta firma, z pracownikom twoim życzę normalnych kierowników.
0
@Borneo Ooo nie wspomniałeś, że byłeś jednym z pierwszych zarażonych w Polsce XDD brawo byczq idziesz w dobrą stronę
1
@Bobo25 Najgorsze możliwe podejście i myślenie. To nie dyskryminacja czy segregacja, bo masz wybór. Będziesz posłuszny - możesz, nie będziesz - nie możesz.
8
Komentarz usunięty
0
@VenoM O widać, jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze.