6

"Niestety Ci ludzie są w większości tak ograniczeni, że jak kogoś zbesztają słownie, lub wirtualnie to uważają to za swój sukces." No popatrz, jakby mi się to z Tobą kojarzy, a Ty tutaj ludziom hipokryzję zarzucasz haha ;)

13

@macio_944 Tak tak, granie na emocjach używając do tego religii, że się powinno wszystkich kochać, wszystkim pomóc. Do tego jeszcze, jakim my musimy być smutnym narodem... o matko i córko, jeszcze zacznijmy się biczować sami po plecach.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

2

@Janiama No ta pan "bohater" starszego pokolenia. Powinien od jakiegoś żołnierza, który tam jest wpi**ol obskoczyć i może lata jego świetności by mu się przypomniały.

3

@Shapiro (p)oślica

15

@macio_944 Tak tak XD oni są super, a tvp już nie haha

4

@KrychaFCB ona/jej XDDDD

31

@zadafcb Ona to jest takie gówno umysłowe, że szkoda gadać.

0

@Elosek Bardzo możliwe, Guardiola go wiele razy chwalił.

0

@geass Media podawały, że specjaliści zalecali odpoczynek, a to różnica.

0

@cracker Nooo wiesz, szanować każdy szanuje, ale w pewnym momencie to na tej stronie Dani był jednym z pierwszych do wylotu z klubu, a jego wrzutki to były wręcz memem. Nie miejmy krótkiej pamięci.

0

@Tomo1989 Kto to jest

2

@Fenelon Bo to nie jest najinteligentniejsza grupa społeczna.

0

@Criss18Barca Idź, nie pytaj innych o opinię ;)

13

@PatrykBarca Jest jakiś cytat z Sir Alexa Fergusona, że najgorsze, co istnieje w piłce to managerowie.

5

@Bykunn "Bardzo słuszna koncepcja, popieram, nie są do niczego potrzebne" Panu już podziękujemy.

3

@Bykunn Wiesz, CIA patrząc na to, z jakiego jest kraju, w tym konkretnym przypadku jest raczej średnim źródłem do pozyskiwania systemów od nich ;) XD
No z resztą, w Polsce jest tylu ekstremistów religijnych, że ja się boję z domu wychodzić, ale na wszelki wypadek zachowało mi się jedno Pismo Święte, więc jak pukają to zawsze im pokazuje, że jakby co, nie jestem ich wrogiem.

21

@Bykunn Dobrze, że wszystko sprawdziłeś i dokładnie wiesz.

27

@macio_944 No głupotą byłoby, gdyby nikt nie robił żadnych kontroli na naszej wschodniej granicy.

0

@Commandement Samo to, że takie coś jest rozważane jest straszne. No masz rację, dla zaszczepionych, ale to wychodzi na to samo.

8

Nie no Barcelona na yt wrzuciła kiss Marry kill z Depayem XD dobrze Family friendly jest najbardziej opłacalne

6

@Khajio Bo w Barcelonie w poprzednim sezonie, w pewnym momencie był już zawodnikiem numer 12, 13, wchodził często z ławki, wychodził czasami w pierwszym składzie i był wychowankiem, swego rodzaju diamentem, na którego trzeba chuchać i dmuchać. A w nowym klubie będzie już jednym z wielu a ta aferka z Barceloną będzie się za nim ciągnąć.

0

@Hubert102 Jeśli dobrze wyleczył kontuzję, to wróci na ten poziom.

0

Komentarz usunięty

2

@Commandement Ogólnie premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest chętny do wprowadzenia systemu oceny obywateli podobnego do tego, który działa w Chinach (oczywiście dla ich dobra), a we Francji są rozważane opaski dla niezaszczepionych. Stary, wolność to nie jest cecha stała, jak ją masz, to walcz o nią i o nią dbaj, bo ci odbiorą, co już nie raz, nie dwa, nie trzy, nie... próbowali robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?