skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Akurat rower robi w domu, a nie w terenie, więc sporą część ma go pod dachem. Niemniej ukończyć coś takiego to wielki wyczyn, a bicie tutaj rekordów to już jakaś abstrakcja.
2
@Mixtape Mistrzostwo kraju
0
@chavez Nie wiem skąd wyciągasz takie głupie wnioski, bo to za Valverde zadebiutował Ansu.
1
@VbamboeB Gorączka i ciarki, ból łba.
A no i łapa bolała
1
@Kgorecki2500 No rozumiem, ja jednak pałam do niego niemal zerową sympatią.
0
@Kgorecki2500 Za chwilę, to znaczy za ile?
0
@Kgorecki2500 Jesteśmy pomiędzy Ukrainą, a Niemcami, a nie między Rosją, a Niemcami. Minęło 100 lat od XX lecia międzywojennego, a niektórzy politycy nie zauważyli, że geopolityka troszeczkę się zmieniła od tego czasu. Ale czego można oczekiwać po ludziach typu Sikorski.
21
@bartek00717 Powiedz mi, że nie masz pojęcia o piłce nożnej, nie mówiąc tego
5
@Kgorecki2500 A co cię tu oburza? Akurat JP2 jest postacią mocno zapisaną na kartach historii i też osobą lubianą z pozytywnym wizerunkiem mimo wszystko na świecie?
4
@Encore Ta bez kitu, tak naprawdę nie wiadomo, jak to mierzyć XD
0
Jaki to jest dylemat głupi, bo PSG bardzo nie lubię, jednak Messiemu zawsze życzę jak najlepiej.
0
@Kvothe07 A co Carvajalovi?
1
@jeyx77x Filipek mega spoko gość, jakby ta rozpoznawalność i w pewnym sensie sława nie zmieniła go i jest w porządku, w odróżnieniu od innych "artystuf".
1
@barcelonaLM Jakby mogę się mylić, ale proszę Cię, taka skala talentu jeśli z tym kolanem będzie w porządku, to chyba nie ma opcji, żeby nie odpalił.
2
@ściah Bardzo dziękuję za rady, dostać je od ciebie, jest niczym autograf od idola z dzieciństwa.
2
@ściah Hahaha, ty masz się za jakiegoś lepszego?
P.S. Tylko ty się tu zaplułeś.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
@Kgorecki2500 Dla takich jak ty, być może fajny
0
@Kgorecki2500 Jeśli patrzysz na to, kto jakim jest politykiem na podstawie wystapień, to może i tak.
6
@Chakalaka Nie ośmieszaj się (jak zwykle).
3
@Dojaar I kto to ku*wa mówi
0
@nitey Jak zwykle nie wiesz o czym mówisz XD
1
@priest9999 Aaa to luz w takim razie
1
@clyde No źródło takie bym powiedział wątpliwe, ale jeśli to prawda to chapeau bas.
5
@Vebrol Jedno z drugim nie może się łączyć?
0
@Kgorecki2500 Co to za stanowisko w ogóle?
4
@Bykunn Chłopie, ta potrawa się tak nazywa i zastosowali tu taką grę słów. Czego ty jak zwykle nie rozumiesz?
1
@Woland10 O przyszedł największy pesymista tej strony XD
3
@banann16 To jest kretyn.
0
@kamilo0066 Co mu się stało?