0

@Sau_Ron Coval93

0

@sebasek99 No no, każdy może być w 30 najlepszych piłkarzy na świecie.

2

@Encore W ich drugiej walce, Fury ważył 122.5, więc u niego to tam pół biedy. Najgorzej u Wildera.

0

Fury 125 kg, Wilder 108 kg, obaj najciężsi w karierze. O ile u Furego ta waga nie powinna w niczym przeszkadzać on kondycje i refleks będzie miał zawsze z jego talentem. Natomiast źle to wygląda u Wildera, jego największa bronią jest dynamika przy swoim prawym prostym, co przy wyższej wadze zabiera jego atut. W pierwszej walce Wilder wniósł na wagę 96 kg, technicznie Fury go przewyższał, natomiast tam Amerykanin właśnie tym swoim dynamitem potrafił zaskoczyć Cygana. W drugiej walce, waga Deontaya to 105 kg i już widoczne były jego problemy kondycyjne i brak właśnie tej dynamiki. Stawiałem na Furego, po wyniku ważenia tym bardziej uważam, że Tyson wygra.

0

@FajfusLodowy Tak samo jak w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Litwie. To co, wszyscy wychodzą?

0

@Bobo25 Hajime no Ippo o boksie

0

@Encore Bić się to myślę on potrafi, ale boksuje średnio.

3

@Gacork XD że ktoś uważa, że PiS chce polexitu

1

@Bobo25 Nabierać się może ktoś, kto ich nie zna. Ja ich śledzę jako postacie od nie wiem 2014 roku jakoś i żadne decyzje członków tej partii mnie nie dziwią. Co najwyżej niektóre decyzje głównie narodowców mogą mnie czasem zirytować.

0

@ElKamil Eee, nienajgorzej sobie radzą, II liga to akurat taki ich poziom.

2

@krawczykPSG No ja ich najbardziej lubię ze wszystkich, chociaż czasami decyzje ich tego narodowego skrzydła nie bardzo mi się podobają.

1

@ElKamil Ale o Realu mówisz? ;)

0

@Mixtape XD powiedzmy że wygra KO, to uważaj bo koledzy kolegów powsypuja

0

@busquets5 Serce Khalidov...

2

@RosjaninBut To wojenka zwykła, PiS jest mocno prounijny, ale środowiska Platformy mówią, że nie jest, a tak naprawdę oni są prounijni. Prawda jest taka, że jedni i drudzy są, ale żeby pokazać jak to te partie mocno się różnią, jedni przerzucają na drugich, ze chcą nas z Unii wyprowadzić. A ci drudzy chcą wielce temu zapobiec. Jak ktoś myśli, że PiS, partia populistów i interesantów, którzy robią to, co się większości podoba, zechce nas wyprowadzić z Unii to jest głupi.

0

@tomek8756 A ktoś napisał, że sukces? Różnica między mną a tobą jest taka, że ty uważasz, że jak przyjdzie inna partia to będzie inaczej (XD). Ja natomiast uważam, że cały ten system publicznej opieki zdrowotnej jest rakowy (hehe) i kto by nie rządził to już tak będzie.

0

@tomek8756 No to też zajebista pozycja negocjacyjna, jak będziesz się na wszystko zgadzał i skamlał "potrzebujemy Unii, bez nich Rosja na zje!!1" XD wtedy będą cię traktować poważnie. A argument, że "Polska wiedziała na co się pisze wchodząc do UE, traktat lizboński podpisał Lech Kaczyński" jest dla mnie śmieszny, przecież tam co chwila coś się zmienia i co, bo ktoś kiedyś podpisał traktat to ty masz nie mieć swojego zdania? To jest jakaś nie wiem, mentalność szlachty polskiej z XVIII wieku, co ty piszesz.

4

@tomek8756 Serio jak ja nie trawię tego PiSu, to jak czytam już obarczanie o wszystko ich i traktowanie jak największe zło tego świata, to już jest śmieszne. Tak jak kolega wyżej napisał, w tej służbie zdrowia od zawsze gówno a nie pieniądze się zarabia a terminy są na 2 lata do przodu, kto bym nie rządził to ten system jest zwyczajnie beznadziejny.

1

@skakun95 Tłumacz to lemingom.

0

@Tollusiek Jeśli ty porównujesz rozliczanie pomocnika tak samo jak napastnika z gry defensywnej, to ty na temat piłki nożnej nic nie mów.

0

@Persyfl No więc jak to zrobisz, to jesteś tam nielegalnie, usuwają cię stamtąd. Czego nie rozumiesz?

0

@Persyfl Co ty teraz gadasz w ogóle? Nie, to idź sobie przekrocz od tak granicę z Białorusią (albo spróbuj przekroczyć) i zobaczysz na własnej skórze, czy nie ma nielegalnych ludzi. Nawet jak wejdziesz do sklepu w momencie, gdy jest zamknięty i nikogo tam nie ma (czyli mówiąc w skrócie dla takich jak wy: włamiesz się) to jesteś tam nielegalnie, łamiesz prawo. Więc przestań pie**ić trzy po trzy, że czegoś nie ma.

0

@Bykunn To, że ktoś nie jest chętny aby wpuścić ludzi do ich kraju, nie oznacza, że "wręcz źle im życzy".

1

@Bykunn Tak, ktoś powie, żeby gnili, a ty piszesz, że większość społeczeństwa życzy im źle. Jak zwykle fantazjujesz.

2

@Bykunn Bo wiesz, ludzie mają swoje problemy i średnio ich obchodzą nielegalni ludzie tutaj. A z tym, że źle im życzą to twoje nadużycie, jak zwykle zresztą.

1

@Kgorecki2500 W sumie przed Krzyżakami to śpiewali

4

@AmigoBlancos Że oni tego przygłupa tam biorą.

0

@Persyfl Ostatni raz się tak śmiałem, jak schodziłem po schodach.

1

@Dembouz1899 Ranczo

3

@Kwasiak98 No na ten moment to jest kontuzjowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?