skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize 15:0 od razu
0
@kuz No jak podał do nikogo? Gdyby tam stał ktoś z Dynama, to raczej by tam nie podał.
0
@kuz No i utrzymaliśmy się przy piłce, nie wybijał na palę, chociaż mógł.
1
@kuz Nawet dzieci znają porzekadło "nie wszyscy do piłki", ale na tym forum nawet dorośli nie ogarniają, jak działa pressing.
1
@RonnieVEB Nie ma czegoś takiego jak "twoja obiektywność". Dowiedz się, co znaczy to słowo.
0
@Encore Czyli w sumie taki nijaki
1
@Encore To albo patrzysz obiektywnie, albo według ciebie.
0
@kuz No własnie u nas bardzo rzadko napastnicy uciekaja za plecy obrońców.
5
Komentarz usunięty
3
@Sulimo Ty też w takim razie nie masz o niej pojęcia, a się wypowiadasz.
2
@Sulimo Ty na pewno będziesz mówił, czy ktoś ma się wypowiadać czy nie. Wracaj wulkanów szukac.
8
@Kgorecki2500 Tragedia, co teraz z nami bedzie... XD
P.S. Jeszcze ten Arłukowicz haha
1
@aleksandrowielki Jak ta opozycja jest tak śmieszna, że ich wielkim wybawca ma być pan z twojego profilowego, to naprawdę ten kraj jest w dramatycznej sytuacji.
5
@Borneo Przepotężny argument, 10 tysięcy ludzi na Placu Zamkowym XD
0
@Kgorecki2500 Że TVP to syf, wiedzą chyba wszyscy. Ale, że ktokolwiek w ogóle się przejmuje tym, co mówią ci śmieszni ludzie w Strasburgu czy Brukseli to już śmiech na sali.
0
@Sulimo Przyganiał kocioł garnkowi ;)
0
@Borneo Twoja inteligencja jest za to na najwyższym poziomie ;)
0
@Borneo Nie dobra, bo ty jesteś trollem, już pisałem z tobą nie raz i to nie ma sensu po prostu. Jeszcze ta twoja pisownia XD
0
Komentarz usunięty
0
@Borneo XD tak tak, biczować się po plecach powinienem. Po prostu masz kompleksy i tyle. "posłuchaj co mówią inne kraje o Polsce" tyle wystarczy XD
0
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi Zgadza się, świetne postacie.
0
Gus czy Walt?
0
@Kgorecki2500 No na 32 lata III RP rzadziły 16 lat razem. Plus to, że ludzie, którzy sa w tych partiach byli w polityce w dość podobnych ugrupowaniach w latach 90 sprawia, że ludzie wrzucaja te partie do jednego worka (i słusznie). Tak wiec te dwie partie rzadza przez 50% czasu dzisiejszego systemu.
0
@Stasiuburza Również pasuje.
3
@CatalanDream No weź, oni myśla, że Tusk to jakiś wybitny polityk, najbardziej ogarnięty w kraju (XD). Prawda jest taka, że jak był premierem to jego rzady można porównać do rzadów woźnego w szkole. Ma klucze do każdej sali, wszystko wie, ale o niczym sam nie decyduje. Taki zwykły jegomość lubiacy innym służyć.
0
@Kgorecki2500 A po co taka debata leśnych dziadków w ogóle? XD
2
@Dertinho O niee!!1
0
@Kgorecki2500 Co ma piernik do wiatraka?
0
@Kondziubarca “słaba bundesliga” XD tyle wystarczy