1

@Joe_Pesci Zajebiście, to samo napisane o tej samej plotce, tylko przez inną stronę XD Ja się dziwię, że ludzie tutaj tacy naiwni, jak wierzą w pierwsze lepsze artykuły

1

@Joe_Pesci Hahahah co to za artykuł w ogóle, to już pudelek mógł to napisać i byłoby to samo XD

0

@ProMILs Przecież to był jego dobry mecz.

3

@FC1899Barca Stanisław August Poniatowski III Rzeczypospolitej.

0

@HarveySpecter I sam mówił, że kopał kilka razy middle'a i zaczynała ręką opadać Pejiciowi, po czym nagle strzelił highem i go trafił.

2

@VegetaPolska Zawodnicy przed walką dostarczają badania lekarskie odnośnie możliwości swojego startu w walce, na dodatek organizator (KSW) na miejscu wydarzenia sportowego odpowiedzialne jest za to, żeby byli ratownicy medyczni i karetka pogotowia. Jeśli wszystkie te rzeczy są spełnione (a zawsze są), zawodnik podpisał dobrowolnie kontrakt na walkę, to choćby skały srały nikt za ewentualne jego straty w walce nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności.

1

@paweldunajecfcb Przecież to była zajebista gala, o czym ty mówisz?

0

@HarveySpecter Taa już widzę te twoje osiągnięcia patrząc na to, co piszesz. Bo Rutka to ty ewidentnie nie śledzisz. A jak uważasz to kopnięcie za Lucky punch, to gówno warte chyba te twoje treningi k1.

0

@HarveySpecter Ty nie masz pojęcia o czym piszesz chłopie. “Wyszedł mu jeden lucky punch”, jak ja uwielbiam komentarze takich ekspertów XD

0

@sintesox Nie rób z Soldicia nie wiadomo kogo. Jest bardzo mocny, ale jest do pokonania.

0

@Dankhog daj :)

2

@Rust_Cohle Wszędzie bywaja wałki.

0

@sintesox O matko, zawodnik zawodnikowi nierówny.

1

@sergio5 Mam nadzieję że Mamed

1

@Kusco15 A po co promować jako niepokonanego, skoro był ktoś lepszy? Dobrze, że przegral, z tego moze wyciagnac tylko naukę. Nie chcę pompowania rekordów w mma.

0

@Kusco15 W mma rekordy nie maja znaczenia, to nie boks.

1

@FafitFCB Jedna z najlepszych walk w Naruto

0

@ProMILs Też się nad tym zastanawiałem XD

0

@Rewolucja123 Najpierw UEFA C, B, A, potem staż kilkuletni i PRO XD

0

@paweldunajecfcb A jest teraz jakiś?

4

@July_6_BcN No tak, ale te zdania raczej mówią inni ludzie, a nie ci sami. Więc w sumie nic dziwnego, a poza tym dyskusja na takie tematy dzisiaj jest na całym świecie, a nie tylko w Polsce. Miłej soboty!

0

@Messibestplayerintheworld Ja widzę bardziej Fatiego na lewej stronie, a Memphisa w środku.

1

@KibicBarcy123 Ogólnie pod względem umiejętności jest jednym z najlepszych w naszej drużynie.

3

@Rewolucja123 Dobra weź się uspokój

1

@masq Tak, miał zawał

0

@Volk Nie no zrobić to zrobił, bo temu swojemu szefowi rękę zmiażdżył. Co do głównego bohatera, to jest wprost pokazane, że ma problem z hazardem, od którego jest uzależniony. Natomiast zauważyć można, że kiedyś prowadził zwykłe życie, bo jest rozwiedziony i ma córkę. Mocno spłyciłeś.

1

@Pawel13sz Przegląd pola to oczywiście jeden i drugi na kosmicznym poziomie, ale ku De Bruyne skłania mnie to, że oprócz świetnej gry ofensywnej, bardzo dużo pomaga w defensywie. Plus jego fizyczność jest jednak lepsza niż Niemca, o kondycji nie wspominając, bo ta zawsze kulała u Ozila.

1

@Jacu327 De Bruyne

0

@GeneralXavi Też bym nie chciał pokazywać się z tamtymi, tym bardziej w tle z flagami unijnymi.

3

@martin3131 Porównywanie młodych zawodników do Messiego patrząc na to, kim jest dzisiaj Argentyńczyk w świecie futbolu to bezsens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?