skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci Zajebiście, to samo napisane o tej samej plotce, tylko przez inną stronę XD Ja się dziwię, że ludzie tutaj tacy naiwni, jak wierzą w pierwsze lepsze artykuły
1
@Joe_Pesci Hahahah co to za artykuł w ogóle, to już pudelek mógł to napisać i byłoby to samo XD
0
@ProMILs Przecież to był jego dobry mecz.
3
@FC1899Barca Stanisław August Poniatowski III Rzeczypospolitej.
0
@HarveySpecter I sam mówił, że kopał kilka razy middle'a i zaczynała ręką opadać Pejiciowi, po czym nagle strzelił highem i go trafił.
2
@VegetaPolska Zawodnicy przed walką dostarczają badania lekarskie odnośnie możliwości swojego startu w walce, na dodatek organizator (KSW) na miejscu wydarzenia sportowego odpowiedzialne jest za to, żeby byli ratownicy medyczni i karetka pogotowia. Jeśli wszystkie te rzeczy są spełnione (a zawsze są), zawodnik podpisał dobrowolnie kontrakt na walkę, to choćby skały srały nikt za ewentualne jego straty w walce nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności.
1
@paweldunajecfcb Przecież to była zajebista gala, o czym ty mówisz?
0
@HarveySpecter Taa już widzę te twoje osiągnięcia patrząc na to, co piszesz. Bo Rutka to ty ewidentnie nie śledzisz. A jak uważasz to kopnięcie za Lucky punch, to gówno warte chyba te twoje treningi k1.
0
@HarveySpecter Ty nie masz pojęcia o czym piszesz chłopie. “Wyszedł mu jeden lucky punch”, jak ja uwielbiam komentarze takich ekspertów XD
0
@sintesox Nie rób z Soldicia nie wiadomo kogo. Jest bardzo mocny, ale jest do pokonania.
0
@Dankhog daj :)
2
@Rust_Cohle Wszędzie bywaja wałki.
0
@sintesox O matko, zawodnik zawodnikowi nierówny.
1
@sergio5 Mam nadzieję że Mamed
1
@Kusco15 A po co promować jako niepokonanego, skoro był ktoś lepszy? Dobrze, że przegral, z tego moze wyciagnac tylko naukę. Nie chcę pompowania rekordów w mma.
0
@Kusco15 W mma rekordy nie maja znaczenia, to nie boks.
1
@FafitFCB Jedna z najlepszych walk w Naruto
0
@ProMILs Też się nad tym zastanawiałem XD
0
@Rewolucja123 Najpierw UEFA C, B, A, potem staż kilkuletni i PRO XD
0
@paweldunajecfcb A jest teraz jakiś?
4
@July_6_BcN No tak, ale te zdania raczej mówią inni ludzie, a nie ci sami. Więc w sumie nic dziwnego, a poza tym dyskusja na takie tematy dzisiaj jest na całym świecie, a nie tylko w Polsce. Miłej soboty!
0
@Messibestplayerintheworld Ja widzę bardziej Fatiego na lewej stronie, a Memphisa w środku.
1
@KibicBarcy123 Ogólnie pod względem umiejętności jest jednym z najlepszych w naszej drużynie.
3
@Rewolucja123 Dobra weź się uspokój
1
@masq Tak, miał zawał
0
@Volk Nie no zrobić to zrobił, bo temu swojemu szefowi rękę zmiażdżył. Co do głównego bohatera, to jest wprost pokazane, że ma problem z hazardem, od którego jest uzależniony. Natomiast zauważyć można, że kiedyś prowadził zwykłe życie, bo jest rozwiedziony i ma córkę. Mocno spłyciłeś.
1
@Pawel13sz Przegląd pola to oczywiście jeden i drugi na kosmicznym poziomie, ale ku De Bruyne skłania mnie to, że oprócz świetnej gry ofensywnej, bardzo dużo pomaga w defensywie. Plus jego fizyczność jest jednak lepsza niż Niemca, o kondycji nie wspominając, bo ta zawsze kulała u Ozila.
1
@Jacu327 De Bruyne
0
@GeneralXavi Też bym nie chciał pokazywać się z tamtymi, tym bardziej w tle z flagami unijnymi.
3
@martin3131 Porównywanie młodych zawodników do Messiego patrząc na to, kim jest dzisiaj Argentyńczyk w świecie futbolu to bezsens.