7

@Borneo Głupie, a nie ciekawe.

1

@Kgorecki2500 On tylko podjał decyzję, że należy to wdrożyć. Natomiast, że W takiej sytuacji policja pomaga wojsku, to nawet na EdB w szkole ucza.

0

@Peszko07 Że Łukaszenka pionek Putina? Nie słuchaj żadnego medium, które będzie to wmawiać.

0

@kuz Ale przecież oni w reprezentacji graja u innych trenerów z topu więc ogarniaja. Zreszta zależy, co rozumiesz przez słowo taktyka.

3

@kuz No już bez przesady XD

0

@Kgorecki2500 Ja zwyczajnie uważam, że sa częścia doktryny Gierasimowa.

0

@Gall Jakie JKM dostaje pieniadze is Rosji? XD O czymś nie wiemy?

0

@Kamilos84 No oczywiście, że nie sa.

2

@Kgorecki2500 Chłopie, ty słuchaj CO,
kto mówi, a nie JAK.

3

@Kgorecki2500 No opozycja dzisiaj do targowicy pasuje idealnie. Nie ma co się czepiać.

5

@Comfortable_ Tavi? XOP

0

@DaPidejpi Ja tak nie uważam.

0

@Borneo Ale to nie ty decydujesz, co jest ważne i słuszne, tylko ludzie.

0

@tomek8756 Obywatelskie nieposłuszeństwo to akurat coś pozytywnego w demokratycznym kraju. no chyba, że ma się mentalność z PRL-u, gdzie to co na górze powiedzą to tak jest i siedzimy cicho jak mysz pod miotła.

0

@Gall Hahahahahaha

1

@Bykunn Jak zwykle, nic nie rozumiesz XD Idź spać

8

@Abominacja Tak, w całej tej sytuacji najgorsze jest to, co se powiedza w TVP...

1

@DaPidejpi Nie no te telefony to naprawdę, raz na 100 trafi się ciekawy. Mnie ogólnie śmiesza ludzie, co traktuja panów mejwenów za wyrocznie i, że to, co oni powiedza to na pewno tak będzie XD

0

@DaPidejpi Znaczy ten Robert to jeszzze ok, coś się z tym Tede pospierał. Najgorsi to sa tacy, co zadzwonia i przepraszam że żyje.

3

@macio_944 O matko, patrz, że ludzie dalej choruja i liczby sa dość podobne. Decyzja o braku lockdownów jest decyzja polityczna, bo nie chca, żeby ludzie się wkurzali, że znowu wszystko pozamykane. Jak dziecku trzeba tłumaczyć.

3

@michal26 Podobno dzisiaj miało być jakieś zacieśnienie ZBiRu i niby stad wywnioskował. Ale no jak mowisz, nie raz mówił, co się wydarzy. Z tego co słyszałem to już w 1991 roku mówił, że w przyszłości dojdzie do aneksji Krymu.

0

@Vampir707 Ty nie masz pojęcia o ekonomii w takim razie XD

5

@macio_944 A wiesz, że mogli tam być twoi "naukowi (XD?)" przedstawiciele, bo w regulaminie jest napisane, że przynależność jest dobrowolna. Oprócz tego w artykule 2., podpunkcie 3. masz napisane, że w skład ich działań wchodzi "wymiana informacji z ekspertami i pacjentkami" więc raczej wymieniają poglądy z osobami "naukowymi (XD)" i kobietami, których tak bardzo ci tam brakuje.

5

@Comentateiro Może ty już się nie wypowiadaj XD

57

Komentarz usunięty

7

@Kusco15 Matko kochana, jak ty nic nie rozumiesz, to aż szkoda gadać.

0

@tristan87 O kim mówisz?

0

@matirix20 Na Yt z tego co widziałem są obszerne skróty, ale całej walki jeszcze nie ma.

0

@masq Koło dwóch tygodni pewnie, zależy jaki zrobił się stan zapalny.

1

Walka z dzisiejszego/wczorajszego UFC Gaethje vs. Chandler to bardzo mocny kandydat do walki roku. Ale no jak highlipght wchodziło klatki, można spodziewać się wielkich emocji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?