skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Co niestety? Dobrze, tylko ośmieszy ten kraj jeszcze bardziej, jak tam wystartuje.
2
@Simusamu10 Nie dyskutuj z tym człowiekiem, zbyt sprany mózg.
0
@Death_voice A Khabib kiedyś chciał go naj**ć, ach jakie piękne by to było patrząc na to, co on gada.
3
Komentarz usunięty
4
@Amigo_Blanco Że korporacja światowa, z kompletnie innego kraju, nieuwarunkowana prawnie w Polsce, decyduje, co w kraju, w ktorym prowadzi swoja działalność bedzie pokazywane, a co nie. Innymi słowy, żebyś lepiej zrozumiał, bo widzę z tym ciężko, ogon macha psem.
18
@Amigo_Blanco O matko, dalej pojawia się ten śmieszny argument XD
1
@Rust_Cohle Superstary białe always
0
@macio_944 Siebie też wliczasz?
4
Niepopularna opinia, ale uważam, że transfer Moraty jest jak najbardziej pozytywny. Zdecydowanie brakuje nam zawodnika o tym profilu (tak, też bym chciał Haalanda ;))
2
@DonMatteo901 Gość, który w tym swoim programie ośmiesza tych polityków u siebie w programie, pokazuje, że nie ma co im ufać. Sam dał się nabrać na to ich pie***enie i mocno zdziwiony, że dalej wszystko w tej sprawie wyglada, jak wyglada. Robercik coś nie w formie ostatnio XD
3
@kamiVeB W dobie piłkarzy gwiazdeczek, jak Neymar, Mbappe i im podobni, to takich skromniejszych gości jak Pedri, czy Ansu, nie da się nie lubić. Widać, że maja poukładane w głowie.
0
@Rewolucja123 Mieszkasz w Szkocji?
0
@baartekk97 O 10 to bylo ;)
0
@Nazio87 Niee, sklep taki stricte tytoniowy w arkadii.
0
Zaczynasz pracę, myślisz fajny dzień będzie, wchodzi pierwszy klient, a to Radosław Sikorski…
0
@Survier Racja, tak myslalem, Teksas albo Arizona
3
@Azacca Nie raz mowił, że dla niego paszport ma tylko i wyłacznie znaczenie administracyjne
5
@kuz Ale ogolnie mieszka w Teksasie, tam chyba nie trzeba więc ma luz raczej.
2
@dniel Nie, tak samo jak TVP, jest to chłam totalny i szczujnia, uważam że osoba, która na codzień ogląda jedną bądź drugą stację ma coś z głową.
0
@matirix20 Jeden z lepszych zawodników w wadze lekkiej, bardzo dobry lewy sierpowy. Natomiast ma duże luki w defensywie, nie walczył jeszcze z najlepszymi w tej kategorii. Ogólnie takie trochę złote dziecko meksykańskiego boksu, ale jest z dobrej rodziny i sam mówił, że za długo nie chcę walczyć.
0
@malicinho Nieee, zdecydowanie nie.
0
@Comentateiro Ten jeszcze o etyce tu zaczyna bredzić XD
33
@PenaldinhoGaucho Jak wydajesz 300 na jedzenie?
2
@Comentateiro No umierają ludzie... a to nowość. Nie trzymam psów w budzie, w odróżnieniu od ciebie.
7
@Comentateiro Jest nasz pożyteczny id.... XD
1
@michal26 Aa nie widziałem ankiety, mój głos byłby jeszcze
0
@arkasath Nie ma dobrej techniki w stójce XDD Nie ma parteru hahah
0
@FCB24 Jak ktoś się nie zna na mma, i dla kogoś parter, zapasy to "przytulanie się", no to dla kogoś takiego FAME jest ciekawszy.
0
@lukas10 Nie ma opcji, zapasy Gamera w tym momencie to gniotą Conora.
0
@AdiKingu96 Weź stary...