1

@Encore Co niestety? Dobrze, tylko ośmieszy ten kraj jeszcze bardziej, jak tam wystartuje.

2

@Simusamu10 Nie dyskutuj z tym człowiekiem, zbyt sprany mózg.

0

@Death_voice A Khabib kiedyś chciał go naj**ć, ach jakie piękne by to było patrząc na to, co on gada.

3

Komentarz usunięty

4

@Amigo_Blanco Że korporacja światowa, z kompletnie innego kraju, nieuwarunkowana prawnie w Polsce, decyduje, co w kraju, w ktorym prowadzi swoja działalność bedzie pokazywane, a co nie. Innymi słowy, żebyś lepiej zrozumiał, bo widzę z tym ciężko, ogon macha psem.

18

@Amigo_Blanco O matko, dalej pojawia się ten śmieszny argument XD

1

@Rust_Cohle Superstary białe always

0

@macio_944 Siebie też wliczasz?

4

Niepopularna opinia, ale uważam, że transfer Moraty jest jak najbardziej pozytywny. Zdecydowanie brakuje nam zawodnika o tym profilu (tak, też bym chciał Haalanda ;))

2

@DonMatteo901 Gość, który w tym swoim programie ośmiesza tych polityków u siebie w programie, pokazuje, że nie ma co im ufać. Sam dał się nabrać na to ich pie***enie i mocno zdziwiony, że dalej wszystko w tej sprawie wyglada, jak wyglada. Robercik coś nie w formie ostatnio XD

3

@kamiVeB W dobie piłkarzy gwiazdeczek, jak Neymar, Mbappe i im podobni, to takich skromniejszych gości jak Pedri, czy Ansu, nie da się nie lubić. Widać, że maja poukładane w głowie.

0

@Rewolucja123 Mieszkasz w Szkocji?

0

@baartekk97 O 10 to bylo ;)

0

@Nazio87 Niee, sklep taki stricte tytoniowy w arkadii.

0

Zaczynasz pracę, myślisz fajny dzień będzie, wchodzi pierwszy klient, a to Radosław Sikorski…

0

@Survier Racja, tak myslalem, Teksas albo Arizona

3

@Azacca Nie raz mowił, że dla niego paszport ma tylko i wyłacznie znaczenie administracyjne

5

@kuz Ale ogolnie mieszka w Teksasie, tam chyba nie trzeba więc ma luz raczej.

2

@dniel Nie, tak samo jak TVP, jest to chłam totalny i szczujnia, uważam że osoba, która na codzień ogląda jedną bądź drugą stację ma coś z głową.

0

@matirix20 Jeden z lepszych zawodników w wadze lekkiej, bardzo dobry lewy sierpowy. Natomiast ma duże luki w defensywie, nie walczył jeszcze z najlepszymi w tej kategorii. Ogólnie takie trochę złote dziecko meksykańskiego boksu, ale jest z dobrej rodziny i sam mówił, że za długo nie chcę walczyć.

0

@malicinho Nieee, zdecydowanie nie.

0

@Comentateiro Ten jeszcze o etyce tu zaczyna bredzić XD

33

@PenaldinhoGaucho Jak wydajesz 300 na jedzenie?

2

@Comentateiro No umierają ludzie... a to nowość. Nie trzymam psów w budzie, w odróżnieniu od ciebie.

7

@Comentateiro Jest nasz pożyteczny id.... XD

1

@michal26 Aa nie widziałem ankiety, mój głos byłby jeszcze

0

@arkasath Nie ma dobrej techniki w stójce XDD Nie ma parteru hahah

0

@FCB24 Jak ktoś się nie zna na mma, i dla kogoś parter, zapasy to "przytulanie się", no to dla kogoś takiego FAME jest ciekawszy.

0

@lukas10 Nie ma opcji, zapasy Gamera w tym momencie to gniotą Conora.

0

@AdiKingu96 Weź stary...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?