0

@LionelM95 Nie no co ty, nie ten poziom to raz, dwa wystarczy wejść na shehrdoga albo tapology i zobaczyć z kim toczył walki.

0

@LionelM95 Nie walczył w ksw Alan

1

@LionelM95 Nie, bo jest kickboxing light contact w ktorym nie mozesz znokautowac, jest formuła low kick tylko z niskimi kopnięciami. A K1 jest najtwardsza formuła kickboxingu.

0

@KrwawiaceoczyVEB W k1 nie ma łokci, w muay thai sa.

0

@LionelM95 K1 jest formuła kickboxingu.

0

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 Ja myślałem, że to Lizbona z Domu z Papieru XD

0

@Zoker No niby za łatwo, ale ludzie w sezonie 11/12 to już powoli chcieli jego odejścia i czegoś świeżego.

1

@Kgorecki2500 I jaka ponadczasowa ;)

0

W końcu nie jakaś stypiarska konferencja PZPNu XD

0

@Deviler Zajebiste ocenianie XD

1

@puyol_presidend5 Robert Pasut z Abstra to mega cringowy, a na dodatek zawistny typ. Japczan bardziej niż z YT, wywodzi się z Twitcha i ogólnie jako osoba jest duuuużo bardziej w porzadku.

0

@Arkon Nie kojarzę, żeby Bosak czy Winnicki jakoś się w tej kwestii wypowiadali.

0

@Mr8lack No pewnie taa

0

Ciekawe czy Mata dostał wp***ol od policjantów, bo z tego, co mi wiadomo, to w takich sytuacjach koledzy nie stronią od tego...

4

@SzahMatt Nie wypowiadaj się, jak się na czymś nie znasz.

0

@NaFazieHitman Samo poddawanie pod głosowanie czegoś takiego jest tak głupie, że szkoda gadać. Ale demokracja to idealny system dla głupich ludzi.

4

@Pilka_jest_okragla Oczywiście, że nie wie, tylko tak pisze takie frazesy, co mu się wydaje. Taki typowy twitterowicz.

0

@Dzemix111 No takie są koszta zatrudniania nieodpowiednich osób, ale kto mógł w 2017 w momencie transferu to wiedzieć, że się tak potoczy.

0

@Dzemix111 Nie mam, taką wybrał drogę, my mamy za niego następnych środkowych obrońców, a on sobie spartaczył karierę. Świat konsekwencji.

0

@Comfortable_ Dla zabawy
@Dzemix111 W momencie, w którym jest wybór między poddawaniu się operacji a nie pójściem pod nóż, to znaczy, że są plusy i minusy w każdej z tych opcji, a to jest ciało, zdrowie Fatiego, żeby o tym decydować. Równie dobrze mógłby zdecydować się na operację i znowu złapać kontuzję. Po za tym, nie uznaję czegoś takiego, że kogoś się obwinia za swoją kontuzję.

1

@Dzemix111 Co go obchodzi, co ludzie mówią?

1

@Kgorecki2500 Nie wierzę, że oni tak poważnie XD

2

@Pilka_jest_okragla Dokładnie, jego świadomość taktyczna, a nawet takie czucie gry, że ty czujesz co zrobić w odpowiednim momencie jest naprawdę średnie patrząc na to, że przychodzi z takiej marki jak Ajax.

0

@Peciak Może ty już się nie bierz za przewidywanie co do zawodników XD

19

Tak sobie rozmyślam teraz, chociaż było to wałkowane 1000 razy, że ten Neymar to przygłup, że od nas odszedł. Miał tu wszystko, był lubiany przez kibiców, był już wielką gwiazdą i jedną z pierwszoplanowych postaci, miał Messiego i Suareza, z którymi dalej mógł pisać historię, w ogóle mocna była tamta Barca. A ten wybrał ten cholerny Paryż... No nic nie może trwać za długo i być zbyt kolorowo. Ale jakoś mam sentyment do tej drużyny Enrique i trójki MSN.

1

@Kluivert_P Ja stawiam Moreno i Ngannou.

0

@DawidekFCB Ja będę oglądał ;)

0

@Peszko07 Kompletnie bezsensowne, nieprzemyślane powstanie, z którego wynikły złe rzeczy.

0

@RomanHoffer Trafił na niezłe pokolenie piłkarzy XD Pazdan, Jędrzejczyk i Maczyński to rzeczywiście top pokolenie u nas w kraju, jeszcze patrząc, że my takim składem zremisowaliśmy z Niemcami w grupie gdzie oni na tych samych pozycjach mieli np Boatenga, Kroosa to naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?