skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Corneiro2 No może niektórzy, bo ja się spotykałem nie raz ze sformułowaniami, że śpiewak itp.
0
@Corneiro2 Przecież legioniści nie znoszą Michniewicza XD
0
@Emhyr Mini Adama XD
1
@IronSanHybrid Tak, też na to trafiłem właśnie na tt :D
1
@Pawel13sz Lubię jakoś tę dwójkę ;)
2
@Objectivo Masvidal - Askren to wiadomo :D Janka Błachowicza z Rockholdem mam jakiś sentyment, Conor z Aldo też kozak, pokazuje cały timing, jaki posiada(ł) Conor
0
@kazbychu Michniewicz się do tego przyczynił? No ciekawe ciekawe, śledziłeś w ogóle to, co działo się w Legii zeszłej jesieni?
1
@Kgorecki2500 Zbrodnia i Kara
5
@ObiwanKenobi Jak się całe życie wchodzi innym w dupę dla własnych korzyści, to nawyki zostaja.
1
@Hubsao Z gościa, który walczył z Wilderem o pas WBC wagi ciężkiej w boksie do bycia kiepskim zawodnikiem MMA…
0
@FC1899Barca Krychowiak to mam nadzieję, że 90 minut na ławce przesiedzi.
1
@Bykunn Podobno normalny człowiek bez treningu mógłby nawet stracić przytomność przy tej prędkości.
0
@Qexi A on lizał dupę Konfederacji? To bardzo płytkie podejście do tematu. Słowo dziennikarz dzisiaj jest jakoś tak spaczone, że nie wiem tak naprawdę, kto nim jest, czym dziennikarz ma się zajmować, ani tym bardziej wiedzieć, kto takowym jest najlepszym w Polsce.
0
@Kurkmen Też był moment, którym dałem się złapać, ale jak widać przyszło co do czego i widać, jaki z kogo jest populista.
2
@P33ck A są tutaj tacy XD
3
@Joe_Pesci Zakolaka nie da się słuchać ostatnio.
0
@Bykunn Nie tworzy się “od teraz”, ale znieść je możesz od teraz. Nie wmawiaj, że przepisy utrudniajace funkcjonowanie firmom, gdy się je zniesie im przeszkodzi. Nie twórz problemów tam, gdzie ich nie ma.
0
@kamyk_23 Znowu odklejeniec się odezwał XD
0
@IronSanHybrid Z całej swojej kariery (jeszcze tej poważnej typu ufc, ksw), Parka z tego co pamiętam obalił tylko Czeczen Rustam Khabilov, gość który zapasy robi od podstawówki i jest przec*ujem czyli Gamrot nie był w stanie go przewrócić i skontrolować na ziemi. Parke ma bardzo dobre zapasy, zarówno ofensywne i defensywne. Wiem, że przez gabaryt może się wydawać, że Popek jak go złapie to koniec, ale nie ma takiej opcji.
0
@IronSanHybrid Chłopie, Normana Gamer nie był w stanie obalić a gdzie tu Popek XD
1
@DonMatteo901 Ale woli kobiety ;))
1
@Comfortable_ Bo w k1 a nie w mma.
0
@Bamek94 Bo jest spoko
0
@Bykunn Niczego nie oczekiwałem XD nawet tego nie oglądam, co mnie ten dziadek obchodzi, mam lepsze rzeczy do robienia w sobotę
20
@Borneo Ty żyjesz w innym świecie XD
1
@Colin94 Jak na warunki Fame'u jest ogarnięty, a @Luciano99 wie tyle o sportach walki, co ślepy o gwiazdach.
0
@KacperVEB A to ja się ręka i noga podpisuję, że nie jest paralita.
15
@tomek8756 No lubić to go nie lubię, ale w sumie tutaj dobrze powiedział XD
0
@matirix20 Norman
1
@TheNekro94 Fajny jest Bleach, ale w One Piece jest ten pierwiastek magii, który przychodzi zawsze w odpowiednim momencie.