0

@Efren Z Adamem Radwańskim w Świcie Nowy Dwór, ja miałem wtedy jakoś chyba 16 lat, a Adam 17 i mega na mnie robił wrażenie.

2

@PatrychoO Profesor Mcgonagall TOP

1

Nie no ten frontkick idealnie

4

Nie wiem, jakoś tak patrzę na Ansu i zawsze jakoś mam głęboko nadzieję, że wszystko u niego ze zdrowiem będzie w podzadku i da nam wiele radości. Oby :)

1

@GeneralXavi Chodzi o podobieństwo zachhowań w konkretnych sytuacjach, a nie podobieństwo jako takie.

0

@tomek8756 Zdecydowanie tak, ten egzamin u nas to jakaś tragedia jest

0

@FanBarcy22 Raczej Chandler na spokojnie, Tony jest już mocno past prime

0

@FanBarcy22 No najważniejsze, żeby Justin nie dał mu się sprowadzić, a myślę, że zapasy ma lepsze od Brazylijczyka.

0

No niestety Oliveira przestrzelił wagę o funt do walki z Gaethje. Walka tak czy inaczej będzie ciekawa, bo zawsze jak Justin wchodzi do oktagonu to można się spodziewać walki wieczoru. Sercem jestem za Justinem, rozum podpowiada, że Oliveira przez poddanie.

0

@Ptasior W tym momencie Conor nie ma szans z nikim z TOP 5, a nawet w 10 nie wiem, czy znalazłbym kogoś, z kim stwierdziłbym, że by wygrał na spokojnie.

0

@arkasath Czwarty raz w karierze Oliveiry, ale pierwszy raz w lekkiej.

9

@Comentateiro Właśnie chyba raczej ty się wstydzisz, a nie ci "nawiedzeni konserwatyści" XD

0

@Emhyr Zdecydowanie nie

5

Przecież to jest kurna żart XD

3

@Kgorecki2500 UE moralizująca Polskę XD z jednej strony można się z nich pośmiać, z drugiej po zastanowieniu się nad tym, uwłaczające, że jakieś miernoty polityczne z innych krajów próbują nam mówić, jak powinno u nas być. Tfu!

4

@AmigoBlancos Porażka są te jego filmiki XD

0

@tomek8756 A jeśli tak to cofam, luzik ;)

1

@tomek8756 Sam wiem, kim jestem i jakie mam poglady, kogo lubię, a kogo nie, być może Ty patrzysz na ludzi, że albo sa za PiSem, albo nie. Ja tak nie robię ;)

0

@gumaz Pierś z kurczaka i chleb z czosnkiem

6

@tomek8756 Ja nie jestem Pisowcem, a mnie oni wkurzaja ;)

0

@Bykunn “Bezpieczeństwo jest najważniejsze” masakra XD

6

Komentarz usunięty

8

@MarioVeB! A tobie za twoje głupoty ktoś płaci?

0

@MarioVeB! Przyganiał kocioł...

0

@ShawnC A może jednak trzeba dać czas? Czy jednak myślenie polskiego prezesa klubu?

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@FC1899Barca O kurna Szumi XD zapomniałem, że ten człowiek istnieje

1

@Kamiloza91 Jeśli dojdzie do takiego finału to zdecydowanie Liverpool.

4

@AllBundy Nigdy nie paliłem papierosa, jakoś mnie to odrzucało zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?