skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Efren Z Adamem Radwańskim w Świcie Nowy Dwór, ja miałem wtedy jakoś chyba 16 lat, a Adam 17 i mega na mnie robił wrażenie.
2
@PatrychoO Profesor Mcgonagall TOP
1
Nie no ten frontkick idealnie
4
Nie wiem, jakoś tak patrzę na Ansu i zawsze jakoś mam głęboko nadzieję, że wszystko u niego ze zdrowiem będzie w podzadku i da nam wiele radości. Oby :)
1
@GeneralXavi Chodzi o podobieństwo zachhowań w konkretnych sytuacjach, a nie podobieństwo jako takie.
0
@tomek8756 Zdecydowanie tak, ten egzamin u nas to jakaś tragedia jest
0
@FanBarcy22 Raczej Chandler na spokojnie, Tony jest już mocno past prime
0
@FanBarcy22 No najważniejsze, żeby Justin nie dał mu się sprowadzić, a myślę, że zapasy ma lepsze od Brazylijczyka.
0
No niestety Oliveira przestrzelił wagę o funt do walki z Gaethje. Walka tak czy inaczej będzie ciekawa, bo zawsze jak Justin wchodzi do oktagonu to można się spodziewać walki wieczoru. Sercem jestem za Justinem, rozum podpowiada, że Oliveira przez poddanie.
0
@Ptasior W tym momencie Conor nie ma szans z nikim z TOP 5, a nawet w 10 nie wiem, czy znalazłbym kogoś, z kim stwierdziłbym, że by wygrał na spokojnie.
0
@arkasath Czwarty raz w karierze Oliveiry, ale pierwszy raz w lekkiej.
9
@Comentateiro Właśnie chyba raczej ty się wstydzisz, a nie ci "nawiedzeni konserwatyści" XD
0
@Emhyr Zdecydowanie nie
5
Przecież to jest kurna żart XD
3
@Kgorecki2500 UE moralizująca Polskę XD z jednej strony można się z nich pośmiać, z drugiej po zastanowieniu się nad tym, uwłaczające, że jakieś miernoty polityczne z innych krajów próbują nam mówić, jak powinno u nas być. Tfu!
4
@AmigoBlancos Porażka są te jego filmiki XD
0
@tomek8756 A jeśli tak to cofam, luzik ;)
1
@tomek8756 Sam wiem, kim jestem i jakie mam poglady, kogo lubię, a kogo nie, być może Ty patrzysz na ludzi, że albo sa za PiSem, albo nie. Ja tak nie robię ;)
0
@gumaz Pierś z kurczaka i chleb z czosnkiem
6
@tomek8756 Ja nie jestem Pisowcem, a mnie oni wkurzaja ;)
0
@Bykunn “Bezpieczeństwo jest najważniejsze” masakra XD
6
Komentarz usunięty
8
@MarioVeB! A tobie za twoje głupoty ktoś płaci?
0
@MarioVeB! Przyganiał kocioł...
0
@ShawnC A może jednak trzeba dać czas? Czy jednak myślenie polskiego prezesa klubu?
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@FC1899Barca O kurna Szumi XD zapomniałem, że ten człowiek istnieje
1
@Kamiloza91 Jeśli dojdzie do takiego finału to zdecydowanie Liverpool.
4
@AllBundy Nigdy nie paliłem papierosa, jakoś mnie to odrzucało zawsze