0

@Antimadridista_WR No, bo podzieliłem obrońców na środkowych i bocznych, inaczej trochę bez sensu.

1

@wojti258 Courtois, Van Dijk, Trent, De Bruyne, Benzema

3

@Kgorecki2500 Mnie najbardziej śmieszy jak takie BMW w Europie tam się maluje na tęczowo, natomiast na Bliskim Wschodzie, ta sama firma nawet nie piśnie słówkiem o tym XD

1

Król Szamanów Netflix
Zacząłem sobie wczoraj oglądać tę jedną z ulubionych tytułów z dzieciństwa, jeszcze z czasów Jetixa, w nieco odświeżonym formacie, bardziej japońską kreską. Na pierwszy rzut oka ta kreska rzuciła mi się w oczy, bo jest jednak trochę inna od tej bardziej "amerykańskiej" wersji, trudno mi wybrać, która jest lepsza, bo tak szczerze obie są bardzo dobre, tu i tu, postacie wyglądają świetnie. Coś, co również rzuca się w oczy, to czas odcinków, tutaj Netflix zdecydowanie skrócił pewne wątki, co uważam za plus, bo jednak w starej wersji, niektóre mało istotne wątki, potrafiły zabrać trochę czasu. Dubbing w wersji polskiej "starego" Króla Szamanów był i jest oczywiście legendarny, o samym intro nawet nie wspominając, bo każdy, kto je usłyszy, to od razu przypominają się wspomnienia. Tutaj jest oczywiście, głos podłożony przez japońskich aktorów, który rownież jest bardzo dobry (no może nie aż tak jak polska wersja ;)), szczególnie, jak ktoś oglądał już wcześniej jakieś anime. Ja jestem jakoś na 15 odcinku teraz, bardzo miło jest sobie odświeżyć taki tytuł. ;)

1

@Viajero Wiesz co, no boks jest o tyle trudniejszy, że faktycznie na jakimś sparingu możesz dostać w łeb, nie każdy to lubi. A w bjj jest tak co by nie mówić, bezpiecznie, nikt Cię nie uderzy, po prostu rywalizujesz z kimś fizycznie.

1

@Viajero Ja trenuję mma już w sumie kilka lat. Jak Ci się podoba to chodź na obydwa ;)

0

@MesQueUnClub_87 No dobra, ale żeby nie wybijać piłek, to musi mieć do kogoś podać, ktoś mu się musi pokazać. Ogólnie wiadomo, ze ter Stegen obniżył loty, ma to związek z kontuzją, ale akurat w przypadku gry nogami to dalej jest bardzo dobry.

1

@AmigoBlancos Od początku wiedziałem, że Real robi zajebisty deal ściągając Alabę.

5

@Rust_Cohle Wiesz co on chce, na podstawie tego, co gazety napisza XD

0

@Comentateiro Jak zwykle glupota.

0

@tomek8756 Ja w ogóle nie rozumiem, jak można w trakcie kadencji, przejść z jednej partii do drugiej

2

@magister97r Jeszcze sobie ta swołocz żyła na stare lata w Ameryce Południowej...

0

@PatrykBarca :((((

1

Jest ktoś jeszcze taki dziwny jak ja, że jego drugim ulubionym klubem po Barcelonie jest Liverpool?

2

@Kgorecki2500 Tak jak Rosja odciągnęła poniekąd Stany od Pacyfiku przez to się dzieje na Ukrainie, dobrze gdyby coś odciągnęło chociaż na moment teraz Chiny od Tajwanu, przynajmniej na czas wojny u naszych wschodnich sąsiadów. Ale chyba raczej niemożliwe.

1

@LaRoja Liverpool i Materla

0

@Jackazz To jest gala ppv i tu idzie walka po walce, o ktorej wejdzie Pudzian, zalezy od tego jak szybko skoncza sie poprzednie walki.

1

@MesQueUnClub_87 Zajebisty, Lalo to chyba moja ulubiona postać z całego uniwersum.

5

@Deviler Nie jest jakimś wielkim wstydem przegrać w klatce w wieku ponad 40 lat.

1

@michal26 No szacun za to, że w takich czasach potrafią podjąć decyzję taką, jaką trzeba, a nie, żeby się przypodobać wszystkim. Wiadomo, że tych z KO to ja sympatią nie darzę.

0

@michal26 Mieszkowski, Gasiuk-Piechowicz, Lubnauer, Jachira i jeszcze kilku.

4

No 19 posłów głosowało przeciwko 14 emeryturze, 11 z Konfy i 8 z KO. Jak widać sporo z 460 ludzi wie jak widać, skąd się bierze inflacja...

1

@msmsms Ja odkad zaczałem bardziej ogladać mma, to piłka zeszła kompletnie na drugi plan. Kilka lat temu nie moglbym, nie obejrzeć kilku meczów w ciagu weekendu, a na dzisiaj to tylko tyle, co my gramy.

1

@Rocky_Bilbao No to jest taki mało znany fakt mam wrażenie, ale no można normalnie taką kupić.

1

1

@chosenone Wojna w Meksyku z kartelami na dobre trwa od 2006 roku, jest mocno wspierana przez Stany Zjednoczone. W samym Meksyku zginęła przez te wydarzenia na przestrzeni lat ludność cywilna, gangsterzy z Meksyku po stronie amerykańskiej może nie zabijają od tak cywili, bo jednak boją się służb USA, jednak ludność w takich stanach jak Teksas, Nowy Meksyk czy Arizona jest zastraszana.

9

@chosenone Ty sobie żartujesz w tym momencie? XD

5

@DaPidejpi Nie rozumiesz kompletnie kontekstu, nie dziwi mnie to w sumie, ale to druga sprawa.

5

@Survier Mam wrażenie, że ludzie uważają, że gdyby zlikwidować prawo do posiadania broni, to w USA coś by to dało. Tam jest za dużo właśnie kontaktów szczególnie w tych południowych stanach kontaktów między kartelami a zwykłymi ludźmi, dla których jeden szeryf nie gwarantuje bezpieczeństwa. Trzeba brać wszystko pod uwagę, a nie rzucać sobie z dupy wzięte statystyki, którymi można manipulować na lewo i prawo. Taka sama mogłaby być statystyka, ile razy broń uratowała komuś życie, więc wiele jest czynników, które należy brać pod uwagę.

2

@Kgorecki2500 Ja jestem za łatwym dostępem do broni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?