2

@Kgorecki2500 Ja jestem za łatwym dostępem do broni.

1

@Kgorecki2500 Zawsze jakiś niepokój jest w pierwsza stronę.

0

@PatrychoO Niech oni portugalska lepiej najpierw przeskocza, a potem myśla o La Liga.

1

@Kgorecki2500 I cyk polon 210 bedzie grany

1

@Fenelon Mam nadzieję, że Mariusz na ciekawe pytania nie będzie odpowiadał jednym zdaniem, tylko trochę się wysili.

0

@DonMatteo901 Przecież to jest komunista jakiś normlanie

1

@Cule1234 W sumie jakby on został, Dembele pójdzie do Paryża, bo Di Maria odchodzi, jest Messi, to dalej przepie*dola w LM.

0

@don'T.R.I.P.e Nie znikna

2

@bartas97 “Nie mam pojęcia” Zbigniew Boniek

2

@YouTuber Liverpool

23

Xavi Hernandez wydzwaniał do Andrzeja Dudy, aby przedstawić mu projekt sportowy na najbliższe lata.

1

@anxted Dobra nie tłumacz się

6

@anxted Jak ja nienawidzę takich ludzi, co tak uwielbiają innym narzucać, co powinni zrobić.

2

@Zawsze_Wierny Już widzę, jak gra Kessie, a nie Busquets.

0

@Endek1918 Za multikonto nie ma banów przypadkiem?

0

@gumaz Nie no, Szpilka walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, to jest przepaść, jeśli chodzi i boks między nim a Kasjuszem

0

@FC1899Barca Bez szans, żeby ten Kessie grał w pierwszym składzie.

0

@Emhyr Obstawiam romero przez twistera

1

@Kurkmen No ja chyba też przyjanuszuję wtedy XD

1

@miladi Szkoda słuchać takiego pi***enia.

0

@Survier No właśnie ja biorę teraz, spojrzałem w lustrze tak na te ręce i faktycznie mega suche, ale dobrze, bo już któraś osoba mi mówi, że tak właśnie to wyglądało.

0

Brał ktoś z was izotec może?

0

@masq Nie wiem, obejrzę do konca BCS, chyba na nic juz tam wiecej nie czekam i konczymy z płaceniem za to.

1

@Emhyr Krzysztof Wojczal sam powiedział, że typowymi geopolitykami w Polsce jest Bartosiak i Sykulski. Reszta to bardziej osoby robiace to z zamiłowania. No Bartosiak wiedzę zdaniem osoby jak ja, który się tylko tym trochę interesuje, kilka ksiażek przeczytał, na zdecydowanie większa.

0

@YouTuber No dosyć przełomowy u mnie, bo obejrzałem go w czasie jednych wakacji u babci i w zasadzie po nim mocniej się zaczałem historia interesować.

0

@masq Oby wieczorem już był.

0

Przyszło pismo z sadu, że umarzaja sprawę o brak maseczki w pociagu ;) A na ludzi policję wzywali, jak bez tego syfu jechali…

0

@Pawelsky Akurat, jak wrócę z pracy to będzie ;)

2

@Barca1992 UE to zwykłe gó*no.

1

@PatrychoO 10/11, 11/12, 14/15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?