skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Ja jestem za łatwym dostępem do broni.
1
@Kgorecki2500 Zawsze jakiś niepokój jest w pierwsza stronę.
0
@PatrychoO Niech oni portugalska lepiej najpierw przeskocza, a potem myśla o La Liga.
1
@Kgorecki2500 I cyk polon 210 bedzie grany
1
@Fenelon Mam nadzieję, że Mariusz na ciekawe pytania nie będzie odpowiadał jednym zdaniem, tylko trochę się wysili.
0
@DonMatteo901 Przecież to jest komunista jakiś normlanie
1
@Cule1234 W sumie jakby on został, Dembele pójdzie do Paryża, bo Di Maria odchodzi, jest Messi, to dalej przepie*dola w LM.
0
@don'T.R.I.P.e Nie znikna
2
@bartas97 “Nie mam pojęcia” Zbigniew Boniek
2
@YouTuber Liverpool
23
Xavi Hernandez wydzwaniał do Andrzeja Dudy, aby przedstawić mu projekt sportowy na najbliższe lata.
1
@anxted Dobra nie tłumacz się
6
@anxted Jak ja nienawidzę takich ludzi, co tak uwielbiają innym narzucać, co powinni zrobić.
2
@Zawsze_Wierny Już widzę, jak gra Kessie, a nie Busquets.
0
@Endek1918 Za multikonto nie ma banów przypadkiem?
0
@gumaz Nie no, Szpilka walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, to jest przepaść, jeśli chodzi i boks między nim a Kasjuszem
0
@FC1899Barca Bez szans, żeby ten Kessie grał w pierwszym składzie.
0
@Emhyr Obstawiam romero przez twistera
1
@Kurkmen No ja chyba też przyjanuszuję wtedy XD
1
@miladi Szkoda słuchać takiego pi***enia.
0
@Survier No właśnie ja biorę teraz, spojrzałem w lustrze tak na te ręce i faktycznie mega suche, ale dobrze, bo już któraś osoba mi mówi, że tak właśnie to wyglądało.
0
Brał ktoś z was izotec może?
0
@masq Nie wiem, obejrzę do konca BCS, chyba na nic juz tam wiecej nie czekam i konczymy z płaceniem za to.
1
@Emhyr Krzysztof Wojczal sam powiedział, że typowymi geopolitykami w Polsce jest Bartosiak i Sykulski. Reszta to bardziej osoby robiace to z zamiłowania. No Bartosiak wiedzę zdaniem osoby jak ja, który się tylko tym trochę interesuje, kilka ksiażek przeczytał, na zdecydowanie większa.
0
@YouTuber No dosyć przełomowy u mnie, bo obejrzałem go w czasie jednych wakacji u babci i w zasadzie po nim mocniej się zaczałem historia interesować.
0
@masq Oby wieczorem już był.
0
Przyszło pismo z sadu, że umarzaja sprawę o brak maseczki w pociagu ;) A na ludzi policję wzywali, jak bez tego syfu jechali…
0
@Pawelsky Akurat, jak wrócę z pracy to będzie ;)
2
@Barca1992 UE to zwykłe gó*no.
1
@PatrychoO 10/11, 11/12, 14/15