7

@kamyk_23 Się wstydzić powinieneś, a nie szczycić.

0

@Kluivert_P No tak, że to był wałek

0

@Kluivert_P Być może widział więcej ciosów Rosjanina w tej rundzie.

2

@AdamaTraore W polskiej kulturze od zawsze spolszczało się imiona głów państw lub różnych większych postaci, dopiero od czasów PRL-u zaczęto od tego odchodzić.

0

@Kluivert_P W pierwszej kolejności punktuje się efektywny striking i grappling, jeśli któraś ze stron posiada nawet minimalną przewagę w jednym bądź drugim runda wędruje na jego konto i nie przechodzi się do tzw. oktagon control. Sterling minimalnie więcej trafiał w 1 rundzie, przez co wywieranie presji przez Yana nie miało dla sędziów żadnego znaczenia.

0

@Kluivert_P 1, 2 i 3 dla Sterlinga

2

@tbas XDD muj tata jest leprzy od tfojego!1

4

@Qlewer To trzeba było być konsekwentnym i mówić wcześniej, że się podwyższy, a nie mówić jedno, robić drugie.

18

Komentarz usunięty

0

@DamianBarcaCule Bartosiak

9

@kewin Przyjechała karetka, czy od razu śmieciara?

5

@Sulimo Ten ostatni xd

3

@Kgorecki2500 Jak słyszę po 12 latach od tego czasu, w tym 7 latach rządy PiSu, że są jakieś nowe "dowody" to dajcie spokój...

3

@tomek8756 Jak chcesz to próbuj, zawsze możesz zrezygnować ;)

1

@kryhaa W to, że on będzie przygotowany na 110% to jestem pewien. Natomiast mma jest sportem niewymiernym, nie wiesz ile tego tlenu i zdrowia może Ci zabrać przeciwnik, plus też ciekawe z kim zawalczy, ale to zaraz się dowiemy ;)

1

@Katalończyk 99 No oczywiście, że może

2

@IronSanHybrid Noo, kondycja w mma a w triathlonie to jednak coś kompletnie innego :D Ale fajny kierunek, że Karaś w Famie

2

@Uukasz_93 Bielik to 6tka, a Moder bardziej 8ka, inne pozycje, bez sensu porówanie.

0

@Hubsao A weź przestań, pomagamy im najbardziej ze wszystkich krajów, gdzie inni palcem nie kiwna i oni jeszcze nas mieliby krytykować, bo jeden z drugim debil sobie jakaś półśmieszna galę stworzyli?

0

@bebeto77 Ogladałeś Seville w tym sezonie?

0

Zapomniałem, że ten Murillo to grał u nas w ogóle XD

0

@don'T.R.I.P.e I co on tam takiego powiedział?

2

@AmigoBlancos Jak dzieci na wycieczce szkolnej, pojedziemy w inne miejsce he he wódeczka, barszczyk… Dorośli ludzie

4

@Sau_Ron Jak Krychowiaka krytykuję od 4 lat, tak dalej go krytykuję. Moim zdaniem nie powinien być zawodnikiem pierwszego składu, żadne wywalczenie rzutu karnego tego nie zmieni.

0

@DaPidejpi Już chyba ponad pół roku o tym mówi

0

Śledzi może ktoś z was uniwersum Konrada Niewolskiego? XD

9

@shvead20 Miasto moje a w nim

3

@Kgorecki2500 Współczuję oglądania telewizji...

4

@tobiasson92 Porównując filmik Borka odnośnie Sousy do Ćwikały to jest przepaść XD

0

@Corneiro2 No może niektórzy, bo ja się spotykałem nie raz ze sformułowaniami, że śpiewak itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?