skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@kamyk_23 Się wstydzić powinieneś, a nie szczycić.
0
@Kluivert_P No tak, że to był wałek
0
@Kluivert_P Być może widział więcej ciosów Rosjanina w tej rundzie.
2
@AdamaTraore W polskiej kulturze od zawsze spolszczało się imiona głów państw lub różnych większych postaci, dopiero od czasów PRL-u zaczęto od tego odchodzić.
0
@Kluivert_P W pierwszej kolejności punktuje się efektywny striking i grappling, jeśli któraś ze stron posiada nawet minimalną przewagę w jednym bądź drugim runda wędruje na jego konto i nie przechodzi się do tzw. oktagon control. Sterling minimalnie więcej trafiał w 1 rundzie, przez co wywieranie presji przez Yana nie miało dla sędziów żadnego znaczenia.
0
@Kluivert_P 1, 2 i 3 dla Sterlinga
2
@tbas XDD muj tata jest leprzy od tfojego!1
4
@Qlewer To trzeba było być konsekwentnym i mówić wcześniej, że się podwyższy, a nie mówić jedno, robić drugie.
18
Komentarz usunięty
0
@DamianBarcaCule Bartosiak
9
@kewin Przyjechała karetka, czy od razu śmieciara?
5
@Sulimo Ten ostatni xd
3
@Kgorecki2500 Jak słyszę po 12 latach od tego czasu, w tym 7 latach rządy PiSu, że są jakieś nowe "dowody" to dajcie spokój...
3
@tomek8756 Jak chcesz to próbuj, zawsze możesz zrezygnować ;)
1
@kryhaa W to, że on będzie przygotowany na 110% to jestem pewien. Natomiast mma jest sportem niewymiernym, nie wiesz ile tego tlenu i zdrowia może Ci zabrać przeciwnik, plus też ciekawe z kim zawalczy, ale to zaraz się dowiemy ;)
1
@Katalończyk 99 No oczywiście, że może
2
@IronSanHybrid Noo, kondycja w mma a w triathlonie to jednak coś kompletnie innego :D Ale fajny kierunek, że Karaś w Famie
2
@Uukasz_93 Bielik to 6tka, a Moder bardziej 8ka, inne pozycje, bez sensu porówanie.
0
@Hubsao A weź przestań, pomagamy im najbardziej ze wszystkich krajów, gdzie inni palcem nie kiwna i oni jeszcze nas mieliby krytykować, bo jeden z drugim debil sobie jakaś półśmieszna galę stworzyli?
0
@bebeto77 Ogladałeś Seville w tym sezonie?
0
Zapomniałem, że ten Murillo to grał u nas w ogóle XD
0
@don'T.R.I.P.e I co on tam takiego powiedział?
2
@AmigoBlancos Jak dzieci na wycieczce szkolnej, pojedziemy w inne miejsce he he wódeczka, barszczyk… Dorośli ludzie
4
@Sau_Ron Jak Krychowiaka krytykuję od 4 lat, tak dalej go krytykuję. Moim zdaniem nie powinien być zawodnikiem pierwszego składu, żadne wywalczenie rzutu karnego tego nie zmieni.
0
@DaPidejpi Już chyba ponad pół roku o tym mówi
0
Śledzi może ktoś z was uniwersum Konrada Niewolskiego? XD
9
@shvead20 Miasto moje a w nim
3
@Kgorecki2500 Współczuję oglądania telewizji...
4
@tobiasson92 Porównując filmik Borka odnośnie Sousy do Ćwikały to jest przepaść XD
0
@Corneiro2 No może niektórzy, bo ja się spotykałem nie raz ze sformułowaniami, że śpiewak itp.