skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janas11224 XDDD
5
@macio_944 No zdecydowanie nie. Hejtpark z Wojewodzkim był zwyczajny, tylko ludzie przywyczaili się do wersji Kuby z TVNu, gdzie robi z siebie głupka. Więc, jak zobacza, jak ten wypowiada się normalnie to uważaja to za jakieś mega inteligenckie. Zwykły gość w sumie, nawet w wielu miejscach overhyped.
3
@Hosh Może nie lubię to za duże słowo, ale no nie oglądam, nie emocjonuje mnie.
0
@macio_944 Wiem, posiadałem, a w zasadzie moja siostra miała chomika dżungarskiego. Niestety miał nowotwór, odgryzł sobie (jak to gryzoń, którego coś boli) najpierw łapkę, a później nóżkę, po przekątnej. Wyglądał jak pirat, a potem niestety zdechł, smutno mi było.
3
@macio_944 No jest jeszcze ten z Brazylijczykiem na profilowym, bykun czy jak mu tam, ty i marioveb XD śmietanka towarzyska normalnie
6
@macio_944 Chyba ktoś inny ma tu kompleksy ;))
1
@Dankhog No a wiesz, że walka wygrana przez kontuzję, to wygrana przez tko?
2
Trochę niedosyt, że przez kontuzję, ale ważne, że wygrana Janka
2
No to freaki za nami, jak ktoś chce obejrzeć teraz najwyższy poziom mma to o 6 walka Janka Błachowicza w walce wieczoru na UFC z Rakiciem :)
2
Noo nawet spoko ta walka wieczoru, chociaz postacie jak dla mnie mało interesujace
6
Z drugiej strony, Xayoo naprawdę spoko wygladał, jak na debiutanta.
0
Nie no, nie dla Nitra jest ten sport.
2
Nie no chyba Xayoo to bierze
1
Ten szon wygrał
0
@HighestInTheRoom Po jego ostatniej walce w KSW z Gamerem, ludzie zapłacili mu za komplety strojów z jego logiem, w których się wchodzi do walki. Tam jakos kilkadziesiat osób przelało mu hajs, a kompletów strojów nie zobaczyli, Norman wstawiał na story na IG, że przyjdzie z opóźnieniem, koniec końców nikt nic nie dostał, a kasy ludziom nie zwrócił.
0
@Isso89 Mogę Ci pomoc, ale 10% z gaży ;)
2
Te koncerty to takie g*wno na tym fejmie XD
0
Easy win Norman, nie no bez szans no w mma z zawodowcem tej klasy.
1
Nie no Norman po profesorsku, a teraz już rundy w mma.
0
@Isso89 No to bez zapasów to nie ;)
0
@HighestInTheRoom Jedna akcja jest, o ktorej w sumie mało kto slyszal, po ktorej przestałem lubić Normana
0
@DaPidejpi Zapasy i parter męcza najbardziej, a on na tym bazuje, więc nie ma co się dziwić, że zmęczony
0
@HighestInTheRoom Z drugiej strony, Norman taki sam farmazon, jak nie wiekszy
0
@Isso89 Jak umiesz zapasy, nie dawać się obalać, ogarniasz stójkę, to mozesz mieć szansę ;)
1
@Kurkmen To prawda, ja ogolnie najbardziej ze sportow walki lubię mma, ale u zawodowców. Dla freakow najlepsze k1
0
@sewciu50 Nie, nie pojdzie tam
0
@DaPidejpi To jest interesujace tylko dla osob, ktorzy trenuja mma, innych zapasy i parter nudza
0
Nokaut, niezle niezle
2
Bóg honor ojczyzna XD co ten Muran gada hahah
0
@draxidox Ta nuta spoko akurat