4

5

@macio_944 No zdecydowanie nie. Hejtpark z Wojewodzkim był zwyczajny, tylko ludzie przywyczaili się do wersji Kuby z TVNu, gdzie robi z siebie głupka. Więc, jak zobacza, jak ten wypowiada się normalnie to uważaja to za jakieś mega inteligenckie. Zwykły gość w sumie, nawet w wielu miejscach overhyped.

3

@Hosh Może nie lubię to za duże słowo, ale no nie oglądam, nie emocjonuje mnie.

0

@macio_944 Wiem, posiadałem, a w zasadzie moja siostra miała chomika dżungarskiego. Niestety miał nowotwór, odgryzł sobie (jak to gryzoń, którego coś boli) najpierw łapkę, a później nóżkę, po przekątnej. Wyglądał jak pirat, a potem niestety zdechł, smutno mi było.

3

@macio_944 No jest jeszcze ten z Brazylijczykiem na profilowym, bykun czy jak mu tam, ty i marioveb XD śmietanka towarzyska normalnie

6

@macio_944 Chyba ktoś inny ma tu kompleksy ;))

1

@Dankhog No a wiesz, że walka wygrana przez kontuzję, to wygrana przez tko?

2

Trochę niedosyt, że przez kontuzję, ale ważne, że wygrana Janka

2

No to freaki za nami, jak ktoś chce obejrzeć teraz najwyższy poziom mma to o 6 walka Janka Błachowicza w walce wieczoru na UFC z Rakiciem :)

2

Noo nawet spoko ta walka wieczoru, chociaz postacie jak dla mnie mało interesujace

6

Z drugiej strony, Xayoo naprawdę spoko wygladał, jak na debiutanta.

0

Nie no, nie dla Nitra jest ten sport.

2

Nie no chyba Xayoo to bierze

1

Ten szon wygrał

0

@HighestInTheRoom Po jego ostatniej walce w KSW z Gamerem, ludzie zapłacili mu za komplety strojów z jego logiem, w których się wchodzi do walki. Tam jakos kilkadziesiat osób przelało mu hajs, a kompletów strojów nie zobaczyli, Norman wstawiał na story na IG, że przyjdzie z opóźnieniem, koniec końców nikt nic nie dostał, a kasy ludziom nie zwrócił.

0

@Isso89 Mogę Ci pomoc, ale 10% z gaży ;)

2

Te koncerty to takie g*wno na tym fejmie XD

0

Easy win Norman, nie no bez szans no w mma z zawodowcem tej klasy.

1

Nie no Norman po profesorsku, a teraz już rundy w mma.

0

@Isso89 No to bez zapasów to nie ;)

0

@HighestInTheRoom Jedna akcja jest, o ktorej w sumie mało kto slyszal, po ktorej przestałem lubić Normana

0

@DaPidejpi Zapasy i parter męcza najbardziej, a on na tym bazuje, więc nie ma co się dziwić, że zmęczony

0

@HighestInTheRoom Z drugiej strony, Norman taki sam farmazon, jak nie wiekszy

0

@Isso89 Jak umiesz zapasy, nie dawać się obalać, ogarniasz stójkę, to mozesz mieć szansę ;)

1

@Kurkmen To prawda, ja ogolnie najbardziej ze sportow walki lubię mma, ale u zawodowców. Dla freakow najlepsze k1

0

@sewciu50 Nie, nie pojdzie tam

0

@DaPidejpi To jest interesujace tylko dla osob, ktorzy trenuja mma, innych zapasy i parter nudza

0

Nokaut, niezle niezle

2

Bóg honor ojczyzna XD co ten Muran gada hahah

0

@draxidox Ta nuta spoko akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?