skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@AllBundy Na szczęście nie
0
@DonMatteo901 XDDD
5
@Borneo Żniwo śmierci XD
0
@Janiama Dlatego pierwsza rzecza w Barcelonie jest, aby nie dać sobie narzucić takiego tempa gry. My musimy nadawać swoje tempo gry, które nam pasuje, inaczej niestety będziemy przegrywać.
0
@Survier Barcelona jednym z bogatszych klubów mówisz? Ciekawe
1
@lukaszbrk Było git tym razem
1
@Kusco15 Nie ma czegoś takiego jak "synetryzujący", ty masz problem ze znaczeniem (a raczej jego brakiem) słów.
0
United dalej w formie
0
@Kusco15 No i ty pierwszy się pod tym postem odezwałeś
5
@Kusco15 Ty jesteś pożytecznym "idi" (XD!) z kolei całej opozycji.
0
@Faun Dobrze mu napisał ten gość, bo w tej kwestii to akurat hipokryzja. Korwin przez niechęć do Trumpa nie raz się o nim zbyt emocjonalnie wypowiadał.
0
@Sulimo Jedna z moich ulubionych scen w filmie, jak Barty rzucał zaklęcia niewybaczalne w klasie.
1
@Sau_Ron Bastion
0
@VegetaPolska Taa obserwuję go na insta, zajebiste tatuaże z anime :D ale podobno, jak gadałem z jakimś gościem, co się umawiał, terminy na rok w przód haha
0
@messi564 Może ma cechy wolicjonalne kapitana
0
@AmigoBlancos Najlepszy: Turski, Rokuszewski
Najgorsi: Kotleszka, Piela, Wichniarek
1
@koksik2700 Takie kreskówki są najlepsze XD
0
@dziaraka Gouda
0
@Czajka90 Jest tutaj taka łajza jedna z misją przekonania wszystkich do swoich mądrości.
2
@AmigoBlancos Tomek to świetny dziennikarz pod względem tego, co piszesz, bardzo dobrze przygotowany do meczu, zna wiele języków i dużo ciekawych osób, do miło się słucha jego ciekawostek na temat piłkarzy, klubów. Natomiast co do taktyki, jak zawodnik gra, czy dobrze w danym meczy, czy słabo, czy z tego zawodnika będzie klasa światowa czy nie, to nie słucham żadnego dziennikarza, sam staram się zawsze wyciągać wnioski, więc tutaj zdanie Tomka Ćwikały jest dla mnie tylko zdaniem Tomka Ćwikały i tyle, nie jest dla mnie żadnym guru pod tym względem.
3
@Ali3231 Ile razy widziałeś go na skrzydle?
3
@Kgorecki2500 Argument jak u tych starszych ludzi, co mówili, że teraz dobrze, jak wszystko drogie, bo lżejsze są torby z zakupami XD
1
@Khajio O co właśnie chodziło z tym Gumnym, bo ja jakoś przespałem tę akcję, a wszyscy gdzieś o tym wspominali?
0
@Persyfl Jak ktoś nie ma najmniejszego pojęcia o historii i geopolityce tamtego okresu, to zostają co najwyżej głupie (u ciebie w sumie codzienność) komentarze w internecie.
1
@Persyfl Przyjęcie chrztu i stanie się państwem chrześcijańskim w tamtym okresie to był jedyny słuszny wybór.
0
Komentarz usunięty
0
@chavez Muzułmanie podobno bardzo chwala sobie ramadan pod katem tego, jak wpływa na ich zdrowie i formę fizyczna, że wręcz nie moga się go doczekać. No i co, uważasz, że będa komuś jedzenie i picie na siłę wciskać, czy jak?
2
@FCB24 Możliwe, że powstanie, ogólnie jakieś innowacje moglyby powstać, bo mnie już nudzi komentarz dwóch gości, którzy i tak na za wiele nie moga sobie pozwolić.
1
@Gavinho Dobra wez XD
1
@chavez A co ma mu klub niby zabronic? XD