9

@AllBundy Na szczęście nie

0

5

@Borneo Żniwo śmierci XD

0

@Janiama Dlatego pierwsza rzecza w Barcelonie jest, aby nie dać sobie narzucić takiego tempa gry. My musimy nadawać swoje tempo gry, które nam pasuje, inaczej niestety będziemy przegrywać.

0

@Survier Barcelona jednym z bogatszych klubów mówisz? Ciekawe

1

@lukaszbrk Było git tym razem

1

@Kusco15 Nie ma czegoś takiego jak "synetryzujący", ty masz problem ze znaczeniem (a raczej jego brakiem) słów.

0

United dalej w formie

0

@Kusco15 No i ty pierwszy się pod tym postem odezwałeś

5

@Kusco15 Ty jesteś pożytecznym "idi" (XD!) z kolei całej opozycji.

0

@Faun Dobrze mu napisał ten gość, bo w tej kwestii to akurat hipokryzja. Korwin przez niechęć do Trumpa nie raz się o nim zbyt emocjonalnie wypowiadał.

0

@Sulimo Jedna z moich ulubionych scen w filmie, jak Barty rzucał zaklęcia niewybaczalne w klasie.

1

@Sau_Ron Bastion

0

@VegetaPolska Taa obserwuję go na insta, zajebiste tatuaże z anime :D ale podobno, jak gadałem z jakimś gościem, co się umawiał, terminy na rok w przód haha

0

@messi564 Może ma cechy wolicjonalne kapitana

0

@AmigoBlancos Najlepszy: Turski, Rokuszewski
Najgorsi: Kotleszka, Piela, Wichniarek

1

@koksik2700 Takie kreskówki są najlepsze XD

0

@dziaraka Gouda

0

@Czajka90 Jest tutaj taka łajza jedna z misją przekonania wszystkich do swoich mądrości.

2

@AmigoBlancos Tomek to świetny dziennikarz pod względem tego, co piszesz, bardzo dobrze przygotowany do meczu, zna wiele języków i dużo ciekawych osób, do miło się słucha jego ciekawostek na temat piłkarzy, klubów. Natomiast co do taktyki, jak zawodnik gra, czy dobrze w danym meczy, czy słabo, czy z tego zawodnika będzie klasa światowa czy nie, to nie słucham żadnego dziennikarza, sam staram się zawsze wyciągać wnioski, więc tutaj zdanie Tomka Ćwikały jest dla mnie tylko zdaniem Tomka Ćwikały i tyle, nie jest dla mnie żadnym guru pod tym względem.

3

@Ali3231 Ile razy widziałeś go na skrzydle?

3

@Kgorecki2500 Argument jak u tych starszych ludzi, co mówili, że teraz dobrze, jak wszystko drogie, bo lżejsze są torby z zakupami XD

1

@Khajio O co właśnie chodziło z tym Gumnym, bo ja jakoś przespałem tę akcję, a wszyscy gdzieś o tym wspominali?

0

@Persyfl Jak ktoś nie ma najmniejszego pojęcia o historii i geopolityce tamtego okresu, to zostają co najwyżej głupie (u ciebie w sumie codzienność) komentarze w internecie.

1

@Persyfl Przyjęcie chrztu i stanie się państwem chrześcijańskim w tamtym okresie to był jedyny słuszny wybór.

0

Komentarz usunięty

0

@chavez Muzułmanie podobno bardzo chwala sobie ramadan pod katem tego, jak wpływa na ich zdrowie i formę fizyczna, że wręcz nie moga się go doczekać. No i co, uważasz, że będa komuś jedzenie i picie na siłę wciskać, czy jak?

2

@FCB24 Możliwe, że powstanie, ogólnie jakieś innowacje moglyby powstać, bo mnie już nudzi komentarz dwóch gości, którzy i tak na za wiele nie moga sobie pozwolić.

1

@Gavinho Dobra wez XD

1

@chavez A co ma mu klub niby zabronic? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?