skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 Tak bo tvn jest obiektywny XD już nie udawaj tam
3
@magister97r W skład sędziowski tego procesu wchodził Roman Kryże, ojciec Andrzeja Kryże, który był sekretarzem stanu w ministerstwie sprawiedliwości w rzadzie Kaczyńskiego i Marcinkiewicza.
2
@Kubavilla7 Powiedz mi, że nie masz pojęcia o piłce, bez mówienia o tym XD
0
@arasz1819 Zależy, co było ich celem, jeśli bycie legenda piłki to moga sobie pluć w brodę. Natomiast jeśli ich planem było jak najbardziej spieniężyć karierę Neymara to chyba w sumie się udało.
1
@NaFazieHitman Ludzie myśla, że jak na twitterze nie ma postów co minutę, to nic się nie dzieje XD
1
@Abegor Ja ogladam, ale mangi nie czytam.
2
@Kgorecki2500 W-f, historia i polski to najlepsze przedmioty dla mnie były.
0
@Vebrol Jeszcze porównanie do De Jonga można zrozumieć, ale do Busquetsa XD zrozum, że Sergio nigdy nie był szybkim piłkarzem, on bazuje na kompletnie innych rzeczach, inny profil zawodnika.
0
@Bykunn Może chodzi np. o parkowanie tyłem, którego na kursie nie ucza, albo jazdę samochodem, którym, żeby ruszyć trzeba nie tylko puścić sprzęgło, ale dodać też więcej gazu. Może ktoś też będzie jeździł z przyczepka, a np. wykręcanie z nia a bez to cos zupełnie innego. Wiele jest rzeczy, których na kursie nie ma, a w praktyce występuja i musisz się ich nauczyć.
0
@Bykunn Ty to jesteś taki pan maruda XD
2
@KapiFCB Bardzo dobrze Borek zrobił, tym bardziej biorac pod uwagę fakt, że Ukraińcy w boksie sa jedna z najlepszych nacji, miże znajde się chętni, żeby obejrzeć. Poza tym, jak ludzie maja tyle stresu przez ostatni okres, taki wieczór przy sporcie na żywo może komuś dobrze zrobić. A porównywanie boksu do wojny to mocna odklejka.
0
@pioz123 Może dlatego, że Araujo nie gra całego mundialu na przeciwbólowych z kontuzją kolana?
0
@michal26 Nie wiem w sumie, niech robią tę partię, dalej są w Konfederacji (i dobrze), natomiast w partii trzeba mieć charyzmatyczne jednostki, a przy całej sympatii do Dziambora czy Kuleszy, oni tacy nie są. Ewentualnie Sośnierz, chociaż jak dla mnie lepiej jak byli wszyscy w jednej.
1
@tomek8756 Zacznie się żebranina o głosy.
1
@masq Ale zrobic to nie tracac dynamiki i szybkości to już troszkę co innego. A i jest wyraźnie napisane, że nabrał masy mięśniowej, większość nabiera po prostu wody i myśli, że to masa.
1
@Criss18Barca No UFC należy do Chińczyków więc oni raczej nie będą Rosjan zawieszać.
0
@Azi A tak masz 1000 kontrowersji, czy zrobił ruch, czy nie, czy naturalnie ułożona itp. i tak zmieniają się te przepisy, co sezon. A tak sytuacja zero-jedynkowa.
0
@xparix Ja ogólnie też za tym jestem.
17
@takisobiektos No chyba sam mówi tam, że US Army nie są ochroniarzami, w momencie, gdy inni pompują w Putina hajs.
0
@inViNcibl3 Trochę te palce w oczy mi się wydaje ustawiły tę walkę. Szkoda
0
@Woland10 P wunkt.
0
@Kibic1998 Teraz juz raczej na pewno Canelo, jednak pierwsza ich walka była zdecydowanie Golovkina.
2
@koksik2700 Jaki to jest szef XD
1
@Pawlak1992 Witalij Kliczko - Fury
Golovkin - Canelo (I to sie odbyło :D)
Fury - Usyk
0
@Colon Albo nie dodzwonił
3
@Hubsao No Rosjanie w zapasach mocni bardzo.
3
@Hubsao UFC jest spółka akcyjna, w której największe udziały maja Chińczycy, więc nie bardzo z wykluczeniem ich.
15
@Deviler Właśnie w takim momencie się negocjuje.
0
@Kgorecki2500 No mina ogolnie nie ma Cię zabić, tylko właśnie urwać nogę, bo spowalniasz tym resztę.
0
@Colon Może zadzwoni dzisiaj do Hejtparku