0

@Rewolucja123 O matko kochana, zawodnicy mma po porażce zdarza się, że płaczą, to co też nie mają psychiki? W ogóle, że ktoś dalej uważa, że płacz to oznaka słabej psychiki XD
Edit. No chyba, że to żart

0

@Emhyr Bardzo proste XD wystarczy "tylko" cały czas wysoko pressować, genialne.

1

@DonAndrzejos Weź chłopie

3

@barcelonaLM W demokracji, żeby pokazać, że złe rzeczy faktycznie są złe, trzeba je przegłosować XD

0

@Kgorecki2500 Co ty gadasz w ogóle? XD

1

@Kgorecki2500 Przestań XD

0

29

@Kgorecki2500 Młody jeszcze jesteś, niedoświadczony XD

1

@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie.

0

@bixmix Marian to mój ulubiony zawodnik tak szczerze. Mega inteligentnie walczy, ciosy proste, dobra praca na nogach, defensywne zapasy. On walczy metodycznie, walka z Romkiem Szymańskim wygrana przed czasem przez TKO, z Kazieczko przez duszenie zza pleców, teraz zarąbista walka z Borysem. Po prostu ludzie chcieli, żeby wygrał Borys więc się teraz trochę przytruwają do Mariana choć to i tak garstka, bo większość osób lubi Golden Boya.

0

@Encore Pamiętajmy, że punktuje się runda po rundzie i tak trzeba na to patrzeć, że każda runda to oddzielna historia, a nie na statystyki po walce.

0

@kaamil1910 Akurat tu się mylisz, bo walczę (almma) i trenuję mma (nawet u Mariana przez jakiś czas XD). Nie wszystkie proste lądowały na gardzie to raz, dwa to lowkicki, którymi Marian go rozkopywał, no w stójce zdecydowanie Marian. Obalił go w drugiej rundzie Borys i przeszedł do półgardy i ta runda zdecydowanie jego, w trzeciej lub czwartej jeszcze go obalił, ale tam nie było żadnej kontroli po chwili Marian mu wstał. Można też mówić o kontroli przy siatce, bo go Borys dociskał, natomiast też nie za wiele z tego wynikało. Dla mnie w rundach 3:2 Marian.

0

@kaamil1910 Co one mają do rzeczy? Walkę oglądaj i jej przebieg a nie patrz w statystyki.

3

@jedrek7000 Nie no gala zajebista tak szczerze. A viaplay mocne gówno, wywaliło mi w ostatniej minucie ostatniej rundy.

2

Brawo Marian, zasłużona wygrana!

0

@ikar34 Na policję trzeba było dzwonić XD

8

@Kusco15 XDD ty to jesteś mocny

0

@Tollusiek To są kontuzje mięśniowe zazwyczaj kilkutygodniowe, wydaje mi się, że on przy takiej budowie powinien być po prostu bardziej rozciągnięty, a wydaje się pospinany, wtedy łatwo się łapie takie urazy.

0

@mokrychlopiec Dobra nie jęcz

0

@Faun Ach komentarze januszy… uwielbiam

1

@Azacca Spinajacy się o odzywki ludzi do siebie w koleji. No takie łajzy typu “łeee jak on mógł tak brzydko powiedzieć!1” XD

1

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 No po takim komentarzu widać, że ty za to nie umiesz XD

1

Komentarz usunięty

0

@JohnB Nikt Masy, czy Słowika raczej pozytywnie nie przedstawia, chyba średnio ogladasz te filmy. A to, że ludzie kręca takie filmy, jest normalne, bo ludzie się tym interesuja.

0

@CZaras No stary XD to tak jakbym moja babcie słyszał, która zobaczyłaby ksw i powiedziała, że to jakieś zbóje XD

0

@CZaras Oo matko kochana, opinia janusza, bo łokcie i kolana, które co tam, że od zawsze były w sporcie zwanym muay thai, duszenie to chyba najbezpueczniejsz poddanie jakie istenieje ale dobra, klatka, która jest najbezpueczniejszym miejscem do toczenia walki to już w ogóle. Nie sadziłem, że ludziom takie rzeczy trzeba tłumaczyć.

0

@CZaras W sensie ty uważasz mma za jakaś dzika dyacyplinę?

0

@kkbarca No jak go pytają, to odpowiada.

0

@Chaoss Za dużo wątków i motywów, żeby jednoznacznie stwierdzić jak dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?