skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 O matko kochana, zawodnicy mma po porażce zdarza się, że płaczą, to co też nie mają psychiki? W ogóle, że ktoś dalej uważa, że płacz to oznaka słabej psychiki XD
Edit. No chyba, że to żart
0
@Emhyr Bardzo proste XD wystarczy "tylko" cały czas wysoko pressować, genialne.
1
@DonAndrzejos Weź chłopie
3
@barcelonaLM W demokracji, żeby pokazać, że złe rzeczy faktycznie są złe, trzeba je przegłosować XD
0
@Kgorecki2500 Co ty gadasz w ogóle? XD
1
@Kgorecki2500 Przestań XD
0
@paweldunajecfcb Wesele
29
@Kgorecki2500 Młody jeszcze jesteś, niedoświadczony XD
1
@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie.
0
@bixmix Marian to mój ulubiony zawodnik tak szczerze. Mega inteligentnie walczy, ciosy proste, dobra praca na nogach, defensywne zapasy. On walczy metodycznie, walka z Romkiem Szymańskim wygrana przed czasem przez TKO, z Kazieczko przez duszenie zza pleców, teraz zarąbista walka z Borysem. Po prostu ludzie chcieli, żeby wygrał Borys więc się teraz trochę przytruwają do Mariana choć to i tak garstka, bo większość osób lubi Golden Boya.
0
@Encore Pamiętajmy, że punktuje się runda po rundzie i tak trzeba na to patrzeć, że każda runda to oddzielna historia, a nie na statystyki po walce.
0
@kaamil1910 Akurat tu się mylisz, bo walczę (almma) i trenuję mma (nawet u Mariana przez jakiś czas XD). Nie wszystkie proste lądowały na gardzie to raz, dwa to lowkicki, którymi Marian go rozkopywał, no w stójce zdecydowanie Marian. Obalił go w drugiej rundzie Borys i przeszedł do półgardy i ta runda zdecydowanie jego, w trzeciej lub czwartej jeszcze go obalił, ale tam nie było żadnej kontroli po chwili Marian mu wstał. Można też mówić o kontroli przy siatce, bo go Borys dociskał, natomiast też nie za wiele z tego wynikało. Dla mnie w rundach 3:2 Marian.
0
@kaamil1910 Co one mają do rzeczy? Walkę oglądaj i jej przebieg a nie patrz w statystyki.
3
@jedrek7000 Nie no gala zajebista tak szczerze. A viaplay mocne gówno, wywaliło mi w ostatniej minucie ostatniej rundy.
2
Brawo Marian, zasłużona wygrana!
0
@ikar34 Na policję trzeba było dzwonić XD
8
@Kusco15 XDD ty to jesteś mocny
0
@Tollusiek To są kontuzje mięśniowe zazwyczaj kilkutygodniowe, wydaje mi się, że on przy takiej budowie powinien być po prostu bardziej rozciągnięty, a wydaje się pospinany, wtedy łatwo się łapie takie urazy.
0
@mokrychlopiec Dobra nie jęcz
0
@Faun Ach komentarze januszy… uwielbiam
1
@Azacca Spinajacy się o odzywki ludzi do siebie w koleji. No takie łajzy typu “łeee jak on mógł tak brzydko powiedzieć!1” XD
1
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 No po takim komentarzu widać, że ty za to nie umiesz XD
1
Komentarz usunięty
0
@JohnB Nikt Masy, czy Słowika raczej pozytywnie nie przedstawia, chyba średnio ogladasz te filmy. A to, że ludzie kręca takie filmy, jest normalne, bo ludzie się tym interesuja.
0
@CZaras No stary XD to tak jakbym moja babcie słyszał, która zobaczyłaby ksw i powiedziała, że to jakieś zbóje XD
0
@CZaras Oo matko kochana, opinia janusza, bo łokcie i kolana, które co tam, że od zawsze były w sporcie zwanym muay thai, duszenie to chyba najbezpueczniejsz poddanie jakie istenieje ale dobra, klatka, która jest najbezpueczniejszym miejscem do toczenia walki to już w ogóle. Nie sadziłem, że ludziom takie rzeczy trzeba tłumaczyć.
0
@CZaras W sensie ty uważasz mma za jakaś dzika dyacyplinę?
0
@kkbarca No jak go pytają, to odpowiada.
0
@Chaoss Za dużo wątków i motywów, żeby jednoznacznie stwierdzić jak dla mnie.