0

@macio_944 A tp już twoje zdanie. Ty takimi postami jak ten główny robisz z siebie w moim mniemaniu.

2

@macio_944 Ale jakby ci to powiedzieć, ja nie mam zamiaru z tobą merytorycznie dyskutować więc nie dziw się. Jakby wychodzimy z kompletnie różnych założeń więc...

2

@macio_944 Tak samo jak ja uwielbiam twoje :D

3

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca 1. MMA
2. Piłka nożna
3. Boks
4. Siatkówka
5. Skoki
Przepaść między boksem a siatkówką pod względem zainteresowania to przepaść.

2

@JohnnyBarca Za trudne, żeby ktoś to zrozumiał.

0

@Norkusik To ty nie zrozumiałeś kontekstu, w jakim ja to zacytowałem.

0

@Norkusik " A to tylko kawałek materiału na nosie" no cóż, co tu więcej powiedzieć XD

2

@Emhyr No, ja to jak nie wezmę teraz zimnego, tylko taki ciepły to jakoś taki senny potem jestem. Zimny najlepszy.

12

@Norkusik Niezły bejt

2

@Borneo Hahahha nie mogło się obyć bez tego, że zachorowałeś jako jeden z pierwszych XD

1

@MarioVeB! W internecie przeczytałeś?

2

@Przemek2323 Zawsze jakiś zakompleksiony gość twojego pokroju musi umniejszać. Nie wiesz, jak ciężka jest tam służba, bo skąd miałbyś wiedzieć. Szacunek do ludzi, którzy tam stoją

0

@Kgorecki2500 Niech idzie, szybciej ta Unia upadnie przez takich ludzi.

1

@Kgorecki2500 Nie można tak działać w polityce zagranicznej, robiąc sobie niepotrzebnie wrogów. Nie naszą sprawą jest to, jak działa u nich i ustrój polityczny.

6

@Kgorecki2500 No Łukaszenkę to trzeba było od początku uznawać za prezydenta Białorusi, a nie coś mamrotać o braku demokracji i tam i fałszowaniu wyborów.

0

@Tomason Oł noł, a ja się szczepiłem johnsonem
#podejrzane xd

2

@Comentateiro Oooo jest mój ulubiony oświecony

2

@Kgorecki2500 No to gitara by była, jakbyśmy innych teraz o pomoc prosili XD

1

@macio_944 No i zepsułeś mi dzień ;(

18

@macio_944 Taa, świetny był XD idź się połóż

1

@PatrychoO ja na szczęście też

4

@PatrychoO Byś miał dzieci to może byś wiedział

2

@macio_944 Ty piszesz chłopczyku o spłycaniu? XD
P.S No tak, tutaj jest pan naukowy

0

@macio_944 Ja się tylko broniłem (śmiech Karola Krawczyka).

0

@agrad0 Mam trochę większe wymagania w życiu od ciebie. Nie mierz wszystkich swoja miara.

1

@tomek8756 Ale jakie bronienie Jarka XD no bedzie rocznica stanu wojennego, typ wlasciwie nie bral udziału za bardzo, w ogóle średnia data dla całej Polski, a chłop wyskakuje z Kaczyńskim ch*j wie skad i po co. Ale tak, bronię go XD

2

@Przemek2323 Ty masz ewidentnie jakieś kompleksy nie? XD

6

@Pelikanfcb "Dziadowska piłkę ale busi" XDD dobra szybko dzisiaj najgłupsza rzecz przeczytana.

3

@Przemek2323 No jest to polityczne święto powiązane z Piłsudskim, bo on wtedy przejął władzę. Tak naprawdę Polska odzyskała niepodległość 7 października, natomiast świętowany jest 11 listopada. A z tym, że ONR byłby zakazany, czy politycy Konfy czy Ruchu siedzieliby. w więzieniach to trochę beka, bo Dmowski nie siedział a był twórcą polskiej myśli nacjonalistycznej ale ok. W ogóle takie wkładanie, wyrwane z kontekstu postaci historycznych do dzisiejszych czasów i mówienie co to oni dzisiaj by nie zrobili to beka XD. Ale rozumiem, że ego sobie trzeba połechtać, ofkors Platformy tam nie wymieniłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?