skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 A tp już twoje zdanie. Ty takimi postami jak ten główny robisz z siebie w moim mniemaniu.
2
@macio_944 Ale jakby ci to powiedzieć, ja nie mam zamiaru z tobą merytorycznie dyskutować więc nie dziw się. Jakby wychodzimy z kompletnie różnych założeń więc...
2
@macio_944 Tak samo jak ja uwielbiam twoje :D
3
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca 1. MMA
2. Piłka nożna
3. Boks
4. Siatkówka
5. Skoki
Przepaść między boksem a siatkówką pod względem zainteresowania to przepaść.
2
@JohnnyBarca Za trudne, żeby ktoś to zrozumiał.
0
@Norkusik To ty nie zrozumiałeś kontekstu, w jakim ja to zacytowałem.
0
@Norkusik " A to tylko kawałek materiału na nosie" no cóż, co tu więcej powiedzieć XD
2
@Emhyr No, ja to jak nie wezmę teraz zimnego, tylko taki ciepły to jakoś taki senny potem jestem. Zimny najlepszy.
12
@Norkusik Niezły bejt
2
@Borneo Hahahha nie mogło się obyć bez tego, że zachorowałeś jako jeden z pierwszych XD
1
@MarioVeB! W internecie przeczytałeś?
2
@Przemek2323 Zawsze jakiś zakompleksiony gość twojego pokroju musi umniejszać. Nie wiesz, jak ciężka jest tam służba, bo skąd miałbyś wiedzieć. Szacunek do ludzi, którzy tam stoją
0
@Kgorecki2500 Niech idzie, szybciej ta Unia upadnie przez takich ludzi.
1
@Kgorecki2500 Nie można tak działać w polityce zagranicznej, robiąc sobie niepotrzebnie wrogów. Nie naszą sprawą jest to, jak działa u nich i ustrój polityczny.
6
@Kgorecki2500 No Łukaszenkę to trzeba było od początku uznawać za prezydenta Białorusi, a nie coś mamrotać o braku demokracji i tam i fałszowaniu wyborów.
0
@Tomason Oł noł, a ja się szczepiłem johnsonem
#podejrzane xd
2
@Comentateiro Oooo jest mój ulubiony oświecony
2
@Kgorecki2500 No to gitara by była, jakbyśmy innych teraz o pomoc prosili XD
1
@macio_944 No i zepsułeś mi dzień ;(
18
@macio_944 Taa, świetny był XD idź się połóż
1
@PatrychoO ja na szczęście też
4
@PatrychoO Byś miał dzieci to może byś wiedział
2
@macio_944 Ty piszesz chłopczyku o spłycaniu? XD
P.S No tak, tutaj jest pan naukowy
0
@macio_944 Ja się tylko broniłem (śmiech Karola Krawczyka).
0
@agrad0 Mam trochę większe wymagania w życiu od ciebie. Nie mierz wszystkich swoja miara.
1
@tomek8756 Ale jakie bronienie Jarka XD no bedzie rocznica stanu wojennego, typ wlasciwie nie bral udziału za bardzo, w ogóle średnia data dla całej Polski, a chłop wyskakuje z Kaczyńskim ch*j wie skad i po co. Ale tak, bronię go XD
2
@Przemek2323 Ty masz ewidentnie jakieś kompleksy nie? XD
6
@Pelikanfcb "Dziadowska piłkę ale busi" XDD dobra szybko dzisiaj najgłupsza rzecz przeczytana.
3
@Przemek2323 No jest to polityczne święto powiązane z Piłsudskim, bo on wtedy przejął władzę. Tak naprawdę Polska odzyskała niepodległość 7 października, natomiast świętowany jest 11 listopada. A z tym, że ONR byłby zakazany, czy politycy Konfy czy Ruchu siedzieliby. w więzieniach to trochę beka, bo Dmowski nie siedział a był twórcą polskiej myśli nacjonalistycznej ale ok. W ogóle takie wkładanie, wyrwane z kontekstu postaci historycznych do dzisiejszych czasów i mówienie co to oni dzisiaj by nie zrobili to beka XD. Ale rozumiem, że ego sobie trzeba połechtać, ofkors Platformy tam nie wymieniłeś.