5

@PatrykBarca Taki komentarz może napisać osoba, która sprawy z Grabara zna tylko z nagłówków.

0

@dmcteam Po co jechać samochodem 300m?

0

@Rothan1 No patrząc, że ma 38 lat to ciężko, ale niewykluczone, nie raz się podnosił po porażkach.

5

Już trochę na chłodniej po wczorajszym UFC...
Michał Oleksiejczuk - wielkie brawa dla Michała, odprawił faworyzowanego, niepokonanego zawodnika z Dagestanu, nokautując go w 1 rundzie. Świetna presja bokserska, która uniemożliwiała oponentowi jakikolwiek odpoczynek w tej walce i Rosjanin w połowie 1 rundy oddychał rękawami. Na plus jeszcze dla Polaka obrony obaleń przeciwnika zduszone w zarodku, gdzie z tym miał wielkie problemy w przeszłości.
Marcin Tybura - No plan Marcina, jaki miał było obalić Volkova. Sam bym w to szedł będąc Polakiem, niestety Rosjanin był na to przygotowany. Natomiast Marcinowi naprawdę dobrze szła walka w stójce, tam trafiał i niepotrzebnie szukał tego sprowadzenia na siłę. Walka była do wygrania, wielka szkoda bo Marcin był po pięciu wygranych walkach.
Jan Błachowicz - no wielka szkoda... ewidentnie Jankowi nie pasował Glover. Gość z wyśmienitym brazylijskim jiu jitsu i dobrymi zapasami, wywierający presję w stójce. Za łatwo wywracał Janka, szczególnie w pierwszej rundzie przy siatce. W drugiej odsłonie kluczowy był lewy sierpowy, którym Brazylijczyk trafił Polaka, po tym ciosie Janek nie był sobą, ewidentnie był naruszony. Po obaleniu, gdy Glover był z góry i złapał dosiad to już był gwóźdź do trumny niestety, Janek oddał mu plecy, a oddając plecy takiemu grapplerowi, jak Teixeira mogło się skończyć tylko w jeden sposób. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy wszyscy, ale trudno, walczysz z kozakami i ich pokonujesz, jest duża szansa, że możesz przegrać. Janek i tak zapisał się na kartach historii w światowym MMA, a w Polsce już na zawsze będzie miał status legendy tego sportu.

4

@macio_944 A ten dalej swoje opowiada o tym, że jedno gówno śmierdzi jednak trochę mniej XD

0

@Dosq Na pewno większy od ciebie

0

@Dosq Jak nie masz pojęcia o parterze, ani o mma to się nie odzywaj i siedź cicho.

2

@Dosq Nie odzywaj sie

0

@KrzysiekM Janek przed czasem

3

@Kurkmen Zawsze na samym końcu płaci konsument, dużo ludzi u nas tego nie rozumie.

0

@kuz Tylko co z tego, jak w PSG sam Tuchel mowił, że nie so końca czuł się dobrze jako trener, bo musiał robić za niańkę wszystkich. Więc ja bym nie oceniał trenera przez pryzmat PSG.

0

@macio_944 No u nas przecież też ludzie tak chodzą, nie słuchają muzyki z air podsów, bo nie umieją z tego korzystać, nie znają języków, hulajnogi to jeszcze tutaj są na mieście takie, ze trzeba się odpychać... Daj spokój, jak tu mieszkać, jak żyć?

2

@macio_944 "Nowoczesnej Europy" XD jak ja uwielbiam te frazesy

0

@FafitFCB Już mniejsza jaki klub, czy to Real czy byłaby Barcelona, czy jakakolwiek inna drużyna, piłkarze to są dzisiaj takie pi*dy mam wrażenie.

3

@masq Myślę, że oprócz tych, których wymieniłeś zyska jeszcze Frenkie De Jong.

1

@Vebrol Zajebista walki są na tej karcie UFC.

1

@DaPidejpi Wielu jest nieudanych masz rację, ale wszystkich do jednego worka aż tak bym nie wrzucał.

0

@DaPidejpi PiS działa bardzo na szkodę kraju w kwestiach gospodarczych i ekonomicznych, jednak jako tako gdzieś mu zależy na suwerenności kraju (chociaż nie tak, jak o tym mówią bo jednak Traktat Lizboński to głównie ich sprawka). Natomiast PO to nie oszukujmy się zwykła Targowica, opcja niemiecka w Polsce, pisałem kiedyś o rządach Tuska, jak o rządach woźnego w szkole, który wszędzie ma klucze, ale sam o niczym ważnym nie decyduje. Żadna z tych partii to nie moja bajka, jednak PiS>PO, ale nie z tego względu, że PiS jest dobry, tylko Platforma dziadowa.

0

@arkasath No to w ch*j podkula ognia, jak jedni są za a drudzy przeciw XD

0

@masq Myślę, że to ostatni sezon Pique więc raczej luz pod jego względem, a Busquets nie jest chyba osobą konfliktową, czy coś w tym rodzaju.

6

@masq Ja myślę, że zarówno dla Busquetsa i Pique nawet jak grali z Xavim w jednej drużynie, to jest dużą postacią. Zresztą to są profesjonaliści więc nawet nie ma o czym rozmawiać. Luis Enrique i Xavi w jednej drużynie grali, a był pierwszym trenerem, który posadził Xaviego na ławce.

1

@Comentateiro No z tym iPhone to taka hiperbola. Tak, nie wszyscy sobie z tym radzą, natomiast ja nie uważam, że nie wszystkie zmiany są "rozwijające". Wręcz sądzę, że my jako ludzie mocno idziemy w zagładę naszego gatunku, więc moim zdaniem nie wszystkie nowości są na plus, a ktoś kto się z nimi nie zgadza, nie powinien w żadnym stopniu czuć się, jak ktoś "inny", wyobcowany. Nie lubię owczego pędu i podążania za wszystkim, co nowe.

5

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro A wiesz, że istnieje konserwatyzm tradycjonalistyczny i konserwatyzm ewolucyjny? Ten pierwszy zakłada, żeby zmian nie było wcale, lub jak najmniej. A ten drugi, którego ja jestem osobiście zwolennikiem zakłada, że zmiany są dopuszczalne, ale nie za szybko, nie wszystko na raz, trzeba dać ludziom się przyzwyczaić do nowego, nie zapominając o przeszłości. Ty byś najchętniej temu dzikusowi, co skacze po drzewach dał iPhone'a i dziwił się, że nie potrafi go obsługiwać. Zresztą jałowa dyskusja, konserwatyzm pojawił się dopiero pod koniec XVIII wieku, a bez sensu wkładać jakąś doktrynę wstecz.

0

@Kidd Chyba jest świadomy sytuacji w klubie jednak.

2

@Kgorecki2500 Uważam, że każdy może sobie maszerować. Nie zgadzam się z LGBT, szczerze mówiąc to nawet nie lubię ich ruchu ani tych marszów, ale no wszyscy (jeśli nie jest to nazizm, ani komunizm) powinni móc mieć możliwość demonstrowania swoich poglądów.

3

@Rewolucja123 Świetnie się wspomina tamto El Clasico ;)

3

@Borneo A ten swoje, że mu się nie znudziło XD

0

@Pawel13sz Jakie to ma znaczenie? XD

0

@Vebrol Ty się źle czujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?