skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid XDDD Kiedy nakłamałeś w CV
0
@Rewolucja123 Ja osobiście wolę, lewonożnego skrzydłowego na prawej stronie i analogicznie po drugiej stronie. Ale tez zalezy od przeciwnika i taktyki na mecz.
0
@Kamiloza91 Pedri to już jest lepszy.
1
@POLAK12345 Jak ktoś uważa, że Copa America to nie jest wielki turniej, bo nie jest tak wypromowany i medialnie opakowany jak Euro, to moim zdaniem wiedza takich osób nt. piłki jest uboga jak mysz kościelna.
0
@Vampir707 Uważasz, że my możemy sobie pozwolić na podatki jak oni? XD Po za tym, patrz nie tylko na wysokość podatków, ale też na stawki i to kto je płaci. Ludzie dalej myślą, że socjalizm działa XD
0
@Nazio87 Ja tak nie uważam. Zgadzam się z @Dankhog, raczej mówi rzeczy oczywiste, natomiast posiada ogromna wiedzę insiderska z La Liga.
0
@DonMatteo901 Co to za psi odchodek?
0
@Kgorecki2500 Oby przeszło
0
@Vampir707 Żartujesz, czy mówisz poważnie?
0
@Persyfl Ja akurat Jaruzelskiego nie traktuję jako niewiadomo, jak wielkie zło. To był wojskowy a nie polityk, którego wcisnęli na polityczne stanowisko.
0
@Persyfl Sytuacja w Anglii w latach 80' była już zbyt napięta między rządem konserwatywnym a związkami zawodowymi, które wręcz chciały rządzić krajem, na co nikt poważny nie może sobie pozwolić.
18
@Comentateiro Nie bierz się już proszę za redystrybucję pieniędzy. A i każdą odmiana socjalizmu jest chu*owa.
0
@Persyfl Nie, miała dobre.
0
@Persyfl Co ma jedno do drugiego?
2
@Comentateiro Ależ ty jesteś zakompleksiony.
1
@AmigoBlancos Dzięki, możesz oznaczać mnie
2
@Comentateiro Dzisiaj na jakiś rekord pod względem liczby głupich komentarzy idziesz?
0
@Majkel34 To to już patologia XD
83
@Comentateiro "Wcześniej obowiązująca od 1993 r. Ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, zwana tzw. kompromisem aborcyjnym, zezwalała na dokonanie aborcji w trzech przypadkach: w sytuacji, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety, gdy ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (gwałt, kazirodztwo) oraz w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Jedynie ta ostatnia przesłanka została uznana przez TK za niekonstytucyjną. Przepisy nadal dopuszczają możliwość przerywania ciąży w przypadku, gdy stanowi ona zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety, a także gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża jest skutkiem czynu zabronionego m.in. gwałtu." No więc w tej sytuacji dokonanie aborcji było dozwolone, a śmierć tej kobiety jest wynikiem braku odpowiedniej interwencji lekarzy i oni tu zapewne poniosą konsekwencje. Ale zawsze jakieś szuje i hieny cmentarne twojego typu zechcą coś politycznie ugrać na takiej sytuacji. I ty mówisz o moralności?
0
@patry295 Policjant parszywy zawód? XD
7
@Kusco15 XD mnie śmiesza ludzie uważajacy PO za zbawienie kraju i traktowanie ich jako mniejsze zło
0
@Momals11 Chyba byłem w Wigilię 2 lata temu.
2
@Barca1992 Uważam, że tego typu projekty są niebezpieczne, bo dają przyzwolenie i otwierają furtkę dla jeszcze gorszych pomysłów.
3
@barcelonaLM Oby słowa Brauna były prorocze
1
@MesQueUnClub96 Ja po prostu nie uważam, że Czarnek to jakaś prawa strona.
8
@MesQueUnClub96 Co tu ma lewo czy prawo?
2
@Commandement Kwestia w Polsce jest złej infrastruktury, jeśli jest w Polsce za dużo wąskich dróg, a za mało autostrad i ekspresówek. Ludzie się po prostu spieszą na tych małych uliczkach, byle jak najszybciej dojechać do szybszej drogi, wtedy ludzie przekraczają przepisy, złe drogi, tutaj tkwi duży problem. Kiepsko rządzący budują nowe drogi, w sensie autostrady, bo budują je odcinkami, jedziesz szybko X kilometrów, by potem stać przez jakiś czas albo jechać bardzo wolno, to jest mega frustrujące, co widać, kiepska strategia budowania dróg. Plus inflacja jest teraz, więc oni wszystko chcą podwyższać, im nie zależy na żadnym bezpieczeństwie na drogach.
0
@Commandement Nie sądzę.
1
@Commandement XDD było X podwyżek mandatów za jazdę, a ludzie dalej uważają, że to w tym tkwi problem i, że jak podniosą mandaty to kierowcy zaczną bezpieczniej jeździć.
0
@dmcteam Ja jestem zwolennikiem dura lex sed lex.